0617 Mannen Zondag reserve nacompetitie 3e ronde
Rood-Wit W 2
Vormt selectie met: Rood-Wit W 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Joshua Albers | |||||||
Jeffrey Bulkmans | |||||||
Dylan van Camp | |||||||
Jacco Heeren | |||||||
Rick Hoendervangers | |||||||
Edwin Jaspers | |||||||
Ivo Patricio do Nascimento Pereira | |||||||
Levi Nooren | |||||||
Jeffrey van Oorschot | |||||||
Delano van Peer | |||||||
Marijn Ros | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jordy Adan | Trainer / Coach | ||||||
Ronald Joosen | Assistent Trainer | ||||||
Johan Bulkmans | Assistent Scheidsrechter | ||||||
Leon Evers | Fysiotherapeut |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2019 20:00 | RSV 2 | Rood-Wit W 2 | 73764 | 1-3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Sprundel 2 | Moerse Boys 3 | 73992 | 4-2 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Schijf 2 | DSE 2 | 74505 | 3-3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Wernhout 2 | HVV'24 2 | 72697 | 14-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Zundert 3 | Unitas'30 3 | 73267 | 5-1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Roosendaal 3 | Victoria'03 2 | 72840 | 5-4 | ||
C | 19-05-2019 11:30 | Victoria'03 2 | Zundert 3 | 73716 | 3-0 | ||
C | 19-05-2019 10:30 | Unitas'30 3 | Sprundel 2 | 74368 | 1-7 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | DSE 2 | Roosendaal 3 | 74206 | 4-2 | ||
C | 19-05-2019 11:30 | HVV'24 2 | RSV 2 | 73452 | 0-5 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Rood-Wit W 2 | Wernhout 2 | 73192 | 2-2 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Moerse Boys 3 | Schijf 2 | 74296 | 1-0 | ||
C | 12-05-2019 09:30 | Roosendaal 3 | Moerse Boys 3 | 74125 | 5-0 | ||
C | 12-05-2019 11:45 | Sprundel 2 | HVV'24 2 | 74587 | 11-1 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Zundert 3 | Schijf 2 | 73039 | 3-1 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Rood-Wit W 2 | Unitas'30 3 | 73148 | 7-1 | ||
C | 12-05-2019 10:30 | RSV 2 | Victoria'03 2 | 73704 | 3-2 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Wernhout 2 | DSE 2 | 72688 | 6-2 | ||
C | 05-05-2019 10:30 | Unitas'30 3 | RSV 2 | 74502 | 1-4 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | DSE 2 | Zundert 3 | 73387 | 5-1 | ||
C | 05-05-2019 11:30 | HVV'24 2 | Rood-Wit W 2 | 73061 | 2-13 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Victoria'03 2 | Sprundel 2 | 73394 | 1-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Moerse Boys 3 | Wernhout 2 | 72717 | 1-0 | ||
C | 05-05-2019 12:45 | Schijf 2 | Roosendaal 3 | 73235 | 0-6 | ||
C | 14-04-2019 09:45 | RSV 2 | Moerse Boys 3 | 72979 | 1-2 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | HVV'24 2 | DSE 2 | 73988 | 4-4 | ||
C | 14-04-2019 11:45 | Sprundel 2 | Schijf 2 | 73428 | 2-1 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Wernhout 2 | Unitas'30 3 | 73109 | 2-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Rood-Wit W 2 | Victoria'03 2 | 73292 | 5-1 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Zundert 3 | Roosendaal 3 | 74493 | 1-3 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | Unitas'30 3 | HVV'24 2 | 152253 | 2-1 | ||
C | 11-04-2019 18:45 | RSV 2 | DSE 2 | 150811 | 3-3 | ||
C | 07-04-2019 09:30 | Roosendaal 3 | Sprundel 2 | 74197 | 6-1 | ||
C | 07-04-2019 10:30 | Unitas'30 3 | HVV'24 2 | 72636 | 0-0 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | DSE 2 | RSV 2 | 73077 | 2-3 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Moerse Boys 3 | Zundert 3 | 74475 | 2-1 | ||
C | 07-04-2019 12:30 | Victoria'03 2 | Wernhout 2 | 73279 | 0-4 | ||
C | 07-04-2019 12:45 | Schijf 2 | Rood-Wit W 2 | 73620 | 1-1 | ||
C | 24-03-2019 10:30 | Unitas'30 3 | Victoria'03 2 | 74353 | 5-3 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | HVV'24 2 | Schijf 2 | 72660 | 4-4 | ||
C | 24-03-2019 11:45 | Sprundel 2 | DSE 2 | 72681 | 2-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Wernhout 2 | Zundert 3 | 74083 | 2-2 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Rood-Wit W 2 | Moerse Boys 3 | 73604 | 2-3 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | RSV 2 | Roosendaal 3 | 74629 | 1-4 | ||
C | 17-03-2019 09:30 | Roosendaal 3 | Unitas'30 3 | 74695 | 8-1 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Wernhout 2 | Sprundel 2 | 74056 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Zundert 3 | Rood-Wit W 2 | 74014 | 1-0 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Moerse Boys 3 | DSE 2 | 74689 | 2-0 | ||
C | 17-03-2019 11:45 | Victoria'03 2 | HVV'24 2 | 72801 | 0-4 | ||
C | 17-03-2019 12:45 | Schijf 2 | RSV 2 | 73114 | 1-4 | ||
C | 10-03-2019 10:30 | Unitas'30 3 | Schijf 2 | 73458 | 1-1 | ||
C | 10-03-2019 10:30 | RSV 2 | Wernhout 2 | 73476 | 2-2 | ||
C | 10-03-2019 11:00 | DSE 2 | Victoria'03 2 | 73667 | 0-4 | ||
C | 10-03-2019 11:30 | HVV'24 2 | Moerse Boys 3 | 73064 | 1-7 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Rood-Wit W 2 | Roosendaal 3 | 74434 | 0-1 | ||
C | 10-03-2019 11:45 | Sprundel 2 | Zundert 3 | 73219 | 2-0 | ||
C | 07-03-2019 19:30 | Moerse Boys 3 | RSV 2 | 72890 | 2-3 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | DSE 2 | Unitas'30 3 | 73367 | 3-4 | ||
C | 17-02-2019 11:45 | Sprundel 2 | Rood-Wit W 2 | 74501 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Zundert 3 | RSV 2 | 74148 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Moerse Boys 3 | Victoria'03 2 | 74720 | 5-1 | ||
C | 17-02-2019 12:45 | Schijf 2 | Wernhout 2 | 73316 | 0-1 | ||
C | 16-02-2019 18:00 | Roosendaal 3 | HVV'24 2 | 72674 | 8-0 | ||
C | 10-02-2019 12:15 | Victoria'03 2 | Schijf 2 | 74214 | 1-3 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Wernhout 2 | Roosendaal 3 | 72939 | 2-1 | ||
C | 10-02-2019 11:30 | HVV'24 2 | Zundert 3 | 74494 | 0-3 | ||
C | 10-02-2019 10:30 | RSV 2 | Sprundel 2 | 73483 | 3-1 | ||
C | 10-02-2019 10:30 | Unitas'30 3 | Moerse Boys 3 | 73223 | 2-2 | ||
C | 09-02-2019 16:00 | Rood-Wit W 2 | DSE 2 | 73194 | 1-1 | ||
C | 03-02-2019 10:30 | RSV 2 | DSE 2 | 74632 | 1-1 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Zundert 3 | Moerse Boys 3 | 72642 | 1-3 | ||
C | 03-02-2019 11:00 | Schijf 2 | Sprundel 2 | 73626 | 2-2 | ||
C | 09-12-2018 11:00 | DSE 2 | HVV'24 2 | 74716 | 3-2 | ||
C | 09-12-2018 10:30 | Unitas'30 3 | Wernhout 2 | 73322 | 3-5 | ||
C | 09-12-2018 09:30 | Roosendaal 3 | Zundert 3 | 74306 | 5-0 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Victoria'03 2 | Rood-Wit W 2 | 72914 | 2-3 | ||
C | 02-12-2018 11:30 | HVV'24 2 | Unitas'30 3 | 72806 | 2-3 | ||
C | 02-12-2018 11:45 | Sprundel 2 | Roosendaal 3 | 72678 | 2-3 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | Schijf 2 | 73722 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Zundert 3 | Wernhout 2 | 73478 | 3-0 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | DSE 2 | Sprundel 2 | 74652 | 0-2 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Moerse Boys 3 | Rood-Wit W 2 | 73898 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 12:30 | Victoria'03 2 | Unitas'30 3 | 74437 | 2-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Schijf 2 | HVV'24 2 | 72809 | 2-0 | ||
C | 22-11-2018 20:00 | Roosendaal 3 | RSV 2 | 74024 | 4-0 | ||
C | 18-11-2018 10:30 | RSV 2 | Schijf 2 | 74604 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 10:30 | Unitas'30 3 | Roosendaal 3 | 72864 | 0-6 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | HVV'24 2 | Victoria'03 2 | 72829 | 2-6 | ||
C | 18-11-2018 11:45 | Sprundel 2 | Wernhout 2 | 72869 | 1-0 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | Zundert 3 | 72715 | 0-1 | ||
C | 11-11-2018 09:30 | Roosendaal 3 | Rood-Wit W 2 | 74723 | 4-3 | ||
C | 11-11-2018 12:30 | Victoria'03 2 | DSE 2 | 72699 | 6-4 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | Wernhout 2 | RSV 2 | 73186 | 2-1 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | Zundert 3 | Sprundel 2 | 73276 | 1-4 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | Moerse Boys 3 | HVV'24 2 | 73758 | 4-1 | ||
C | 11-11-2018 12:45 | Schijf 2 | Unitas'30 3 | 72671 | 2-1 | ||
C | 04-11-2018 10:30 | Unitas'30 3 | Rood-Wit W 2 | 74066 | 3-1 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | DSE 2 | Wernhout 2 | 74124 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 11:30 | HVV'24 2 | Sprundel 2 | 73610 | 0-7 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Moerse Boys 3 | Roosendaal 3 | 73105 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Victoria'03 2 | RSV 2 | 74432 | 5-2 | ||
C | 04-11-2018 12:45 | Schijf 2 | Zundert 3 | 74433 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 09:30 | Roosendaal 3 | Schijf 2 | 74435 | 3-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | RSV 2 | Unitas'30 3 | 73202 | 3-2 | ||
C | 28-10-2018 11:45 | Sprundel 2 | Victoria'03 2 | 72705 | 1-2 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | HVV'24 2 | 74018 | 6-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Zundert 3 | DSE 2 | 73972 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Wernhout 2 | Moerse Boys 3 | 74301 | 6-1 | ||
C | 21-10-2018 09:30 | DSE 2 | Moerse Boys 3 | 72719 | 5-1 | ||
C | 21-10-2018 12:00 | Wernhout 2 | Victoria'03 2 | 72793 | 5-4 | ||
C | 14-10-2018 10:30 | Unitas'30 3 | Zundert 3 | 74001 | 4-1 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | DSE 2 | Schijf 2 | 73187 | 2-4 | ||
C | 14-10-2018 12:15 | Victoria'03 2 | Roosendaal 3 | 74581 | 1-3 | ||
C | 14-10-2018 11:30 | HVV'24 2 | Wernhout 2 | 74009 | 0-4 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | RSV 2 | 74463 | 4-0 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Moerse Boys 3 | Sprundel 2 | 73308 | 3-4 | ||
C | 07-10-2018 09:30 | Roosendaal 3 | DSE 2 | 73636 | 7-1 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Zundert 3 | Victoria'03 2 | 73076 | 2-3 | ||
C | 07-10-2018 10:30 | RSV 2 | HVV'24 2 | 73638 | 1-1 | ||
C | 07-10-2018 11:45 | Sprundel 2 | Unitas'30 3 | 72947 | 5-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Wernhout 2 | Rood-Wit W 2 | 73083 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 12:45 | Schijf 2 | Moerse Boys 3 | 73812 | 1-5 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | RSV 2 | Zundert 3 | 74153 | 0-0 | ||
C | 30-09-2018 10:30 | Unitas'30 3 | DSE 2 | 74297 | 3-4 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | HVV'24 2 | Roosendaal 3 | 72629 | 0-6 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | Sprundel 2 | 74540 | 3-0 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Wernhout 2 | Schijf 2 | 73016 | 4-1 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | Victoria'03 2 | Moerse Boys 3 | 72683 | 4-2 | ||
C | 23-09-2018 09:30 | Roosendaal 3 | Wernhout 2 | 74181 | 2-3 | ||
C | 23-09-2018 12:45 | Schijf 2 | Victoria'03 2 | 74266 | 3-3 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Moerse Boys 3 | Unitas'30 3 | 73842 | 1-4 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Zundert 3 | HVV'24 2 | 72741 | 3-1 | ||
C | 23-09-2018 11:45 | Sprundel 2 | RSV 2 | 74443 | 0-1 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | DSE 2 | Rood-Wit W 2 | 74633 | 2-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 11:30 | Beek Vooruit 2 | MOC'17 3 | 19274 | 0-0 | ||
B | 16-09-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | WDS'19 2 | 19275 | 10-2 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | Rood-Wit W 2 | Beek Vooruit 2 | 19061 | 4-0 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | WDS'19 2 | MOC'17 3 | 18832 | 4-4 | ||
B | 02-09-2018 11:30 | Beek Vooruit 2 | WDS'19 2 | 19733 | 10-2 | ||
B | 02-09-2018 12:00 | MOC'17 3 | Rood-Wit W 2 | 19722 | 4-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sprundel 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
2 | Wernhout 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
3 | Rood-Wit W 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
4 | Sprundel 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
2 | Wernhout 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
3 | Rood-Wit W 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
4 | Sprundel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
5 | Steen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
6 | Philippine 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
7 | Hontenisse 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
8 | Zeelandia Middelburg 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal 3 | 22 | 18 | 1 | 3 | 55 | 93 | 26 | 67 | 0 |
2 | Wernhout 2 | 22 | 15 | 4 | 3 | 49 | 70 | 30 | 40 | 0 |
3 | Sprundel 2 | 22 | 14 | 1 | 7 | 43 | 62 | 35 | 27 | 0 |
4 | Rood-Wit W 2 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 69 | 32 | 37 | 0 |
5 | Moerse Boys 3 | 22 | 11 | 2 | 9 | 35 | 51 | 49 | 2 | 0 |
6 | RSV 2 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 44 | 42 | 2 | 0 |
7 | Zundert 3 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 33 | 42 | -9 | 0 |
8 | Victoria'03 2 | 22 | 9 | 1 | 12 | 28 | 58 | 63 | -5 | 0 |
9 | Unitas'30 3 | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | 44 | 75 | -31 | 0 |
10 | Schijf 2 | 22 | 5 | 6 | 11 | 21 | 33 | 55 | -22 | 0 |
11 | DSE 2 | 22 | 5 | 5 | 12 | 20 | 51 | 70 | -19 | 0 |
12 | HVV'24 2 | 22 | 1 | 3 | 18 | 3 | 27 | 116 | -89 | 3 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 14 | 2 | 12 | 0 |
2 | Beek Vooruit 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | WDS'19 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 20 | -16 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 20:15 | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | A uit | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 20:15 | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | A uit | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|