0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 3

Teamleden

Spelers
Maciej Zygmunt Keeper      
Denice Damen        
Davin Eland        
Jorg Elsten        
Dennis de Jong        
Reinhard Koevoets        
Antonie Pinxteren        
Davey Plasmans        
Marijn Suijkerbuijk        
Erik van Swieten        
 
Overige teamleden
Joop Braat Teammanager
Johnny Konings Teammanager
Ricardo Verlaar Teammanager
Bart v.d. Luijtgaarden Trainer / Coach
Ad de Jong Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2019 10:00 Sprundel 3 PCP 3 152845 3-3
C 26-05-2019 10:30 Rood-Wit W 3 IFC 3 82715 0-6
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 89919 3-1
C 26-05-2019 11:00 VVR 3 Boeimeer 4 91509 2-6
C 26-05-2019 11:00 RCD 4 DIA 4 86538 3-2
C 26-05-2019 10:00 Sprundel 3 PCP 3 80812 0-0
C 26-05-2019 10:00 JEKA 10 Beek Vooruit 4 82390 6-0
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 VVR 3 91617 2-4
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 88528 8-3
C 19-05-2019 13:00 PCP 3 Rood-Wit W 3 89913 3-1
C 19-05-2019 12:00 IFC 3 Sprundel 3 80705 1-0
C 19-05-2019 12:00 Dubbeldam 3 RCD 4 84304 5-1
C 19-05-2019 12:00 DIA 4 JEKA 10 84709 0-4
C 12-05-2019 11:00 VVR 3 RCD 4 80280 2-0
C 12-05-2019 13:30 PCP 3 Boeimeer 4 84899 0-3
C 12-05-2019 11:00 JEKA 10 Dubbeldam 3 86532 1-0
C 12-05-2019 12:00 UVV'40 4 IFC 3 91354 5-5
C 12-05-2019 10:30 Rood-Wit W 3 DIA 4 82262 0-4
C 12-05-2019 10:00 Sprundel 3 Beek Vooruit 4 83819 3-1
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 UVV'40 4 84116 1-0
C 05-05-2019 09:45 Boeimeer 4 Sprundel 3 90319 5-4
C 05-05-2019 11:00 RCD 4 JEKA 10 82661 3-6
C 05-05-2019 12:00 IFC 3 PCP 3 90912 3-0
C 05-05-2019 12:00 Dubbeldam 3 Rood-Wit W 3 85448 10-1
C 05-05-2019 12:00 DIA 4 VVR 3 89524 0-1
C 28-04-2019 13:00 PCP 3 Sprundel 3 87282 0-7
C 22-04-2019 10:00 JEKA 10 Boeimeer 4 81727 7-2
C 22-04-2019 11:00 RCD 4 Sprundel 3 86920 2-0
C 14-04-2019 12:00 IFC 3 DIA 4 84503 2-3
C 14-04-2019 10:00 Sprundel 3 Dubbeldam 3 91587 1-3
C 14-04-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Boeimeer 4 82731 0-0
C 14-04-2019 11:00 VVR 3 JEKA 10 82405 1-1
C 14-04-2019 12:00 UVV'40 4 RCD 4 85346 4-1
C 14-04-2019 13:00 PCP 3 Beek Vooruit 4 87109 3-4
C 11-04-2019 18:30 DIA 4 PCP 3 80618 7-1
C 07-04-2019 09:45 Boeimeer 4 IFC 3 84415 4-2
C 07-04-2019 10:00 JEKA 10 UVV'40 4 87116 4-2
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 84990 3-0
C 07-04-2019 11:00 RCD 4 PCP 3 87742 2-2
C 07-04-2019 12:00 DIA 4 Sprundel 3 90997 0-3
C 07-04-2019 12:00 Dubbeldam 3 VVR 3 84818 5-1
C 31-03-2019 12:00 IFC 3 VVR 3 90762 1-2
C 31-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 RCD 4 85796 4-5
C 31-03-2019 10:30 Rood-Wit W 3 UVV'40 4 87092 3-0
C 31-03-2019 13:00 PCP 3 DIA 4 82602 4-2
C 28-03-2019 19:30 Rood-Wit W 3 JEKA 10 87611 0-3
C 24-03-2019 13:00 PCP 3 Dubbeldam 3 90028 1-2
C 24-03-2019 12:00 IFC 3 RCD 4 85727 4-8
C 24-03-2019 12:00 UVV'40 4 DIA 4 83006 3-2
C 24-03-2019 09:45 Boeimeer 4 Beek Vooruit 4 80741 2-5
C 24-03-2019 10:30 Rood-Wit W 3 VVR 3 81492 0-5
C 24-03-2019 10:00 Sprundel 3 JEKA 10 91210 0-3
C 17-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 IFC 3 82060 8-1
C 17-03-2019 11:00 VVR 3 PCP 3 91551 1-4
C 17-03-2019 12:00 Dubbeldam 3 DIA 4 83049 3-1
C 10-03-2019 13:00 PCP 3 JEKA 10 83275 1-2
C 10-03-2019 09:45 Boeimeer 4 RCD 4 82122 2-4
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 3 Rood-Wit W 3 86938 3-1
C 10-03-2019 12:00 UVV'40 4 VVR 3 84355 3-2
C 10-03-2019 12:00 DIA 4 Beek Vooruit 4 91137 1-5
C 10-03-2019 12:00 IFC 3 Dubbeldam 3 85849 0-2
C 24-02-2019 10:00 Sprundel 3 UVV'40 4 81127 5-0
C 24-02-2019 10:00 JEKA 10 VVR 3 86112 2-0
C 17-02-2019 12:00 UVV'40 4 PCP 3 91247 4-2
C 17-02-2019 12:00 Dubbeldam 3 Beek Vooruit 4 81378 4-3
C 17-02-2019 11:00 RCD 4 Rood-Wit W 3 85560 4-1
C 17-02-2019 11:00 VVR 3 Sprundel 3 89343 3-2
C 17-02-2019 10:00 JEKA 10 IFC 3 89178 5-1
C 17-02-2019 12:00 DIA 4 Boeimeer 4 83025 2-4
C 10-02-2019 09:45 Boeimeer 4 Dubbeldam 3 90145 4-0
C 03-02-2019 10:00 Beek Vooruit 4 DIA 4 88870 7-1
C 03-02-2019 11:00 VVR 3 Rood-Wit W 3 80985 1-2
C 03-02-2019 09:45 Boeimeer 4 PCP 3 90417 5-3
C 03-02-2019 12:00 UVV'40 4 JEKA 10 88597 3-4
C 03-02-2019 12:00 Dubbeldam 3 Sprundel 3 83897 4-1
C 09-12-2018 09:45 Boeimeer 4 Rood-Wit W 3 86049 5-4
C 09-12-2018 12:45 RCD 4 UVV'40 4 91182 1-1
C 09-12-2018 12:00 DIA 4 IFC 3 88154 1-2
C 09-12-2018 10:00 Beek Vooruit 4 PCP 3 85435 0-3
C 02-12-2018 10:00 Sprundel 3 DIA 4 86014 4-1
C 02-12-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4 90671 1-0
C 02-12-2018 11:00 VVR 3 Dubbeldam 3 86902 2-3
C 02-12-2018 12:00 IFC 3 Boeimeer 4 82172 2-3
C 02-12-2018 13:00 PCP 3 RCD 4 91680 1-3
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Boeimeer 4 88242 3-2
C 25-11-2018 11:00 RCD 4 IFC 3 82363 4-6
C 25-11-2018 12:00 Dubbeldam 3 PCP 3 86172 3-0
C 25-11-2018 09:30 JEKA 10 Sprundel 3 85495 3-1
C 25-11-2018 12:00 DIA 4 UVV'40 4 86016 4-1
C 18-11-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 87661 5-3
C 18-11-2018 12:00 DIA 4 Dubbeldam 3 91189 3-5
C 18-11-2018 12:00 IFC 3 Beek Vooruit 4 88327 5-3
C 18-11-2018 09:45 Boeimeer 4 JEKA 10 84067 3-7
C 18-11-2018 13:00 PCP 3 VVR 3 88050 2-2
C 18-11-2018 10:00 Sprundel 3 RCD 4 88912 3-2
C 11-11-2018 10:00 JEKA 10 PCP 3 82106 6-1
C 11-11-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Sprundel 3 90184 3-2
C 11-11-2018 11:00 RCD 4 Boeimeer 4 84089 7-4
C 11-11-2018 11:00 VVR 3 UVV'40 4 91122 0-5
C 11-11-2018 12:00 Dubbeldam 3 IFC 3 87909 2-2
C 04-11-2018 11:00 RCD 4 VVR 3 88191 1-4
C 04-11-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Sprundel 3 83702 3-2
C 04-11-2018 12:00 Dubbeldam 3 JEKA 10 86394 1-0
C 04-11-2018 12:00 DIA 4 Rood-Wit W 3 88281 4-4
C 04-11-2018 12:00 IFC 3 UVV'40 4 88248 6-1
C 28-10-2018 10:00 JEKA 10 RCD 4 83127 1-0
C 28-10-2018 10:00 Sprundel 3 Boeimeer 4 90088 6-5
C 28-10-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Dubbeldam 3 85856 5-7
C 28-10-2018 11:00 VVR 3 DIA 4 84048 5-1
C 28-10-2018 12:00 UVV'40 4 Beek Vooruit 4 82367 6-2
C 28-10-2018 12:00 PCP 3 IFC 3 89229 4-1
C 14-10-2018 09:45 Boeimeer 4 VVR 3 87258 3-2
C 14-10-2018 10:00 Beek Vooruit 4 JEKA 10 82230 0-5
C 14-10-2018 12:00 DIA 4 RCD 4 89943 4-1
C 14-10-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 80008 3-0
C 14-10-2018 12:00 Dubbeldam 3 UVV'40 4 83100 7-0
C 07-10-2018 10:00 Sprundel 3 IFC 3 80844 4-0
C 07-10-2018 10:30 Rood-Wit W 3 PCP 3 88146 1-4
C 07-10-2018 11:00 RCD 4 Dubbeldam 3 90936 1-6
C 07-10-2018 11:00 VVR 3 Beek Vooruit 4 85008 1-0
C 07-10-2018 10:00 JEKA 10 DIA 4 85993 3-1
C 07-10-2018 12:00 UVV'40 4 Boeimeer 4 81017 3-4
C 30-09-2018 09:45 Boeimeer 4 DIA 4 87331 2-2
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3 84820 1-3
C 30-09-2018 10:00 Sprundel 3 VVR 3 83196 0-5
C 30-09-2018 12:00 IFC 3 JEKA 10 91330 0-2
C 30-09-2018 13:00 PCP 3 UVV'40 4 84088 1-0
C 30-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 RCD 4 84730 5-3
C 23-09-2018 10:00 JEKA 10 Rood-Wit W 3 85137 4-3
C 23-09-2018 12:00 UVV'40 4 Sprundel 3 81565 4-2
C 23-09-2018 11:30 Dubbeldam 3 Boeimeer 4 82444 3-1
C 23-09-2018 11:00 VVR 3 IFC 3 84291 1-1
C 23-09-2018 11:00 RCD 4 Beek Vooruit 4 82332 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Halsteren 2 19469 1-3
B 16-09-2018 12:00 METO 2 Zeelandia Middelburg 4 19580 1-1
B 09-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 METO 2 20040 3-3
B 09-09-2018 12:30 Halsteren 2 Zeelandia Middelburg 4 18955 5-0
B 02-09-2018 10:30 Zeelandia Middelburg 4 Rood-Wit W 3 19244 2-3
B 02-09-2018 12:00 METO 2 Halsteren 2 19428 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 10 22 20 1 1 61 79 23 56 0
2 Dubbeldam 3 22 18 1 3 55 79 33 46 0
3 Boeimeer 4 22 12 2 8 38 77 71 6 0
4 VVR 3 22 10 3 9 33 47 44 3 0
5 RCD 4 22 9 2 11 29 59 67 -8 0
6 UVV'40 4 22 9 2 11 29 56 68 -12 0
7 Sprundel 3 22 9 1 12 28 56 52 4 0
8 Beek Vooruit 4 22 9 0 13 27 55 61 -6 0
9 IFC 3 22 8 3 11 27 54 62 -8 0
10 PCP 3 22 7 3 12 24 43 62 -19 0
11 DIA 4 22 5 2 15 17 46 67 -21 0
12 Rood-Wit W 3 22 5 2 15 17 38 79 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 Rood-Wit W 3 3 1 1 1 4 7 8 -1 0
3 METO 2 3 0 2 1 2 5 7 -2 0
4 Zeelandia Middelburg 4 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:30 - 20:30 E C-1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:30 - 20:30 E C-1 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven