0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Rood-Wit W 1
Vormt selectie met: Rood-Wit W 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Marijn van Beers | |||||||
Boy van Steen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Leon Evers | Teamleider | ||||||
Arjan Hellemons | Teamleider | ||||||
Michel Jaspers | Assistent Trainer | ||||||
John Severijnen | Assistent Scheidsrechter | ||||||
Leon Evers | Fysiotherapeut |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | DHC 1 | 83070 | 2-1 | ||
C | 26-05-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | Rood-Wit W 1 | 83081 | 2-4 | ||
C | 26-05-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | Olympia 1 | 83114 | 3-3 | ||
C | 26-05-2019 14:00 | Moerse Boys 1 | Groeneweg 1 | 83141 | 3-1 | ||
C | 26-05-2019 14:00 | DOSKO 1 | BMT 1 | 83131 | 0-0 | ||
C | 26-05-2019 14:00 | VOC 1 | VUC 1 | 83183 | 1-0 | ||
C | 26-05-2019 14:00 | VELO 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83191 | 4-1 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | Groeneweg 1 | CVV Zwervers 1 | 83037 | 5-2 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | Rood-Wit W 1 | VELO 1 | 83108 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | VUC 1 | Den Hoorn 1 | 83171 | 4-0 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | DHC 1 | DOSKO 1 | 83162 | 3-1 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | Olympia 1 | Spartaan'20 1 | 83203 | 1-5 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | BMT 1 | Moerse Boys 1 | 83059 | 0-0 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | VOC 1 | 83090 | 0-3 | ||
C | 12-05-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | DOSKO 1 | 83071 | 4-1 | ||
C | 12-05-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | BMT 1 | 83118 | 0-0 | ||
C | 12-05-2019 14:00 | VOC 1 | Groeneweg 1 | 83180 | 5-0 | ||
C | 12-05-2019 14:00 | VELO 1 | Olympia 1 | 83192 | 1-2 | ||
C | 12-05-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | VUC 1 | 83079 | 2-5 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83100 | 6-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | DHC 1 | 83149 | 3-1 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | Den Hoorn 1 | 83146 | 2-1 | ||
C | 28-04-2019 14:00 | BMT 1 | Rood-Wit W 1 | 83055 | 2-1 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | DOSKO 1 | Den Hoorn 1 | 83133 | 0-2 | ||
C | 22-04-2019 14:00 | VUC 1 | VELO 1 | 83173 | 5-1 | ||
C | 22-04-2019 14:00 | BMT 1 | Spartaan'20 1 | 83047 | 4-3 | ||
C | 22-04-2019 14:00 | Groeneweg 1 | Rood-Wit W 1 | 83042 | 1-1 | ||
C | 22-04-2019 14:00 | DHC 1 | VOC 1 | 83156 | 1-3 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | CVV Zwervers 1 | 83089 | 4-4 | ||
C | 21-04-2019 14:00 | Olympia 1 | Moerse Boys 1 | 83215 | 1-3 | ||
C | 14-04-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | Spartaan'20 1 | 83112 | 1-3 | ||
C | 14-04-2019 14:00 | VELO 1 | BMT 1 | 83196 | 1-0 | ||
C | 14-04-2019 14:00 | VOC 1 | Olympia 1 | 83179 | 6-0 | ||
C | 14-04-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | DHC 1 | 83083 | 2-5 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | Groeneweg 1 | 83088 | 2-2 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | VUC 1 | 83106 | 2-4 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | DOSKO 1 | 83150 | 3-0 | ||
C | 07-04-2019 14:00 | BMT 1 | CVV Zwervers 1 | 83051 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 14:00 | Groeneweg 1 | VELO 1 | 83043 | 5-5 | ||
C | 07-04-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | Moerse Boys 1 | 83072 | 3-2 | ||
C | 07-04-2019 14:00 | VUC 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83165 | 8-0 | ||
C | 07-04-2019 14:00 | Olympia 1 | Rood-Wit W 1 | 83211 | 2-2 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | DOSKO 1 | VOC 1 | 83130 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 18:00 | DHC 1 | Den Hoorn 1 | 83159 | 0-0 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | BMT 1 | 143081 | 3-2 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | DOSKO 1 | 83110 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | Groeneweg 1 | VUC 1 | 83040 | 2-4 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | Moerse Boys 1 | 83124 | 0-1 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | VOC 1 | Spartaan'20 1 | 83177 | 2-1 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | VELO 1 | DHC 1 | 83200 | 0-2 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | Olympia 1 | 83087 | 1-2 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | DOSKO 1 | 83084 | 5-1 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | BMT 1 | 83105 | 0-0 | ||
C | 17-03-2019 14:00 | BMT 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83048 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | VELO 1 | 83069 | 3-0 | ||
C | 17-03-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | Groeneweg 1 | 83115 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 14:00 | VOC 1 | Rood-Wit W 1 | 83185 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | DOSKO 1 | Olympia 1 | 83127 | 1-3 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | CVV Zwervers 1 | 83142 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 18:00 | DHC 1 | VUC 1 | 83158 | 0-1 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | Groeneweg 1 | DOSKO 1 | 83045 | 2-0 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | VUC 1 | Moerse Boys 1 | 83176 | 1-1 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | VELO 1 | VOC 1 | 83195 | 0-6 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | Olympia 1 | BMT 1 | 83208 | 2-0 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | Den Hoorn 1 | 83080 | 0-3 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | Spartaan'20 1 | 83086 | 2-2 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | DHC 1 | 83109 | 3-3 | ||
C | 03-03-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | VOC 1 | 83064 | 0-1 | ||
C | 03-03-2019 14:00 | Olympia 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83204 | 0-1 | ||
C | 24-02-2019 14:00 | VOC 1 | DOSKO 1 | 83188 | 3-0 | ||
C | 24-02-2019 14:00 | VELO 1 | Groeneweg 1 | 83193 | 1-3 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | VUC 1 | 83092 | 4-3 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | Olympia 1 | 83101 | 1-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | Spartaan'20 1 | 83138 | 4-1 | ||
C | 24-02-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | BMT 1 | 83078 | 0-2 | ||
C | 24-02-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | DHC 1 | 83122 | 0-4 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | VUC 1 | 83066 | 0-2 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | Olympia 1 | Groeneweg 1 | 83205 | 3-1 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | DOSKO 1 | VELO 1 | 83135 | 5-2 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83139 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | BMT 1 | DHC 1 | 83057 | 4-2 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | Rood-Wit W 1 | 83120 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | VOC 1 | 83077 | 1-1 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | VUC 1 | DOSKO 1 | 83175 | 4-1 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | VELO 1 | CVV Zwervers 1 | 83194 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | Groeneweg 1 | Spartaan'20 1 | 83034 | 1-5 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | DHC 1 | Olympia 1 | 83153 | 4-0 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | Den Hoorn 1 | 83093 | 3-2 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | VOC 1 | BMT 1 | 83182 | 1-0 | ||
C | 09-02-2019 19:00 | Rood-Wit W 1 | Moerse Boys 1 | 83111 | 0-3 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | BMT 1 | VUC 1 | 83053 | 1-2 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | Spartaan'20 1 | Rood-Wit W 1 | 83068 | 1-3 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | VELO 1 | 83121 | 0-0 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | DHC 1 | Groeneweg 1 | 83154 | 7-0 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | Olympia 1 | CVV Zwervers 1 | 83206 | 2-0 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Moerse Boys 1 | VOC 1 | 83143 | 2-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | DOSKO 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83126 | 3-1 | ||
C | 27-01-2019 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | DHC 1 | 83096 | 1-1 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | CVV Zwervers 1 | Spartaan'20 1 | 83073 | 1-2 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | VELO 1 | Moerse Boys 1 | 83202 | 2-3 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | VOC 1 | Den Hoorn 1 | 83184 | 5-0 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | VUC 1 | Olympia 1 | 83166 | 1-0 | ||
C | 27-01-2019 14:00 | Groeneweg 1 | BMT 1 | 83039 | 0-3 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | DHC 1 | VELO 1 | 83161 | 4-0 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | VUC 1 | Groeneweg 1 | 83167 | 6-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | DOSKO 1 | CVV Zwervers 1 | 83129 | 5-2 | ||
C | 23-12-2018 14:30 | Moerse Boys 1 | BMT 1 | 102617 | 2-2 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Groeneweg 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83035 | 1-3 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | BMT 1 | VELO 1 | 83056 | 4-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Spartaan'20 1 | Den Hoorn 1 | 83067 | 2-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | DHC 1 | CVV Zwervers 1 | 83155 | 3-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | VUC 1 | Rood-Wit W 1 | 83172 | 4-2 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Olympia 1 | VOC 1 | 83207 | 0-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | DOSKO 1 | Moerse Boys 1 | 83137 | 0-3 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | Spartaan'20 1 | BMT 1 | 83065 | 2-1 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | Den Hoorn 1 | DOSKO 1 | 83123 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | VELO 1 | VUC 1 | 83197 | 1-2 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | VOC 1 | DHC 1 | 83187 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | CVV Zwervers 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83074 | 0-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Moerse Boys 1 | Olympia 1 | 83140 | 6-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Rood-Wit W 1 | Groeneweg 1 | 83102 | 4-1 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | Groeneweg 1 | VOC 1 | 83038 | 1-5 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | BMT 1 | Den Hoorn 1 | 83054 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | DHC 1 | Moerse Boys 1 | 83163 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | VUC 1 | CVV Zwervers 1 | 83168 | 2-3 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | Olympia 1 | VELO 1 | 83212 | 1-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | Rood-Wit W 1 | 83094 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | DOSKO 1 | Spartaan'20 1 | 83125 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | Groeneweg 1 | DHC 1 | 83044 | 2-2 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | CVV Zwervers 1 | Olympia 1 | 83075 | 1-4 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | VUC 1 | BMT 1 | 83170 | 4-2 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | VELO 1 | Den Hoorn 1 | 83198 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | DOSKO 1 | 83097 | 4-4 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Rood-Wit W 1 | Spartaan'20 1 | 83099 | 0-4 | ||
C | 11-11-2018 14:00 | VOC 1 | Moerse Boys 1 | 83189 | 0-0 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | DHC 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83152 | 5-0 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | BMT 1 | Groeneweg 1 | 83050 | 3-3 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Spartaan'20 1 | CVV Zwervers 1 | 83063 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Den Hoorn 1 | VOC 1 | 83117 | 0-0 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Olympia 1 | VUC 1 | 83209 | 2-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Moerse Boys 1 | VELO 1 | 83148 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 19:30 | DOSKO 1 | Rood-Wit W 1 | 83134 | 3-3 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Olympia 1 | DOSKO 1 | 83214 | 0-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Groeneweg 1 | Den Hoorn 1 | 83041 | 1-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | CVV Zwervers 1 | Moerse Boys 1 | 83085 | 0-3 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | VUC 1 | DHC 1 | 83174 | 1-0 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | VELO 1 | Spartaan'20 1 | 83190 | 1-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | BMT 1 | 83091 | 1-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Rood-Wit W 1 | VOC 1 | 83104 | 0-3 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | BMT 1 | Olympia 1 | 83049 | 2-0 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Spartaan'20 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83060 | 0-4 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Den Hoorn 1 | CVV Zwervers 1 | 83116 | 2-1 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | DHC 1 | Rood-Wit W 1 | 83160 | 5-0 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | VOC 1 | VELO 1 | 83186 | 3-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | DOSKO 1 | Groeneweg 1 | 83128 | 3-3 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Moerse Boys 1 | VUC 1 | 83145 | 3-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Rood-Wit W 1 | CVV Zwervers 1 | 83103 | 3-2 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | VELO 1 | 83095 | 4-2 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Groeneweg 1 | Moerse Boys 1 | 83046 | 2-4 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | VUC 1 | VOC 1 | 83169 | 1-4 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Olympia 1 | Den Hoorn 1 | 83210 | 3-2 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | BMT 1 | DOSKO 1 | 83058 | 4-0 | ||
C | 13-10-2018 18:00 | DHC 1 | Spartaan'20 1 | 83151 | 2-0 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Moerse Boys 1 | BMT 1 | 83144 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Spartaan'20 1 | Olympia 1 | 83061 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | CVV Zwervers 1 | Groeneweg 1 | 83076 | 2-1 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Den Hoorn 1 | VUC 1 | 83119 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | VOC 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83178 | 3-0 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | VELO 1 | Rood-Wit W 1 | 83199 | 2-6 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | DOSKO 1 | DHC 1 | 83136 | 0-3 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Rood-Wit W 1 | Den Hoorn 1 | 83107 | 0-0 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | Moerse Boys 1 | 83098 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | VELO 1 | DOSKO 1 | 83201 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | VOC 1 | CVV Zwervers 1 | 83181 | 4-1 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | VUC 1 | Spartaan'20 1 | 83164 | 3-2 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | Groeneweg 1 | Olympia 1 | 83036 | 2-3 | ||
C | 29-09-2018 18:00 | DHC 1 | BMT 1 | 83157 | 2-2 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | DOSKO 1 | VUC 1 | 83132 | 2-1 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Spartaan'20 1 | Groeneweg 1 | 83062 | 6-1 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | BMT 1 | VOC 1 | 83052 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Olympia 1 | DHC 1 | 83213 | 3-4 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Den Hoorn 1 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 83113 | 3-1 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | CVV Zwervers 1 | VELO 1 | 83082 | 3-0 | ||
C | 22-09-2018 17:30 | Moerse Boys 1 | Rood-Wit W 1 | 83147 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-11-2018 20:00 | Unitas'59 1 | Oirschot Vooruit 1 | 101363 | 1-5 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Unitas 1 | GJS 1 | 101371 | 2-5 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Peursum 1 | Arkel 1 | 101349 | 2-3 | ||
B | 13-11-2018 20:30 | TSC 1 | Unitas | 101366 | 0-2 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Bavel 1 | Baronie | 101376 | 1-4 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Tivoli 1 | ODC 1 | 101361 | 3-2 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Madese Boys 1 | IFC | 101384 | 2-6 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | HSSC'61 1 | SVW 1 | 101356 | 1-2 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Groen Wit 1 | Beek Vooruit 1 | 101380 | 2-4 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | METO 1 | Clinge 1 | 101351 | 3-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Bergeijk 1 | Hapert 1 | 101340 | 3-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | RKSV Nuenen 2 | 101334 | 1-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Oosterhout 1 | Dongen 2 | 101385 | 2-3 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Riel 1 | Were Di 1 | 101341 | 0-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Terneuzen 1 | VC Vlissingen | 101346 | 2-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | FC Cranendonck 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 101337 | 1-4 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | MOC'17 1 | Unitas'30 1 | 101345 | 3-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | RKDVC 1 | VOAB 1 | 101333 | 1-3 | ||
B | 11-11-2018 13:30 | SAB 1 | JEKA 1 | 101353 | 1-4 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | SCG'18 1 | DOSL 1 | 105749 | 2-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | ZIGO 1 | FC Engelen 1 | 101383 | 6-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | HVV'24 1 | Rood-Wit W 1 | 101388 | 4-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | VCB 1 | Nemelaer 1 | 101387 | 3-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Roosendaal 1 | WDS'19 1 | 101390 | 5-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | SVSSS 1 | FC Tilburg 1 | 101389 | 1-3 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Nuenen | Brabantia 1 | 101379 | 3-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | EFC 1 | UNA 2 | 101378 | 4-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Theole 1 | SCR 1 | 101391 | 3-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | RKSV Heeze 1 | Geldrop 2 | 101382 | 3-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Victoria'03 1 | Halsteren | 101364 | 1-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Geldrop 1 | RPC 1 | 101365 | 4-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Gilze 1 | Rijen 1 | 101370 | 2-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | TSV Gudok 1 | Taxandria 1 | 101369 | 1-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Right'Oh 1 | Waspik 1 | 101343 | 1-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | WVV'67 1 | Philippine 1 | 101377 | 2-3 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | SC Gastel 1 | Hoeven 1 | 101360 | 2-0 | ||
B | 10-11-2018 20:00 | Zwaluw VFC 1 | Real Lunet 1 | 101386 | 1-6 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Prinsenland 1 | ASWH 2 | 101395 | 3-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Halsteren 1 | SPS 1 | 101375 | 8-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Rijsoord 1 | Nieuw Lekkerland 1 | 101355 | 3-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Nivo Sparta 1 | LRC 1 | 101357 | 3-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Wilhelmina'26 1 | GDC 1 | 101367 | 4-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | 's Heer Arendskerke 1 | Kloetinge 1 | 101344 | 2-2 | ||
B | 10-11-2018 19:30 | PSV 1 | TGG 1 | 101381 | 3-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | GPC Vlissingen 1 | SSV'65 1 | 101342 | 1-7 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Haaften 1 | Heukelum 1 | 101350 | 2-2 | ||
B | 10-11-2018 19:30 | RBC 1 | Zundert 1 | 101393 | 5-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | ZSC'62 1 | De Noormannen 1 | 101352 | 4-5 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Zaamslag 1 | Terneuzense Boys 1 | 101347 | 1-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | NOAD'67 1 | Kruiningen 1 | 101358 | 1-2 | ||
B | 10-11-2018 15:00 | Wilhelmina 1 | BVV/Timmermans Infra 1 | 101373 | 1-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | FC Dauwendaele 1 | Bruse Boys 1 | 101335 | 4-7 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Klundert 1 | Oranje Wit 1 | 101368 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Alblasserdam 1 | DHV 1 | 101336 | 4-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | RCS 1 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 | 101394 | 5-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Almkerk 1 | Achilles Veen | 101339 | 0-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | VVGZ 1 | De Alblas 1 | 101362 | 4-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Roda Boys/Bommelerwaard 1 | Sleeuwijk 1 | 101354 | 8-0 | ||
B | 10-11-2018 15:00 | Ameide 1 | Groot-Ammers 1 | 101359 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | VCK 1 | Arnemuiden 1 | 101348 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Walcheren 1 | Serooskerke 1 | 101392 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | De Zwerver 1 | Sliedrecht 1 | 101372 | 0-10 | ||
B | 08-11-2018 20:00 | BMC 1 | SBC 1 | 101338 | 2-0 | ||
B | 08-11-2018 20:00 | Steenbergen 1 | Moerse Boys 1 | 101374 | 4-0 | ||
B | 15-09-2018 17:00 | FC Axel 1 | Hoeven 1 | 2096 | 1-4 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | Zwaluwe 1 | Rood-Wit W 1 | 2180 | 2-3 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | Rood-Wit W 1 | Hoeven 1 | 2085 | 6-0 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | Zwaluwe 1 | FC Axel 1 | 2179 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | FC Axel 1 | Rood-Wit W 1 | 2095 | 2-1 | ||
B | 01-09-2018 15:00 | Hoeven 1 | Zwaluwe 1 | 2154 | 2-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOC 1 | 24 | 19 | 5 | 0 | 62 | 69 | 11 | 58 | 0 |
2 | Moerse Boys 1 | 24 | 18 | 4 | 2 | 58 | 61 | 23 | 38 | 0 |
3 | VUC 1 | 24 | 15 | 3 | 6 | 48 | 67 | 35 | 32 | 0 |
4 | DHC 1 | 24 | 13 | 5 | 6 | 44 | 61 | 24 | 37 | 0 |
5 | Spartaan'20 1 | 24 | 11 | 4 | 9 | 37 | 51 | 38 | 13 | 0 |
6 | Olympia 1 | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 | 39 | 52 | -13 | 0 |
7 | Rood-Wit W 1 | 24 | 8 | 7 | 9 | 31 | 49 | 50 | -1 | 0 |
8 | GLZ Delfshaven, rvv 1 | 24 | 8 | 5 | 11 | 29 | 41 | 63 | -22 | 0 |
9 | Den Hoorn 1 | 24 | 7 | 6 | 11 | 27 | 29 | 42 | -13 | 0 |
10 | DOSKO 1 | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 41 | 63 | -22 | 0 |
11 | CVV Zwervers 1 | 24 | 5 | 4 | 15 | 19 | 38 | 63 | -25 | 0 |
12 | Groeneweg 1 | 24 | 3 | 5 | 16 | 14 | 39 | 80 | -41 | 0 |
13 | VELO 1 | 24 | 2 | 4 | 18 | 10 | 28 | 69 | -41 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sliedrecht 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 10 | 0 |
2 | Halsteren 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
3 | Roda Boys/Bommelerwaard 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
4 | SSV'65 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | 6 | 0 |
5 | Real Lunet 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
6 | ZIGO 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
7 | RCS 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
8 | IFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
9 | Oirschot Vooruit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
10 | RBC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
11 | EFC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
12 | HVV'24 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
13 | Steenbergen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
14 | VVGZ 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
15 | Bruse Boys 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
16 | GJS 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
17 | Roosendaal 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
18 | Alblasserdam 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
19 | Baronie | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
20 | JEKA 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
21 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
22 | METO 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
23 | Rijsoord 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
24 | Theole 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
25 | Beek Vooruit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
26 | Geldrop 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
27 | Arnemuiden 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
28 | Bergeijk 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
29 | Groot-Ammers 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
30 | Nuenen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
31 | Oranje Wit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
32 | Serooskerke 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
33 | FC Tilburg 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
34 | VOAB 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
35 | BMC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
36 | SC Gastel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
37 | SCG'18 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
38 | Unitas | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
39 | De Noormannen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
40 | Wilhelmina'26 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
41 | Arkel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
42 | Dongen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
43 | RKSV Heeze 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
44 | MOC'17 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
45 | Philippine 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
46 | Prinsenland 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
47 | PSV 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
48 | Tivoli 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
49 | VCB 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
50 | Kruiningen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
51 | RKSV Nuenen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
52 | SVW 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
53 | Terneuzense Boys 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
54 | Achilles Veen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
55 | Victoria'03 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
56 | Were Di 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
57 | LRC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
58 | Gilze 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
59 | Haaften 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
60 | Kloetinge 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
61 | VC Vlissingen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
62 | Waspik 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
63 | Wilhelmina 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
64 | Taxandria 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
65 | Nivo Sparta 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
66 | 's Heer Arendskerke 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
67 | Heukelum 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
68 | Rijen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
69 | Terneuzen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
70 | Right'Oh 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
71 | B.V.V. 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
72 | TSV Gudok 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
73 | ZSC'62 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
74 | GDC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
75 | ASWH 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
76 | Geldrop 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
77 | Nemelaer 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
78 | ODC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
79 | Oosterhout 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
80 | Peursum 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
81 | TGG 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
82 | Unitas'30 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
83 | WVV'67 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
84 | HSSC'61 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
85 | NOAD'67 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
86 | Rood Wit V 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
87 | Zaamslag 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
88 | Almkerk 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
89 | Halsteren | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
90 | Riel 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
91 | Groen Wit 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
92 | RPC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
93 | Ameide 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
94 | Brabantia 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
95 | Hapert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
96 | Klundert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
97 | RKDVC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
98 | SVSSS 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
99 | VCK 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
100 | Walcheren 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
101 | DOSL 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
102 | Hoeven 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
103 | SBC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
104 | TSC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
105 | FC Dauwendaele 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | -3 | 0 |
106 | Unitas 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
107 | WDS'19 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
108 | Bavel 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
109 | FC Cranendonck 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
110 | DHV 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
111 | SAB 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
112 | Clinge 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
113 | Nieuw Lekkerland 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
114 | SCR 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
115 | Madese Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
116 | SV Unitas'59 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
117 | Zundert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
118 | De Alblas 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
119 | Moerse Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
120 | Rood-Wit W 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
121 | UNA 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
122 | FC Engelen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
123 | Zwaluw VFC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
124 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
125 | GPC Vlissingen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | -6 | 0 |
126 | Sleeuwijk 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
127 | SPS 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
128 | De Zwerver 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 20:15 | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | A thuis | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 20:15 | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | A thuis | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|