0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Rood-Wit W 1

Vormt selectie met: Rood-Wit W 2

Teamleden

Spelers
Andy Steging Keeper      
Gaynio Aarts        
Marijn van Beers        
Robin Geeraers        
Bryan Hellemons        
Dennis Jaspers        
Christian de Jong        
Ramon Krijnen        
Thomas Marijnissen        
Yvan Nkundumugisha        
Stijn Peters        
Danny Poppelaars        
Quincy Rijpers        
Mamadi Sidibe        
Boy van Steen        
Jaimy de Visser        
Sven van Zwam        
 
Overige teamleden
Leon Evers Teammanager
Arjan Hellemons Teammanager
Jack Sweres Trainer / Coach
Michel Jaspers Assistent Trainer
Rob Schulten Keeperstrainer
John Severijnen Assistent Scheidsrechter
Leon Evers Fysiotherapeut
Peter Tiebosch Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 18-11-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 B.H. (Bastiaan) Evers 83099 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 25-11-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 Rood-Wit W 1 A.P. (Andrew) Westenbroek 83094 Sportpark Nieuw Vreelust 13:00
C 02-12-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Groeneweg 1 83102 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 09-12-2018 14:00 VUC 1 Rood-Wit W 1 83172 Sportpark VUC 12:30
C 16-12-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Olympia 1 83101 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
V 06-01-2019 12:00 Rood-Wit W 1 Sprundel 1 10:30
C 20-01-2019 14:00 BMT 1 Rood-Wit W 1 83055 Sportpark Escamp I BMT 12:30
C 27-01-2019 14:30 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 83110 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 03-02-2019 14:00 Spartaan'20 1 Rood-Wit W 1 83068 Sportpark Spartaan'20 12:30
C 10-02-2019 14:30 Rood-Wit W 1 Moerse Boys 1 83111 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 17-02-2019 14:00 Den Hoorn 1 Rood-Wit W 1 83120 Sportpark Den Hoorn 12:30
C 10-03-2019 14:30 Rood-Wit W 1 DHC 1 83109 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 17-03-2019 14:00 VOC 1 Rood-Wit W 1 83185 Sportpark VOC 12:30
C 24-03-2019 14:30 Rood-Wit W 1 BMT 1 83105 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 07-04-2019 14:00 Olympia 1 Rood-Wit W 1 83211 Sportpark Olympia 11:40
C 14-04-2019 14:30 Rood-Wit W 1 VUC 1 83106 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 21-04-2019 14:00 Groeneweg 1 Rood-Wit W 1 83042 Sportpark Van 't Verlaat 12:30
C 12-05-2019 14:30 Rood-Wit W 1 GLZ Delfshaven, rvv 1 83100 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 19-05-2019 14:00 Rood-Wit W 1 VELO 1 83108 Sportpark De Gagelrijzen 12:30
C 26-05-2019 14:00 CVV Zwervers 1 Rood-Wit W 1 83081 Sportpark Couwenhoek 12:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2018 14:00 Groeneweg 1 VOC 1
C 25-11-2018 14:30 DOSKO 1 Spartaan'20 1
C 25-11-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 Rood-Wit W 1
C 25-11-2018 14:00 Olympia 1 VELO 1
C 25-11-2018 14:00 VUC 1 CVV Zwervers 1
C 25-11-2018 14:00 DHC 1 Moerse Boys 1
C 25-11-2018 14:00 BMT 1 Den Hoorn 1
C 02-12-2018 14:30 Moerse Boys 1 Olympia 1
C 02-12-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Groeneweg 1
C 02-12-2018 14:00 CVV Zwervers 1 GLZ Delfshaven, rvv 1
C 02-12-2018 14:00 VOC 1 DHC 1
C 02-12-2018 14:00 VELO 1 VUC 1
C 02-12-2018 14:00 Den Hoorn 1 DOSKO 1
C 02-12-2018 14:00 Spartaan'20 1 BMT 1
C 09-12-2018 14:30 DOSKO 1 Moerse Boys 1
C 09-12-2018 14:00 Olympia 1 VOC 1
C 09-12-2018 14:00 VUC 1 Rood-Wit W 1
C 09-12-2018 14:00 DHC 1 CVV Zwervers 1
C 09-12-2018 14:00 Spartaan'20 1 Den Hoorn 1
C 09-12-2018 14:00 BMT 1 VELO 1
C 09-12-2018 14:00 Groeneweg 1 GLZ Delfshaven, rvv 1
C 16-12-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Olympia 1
C 16-12-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 VUC 1
C 16-12-2018 14:00 VELO 1 Groeneweg 1
C 16-12-2018 14:00 CVV Zwervers 1 BMT 1
C 16-12-2018 14:00 VOC 1 DOSKO 1
C 16-12-2018 14:00 Den Hoorn 1 DHC 1
C 16-12-2018 14:30 Moerse Boys 1 Spartaan'20 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-11-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 B.H. (Bastiaan) Evers 83099
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 M. (Mathias) Caluwe 101388 4 - 0
C 03-11-2018 19:30 DOSKO 1 Rood-Wit W 1 G. (Gino) D'Onorio 83134 3 - 3
V 30-10-2018 20:00 SC Gastel 1 Rood-Wit W 1 6 - 2
C 28-10-2018 14:30 Rood-Wit W 1 VOC 1 J.J. (Juroen) Koene 83104 0 - 3
C 21-10-2018 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 J.G. (Jos) Straver 83160 5 - 0
C 14-10-2018 14:30 Rood-Wit W 1 CVV Zwervers 1 R. (Robbie) Tiesinga 83103 3 - 2
C 07-10-2018 14:00 VELO 1 Rood-Wit W 1 F. (Frank) Meeuwenoord 83199 2 - 6
V 02-10-2018 20:00 Rood-Wit W 1 TSC 1 3 - 3
C 30-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 J. (Jack) Ligtvoet 83107 0 - 0
C 22-09-2018 17:30 Moerse Boys 1 Rood-Wit W 1 S. (Stefan) vanKrimpen 83147 2 - 1
B 15-09-2018 14:30 Zwaluwe 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen 2180 2 - 3
B 09-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Hoeven 1 R. (Robin) Koster 2085 6 - 0
V 04-09-2018 20:00 Almkerk 1 Rood-Wit W 1 3 - 2
B 01-09-2018 14:30 FC Axel 1 Rood-Wit W 1 E.D.E. (Eddy) vanYren 2095 2 - 1
V 26-08-2018 13:00 Rood-Wit W 1 Unitas'30 1 1 - 1
V 21-08-2018 20:00 Rood-Wit W 1 Zundert 1 1 - 2
V 19-08-2018 13:00 Roosendaal 1 Rood-Wit W 1 5 - 3
V 14-08-2018 20:00 Rood-Wit W 1 UVV'40 1 7 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-11-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 83099 0-0
C 18-11-2018 14:00 Groeneweg 1 DHC 1 83044 0-0
C 18-11-2018 14:00 CVV Zwervers 1 Olympia 1 83075 0-0
C 18-11-2018 14:00 VUC 1 BMT 1 83170 0-0
C 18-11-2018 14:00 VELO 1 Den Hoorn 1 83198 0-0
C 18-11-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 DOSKO 1 83097 0-0
C 11-11-2018 14:00 VOC 1 Moerse Boys 1 83189 0-0
C 04-11-2018 14:00 BMT 1 Groeneweg 1 83050 3-3
C 04-11-2018 14:00 Spartaan'20 1 CVV Zwervers 1 83063 1-1
C 04-11-2018 14:00 Den Hoorn 1 VOC 1 83117 0-0
C 04-11-2018 14:00 DHC 1 GLZ Delfshaven, rvv 1 83152 5-0
C 04-11-2018 14:00 Olympia 1 VUC 1 83209 2-2
C 04-11-2018 14:30 Moerse Boys 1 VELO 1 83148 4-0
C 03-11-2018 19:30 DOSKO 1 Rood-Wit W 1 83134 3-3
C 28-10-2018 14:00 Groeneweg 1 Den Hoorn 1 83041 1-2
C 28-10-2018 14:00 CVV Zwervers 1 Moerse Boys 1 83085 0-3
C 28-10-2018 14:00 VUC 1 DHC 1 83174 1-0
C 28-10-2018 14:00 VELO 1 Spartaan'20 1 83190 1-1
C 28-10-2018 14:00 Olympia 1 DOSKO 1 83214 0-2
C 28-10-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 BMT 1 83091 1-0
C 28-10-2018 14:30 Rood-Wit W 1 VOC 1 83104 0-3
C 21-10-2018 14:00 Spartaan'20 1 GLZ Delfshaven, rvv 1 83060 0-4
C 21-10-2018 14:00 Den Hoorn 1 CVV Zwervers 1 83116 2-1
C 21-10-2018 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 83160 5-0
C 21-10-2018 14:00 VOC 1 VELO 1 83186 3-1
C 21-10-2018 14:30 DOSKO 1 Groeneweg 1 83128 3-3
C 21-10-2018 14:30 Moerse Boys 1 VUC 1 83145 3-1
C 21-10-2018 14:00 BMT 1 Olympia 1 83049 2-0
C 14-10-2018 14:30 Rood-Wit W 1 CVV Zwervers 1 83103 3-2
C 14-10-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 VELO 1 83095 4-2
C 14-10-2018 14:00 Groeneweg 1 Moerse Boys 1 83046 2-4
C 14-10-2018 14:00 VUC 1 VOC 1 83169 1-4
C 14-10-2018 14:00 Olympia 1 Den Hoorn 1 83210 3-2
C 14-10-2018 14:00 BMT 1 DOSKO 1 83058 4-0
C 13-10-2018 18:00 DHC 1 Spartaan'20 1 83151 2-0
C 07-10-2018 14:00 Spartaan'20 1 Olympia 1 83061 2-2
C 07-10-2018 14:00 CVV Zwervers 1 Groeneweg 1 83076 2-1
C 07-10-2018 14:00 Den Hoorn 1 VUC 1 83119 2-2
C 07-10-2018 14:00 VOC 1 GLZ Delfshaven, rvv 1 83178 3-0
C 07-10-2018 14:00 VELO 1 Rood-Wit W 1 83199 2-6
C 07-10-2018 14:30 DOSKO 1 DHC 1 83136 0-3
C 07-10-2018 14:30 Moerse Boys 1 BMT 1 83144 2-2
C 30-09-2018 14:00 Groeneweg 1 Olympia 1 83036 2-3
C 30-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 83107 0-0
C 30-09-2018 14:00 VUC 1 Spartaan'20 1 83164 3-2
C 30-09-2018 14:00 VOC 1 CVV Zwervers 1 83181 4-1
C 30-09-2018 14:00 VELO 1 DOSKO 1 83201 1-2
C 30-09-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 Moerse Boys 1 83098 2-1
C 29-09-2018 18:00 DHC 1 BMT 1 83157 2-2
C 23-09-2018 14:30 DOSKO 1 VUC 1 83132 2-1
C 23-09-2018 14:00 Spartaan'20 1 Groeneweg 1 83062 6-1
C 23-09-2018 14:00 Olympia 1 DHC 1 83213 3-4
C 23-09-2018 14:00 Den Hoorn 1 GLZ Delfshaven, rvv 1 83113 3-1
C 23-09-2018 14:00 CVV Zwervers 1 VELO 1 83082 3-0
C 23-09-2018 14:00 BMT 1 VOC 1 83052 2-0
C 22-09-2018 17:30 Moerse Boys 1 Rood-Wit W 1 83147 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 15-09-2018 17:00 FC Axel 1 Hoeven 1 2096 1-4
B 15-09-2018 14:30 Zwaluwe 1 Rood-Wit W 1 2180 2-3
B 09-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Hoeven 1 2085 6-0
B 08-09-2018 14:30 Zwaluwe 1 FC Axel 1 2179 0-0
B 01-09-2018 14:30 FC Axel 1 Rood-Wit W 1 2095 2-1
B 01-09-2018 15:00 Hoeven 1 Zwaluwe 1 2154 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOC 1 8 5 2 1 17 17 5 12 0
2 DHC 1 7 5 1 1 16 21 6 15 0
3 Moerse Boys 1 7 5 1 1 16 17 6 11 0
4 Den Hoorn 1 7 3 3 1 12 11 8 3 0
5 GLZ Delfshaven, rvv 1 7 4 0 3 12 12 14 -2 0
6 DOSKO 1 7 3 2 2 11 12 15 -3 0
7 BMT 1 6 3 2 1 10 13 6 7 1
8 Olympia 1 7 2 2 3 8 13 16 -3 0
9 Rood-Wit W 1 7 2 2 3 8 13 17 -4 0
10 VUC 1 7 2 2 3 8 11 15 -4 0
11 CVV Zwervers 1 7 2 1 4 7 10 14 -4 0
12 Spartaan'20 1 7 1 3 3 6 12 14 -2 0
13 Groeneweg 1 7 0 2 5 2 13 23 -10 0
14 VELO 1 7 0 1 6 1 7 23 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Halsteren 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
4 SSV'65 1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
6 ZIGO 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 RCS 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
8 IFC 1 1 0 0 3 6 2 4 0
9 RBC 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 EFC 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 HVV'24 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Steenbergen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 VVGZ 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
14 Bruse Boys 1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
15 GJS 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
16 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
17 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
18 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 JEKA 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
21 METO 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
22 Rijsoord 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
23 Theole 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
24 Beek Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
25 Geldrop 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Arnemuiden 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
27 Bergeijk 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Groot-Ammers 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Nuenen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Oranje Wit 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
31 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
32 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
33 VOAB 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
34 BMC 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
35 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
36 SCG'18 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
37 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
38 De Noormannen 1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
39 Wilhelmina'26 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
40 Arkel 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
41 Dongen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
42 RKSV Heeze 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
43 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
44 Philippine 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
45 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
46 PSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
47 Tivoli 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
48 VCB 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
49 Kruiningen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
50 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
51 SVW 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
52 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
53 Achilles Veen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
54 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
55 Were Di 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
56 LRC 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
57 Gilze 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
58 Haaften 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
59 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
60 VC Vlissingen 1 1 0 0 3 2 2 0 0
61 Waspik 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
62 Wilhelmina 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 Taxandria 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
64 Oirschot Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Nivo Sparta 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
67 's Heer Arendskerke 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
68 Heukelum 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
69 Rijen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
71 Right'Oh 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 BVV/Timmermans Infra 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 TSV Gudok 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
74 ZSC'62 1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
75 GDC 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
76 ASWH 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
77 Geldrop 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
78 Nemelaer 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
79 ODC 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
80 Oosterhout 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
81 Peursum 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 TGG 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
83 Unitas'30 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
84 WVV'67 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
85 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 NOAD'67 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Rood Wit V 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Zaamslag 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
89 Almkerk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
90 Halsteren 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Riel 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
92 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
93 RPC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
94 Ameide 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
95 Brabantia 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
96 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
97 Klundert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
98 RKDVC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
99 SVSSS 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 VCK 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 Walcheren 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
102 DOSL 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
103 Hoeven 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 SBC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
106 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
107 Unitas 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
108 WDS'19 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
109 Bavel 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
110 FC Cranendonck 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 DHV 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 SAB 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
113 Clinge 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
114 Nieuw Lekkerland 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
115 SCR 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
116 Madese Boys 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
117 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
118 De Alblas 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
119 Moerse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
120 Rood-Wit W 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
121 UNA 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
123 Zwaluw VFC 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
124 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
126 Sleeuwijk 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
127 SPS 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
128 De Zwerver 1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 04-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 11-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 18-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 25-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 02-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 09-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 16-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 23-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 30-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 06-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 13-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 20-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 27-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 04-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 11-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 18-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 25-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 01-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 08-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 15-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 22-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 29-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 02-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 09-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 16-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 23-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 30-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 07-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 14-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 21-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 28-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 04-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 11-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 18-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 25-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
dinsdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 04-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 11-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 18-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 25-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 02-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 09-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 16-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 23-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 30-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 06-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 13-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 20-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 27-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 04-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 11-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 18-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 25-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 01-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 08-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 15-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 22-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 29-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 02-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 09-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 16-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 23-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 30-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 07-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 14-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 21-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 28-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 04-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 11-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 18-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 25-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
donderdag 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 23-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 30-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 06-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 13-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 20-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 27-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 04-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 11-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 18-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 25-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 01-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 08-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 15-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 22-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 29-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 06-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 13-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 20-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 27-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 03-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 10-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 17-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 24-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 31-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 04-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 11-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 18-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 25-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 02-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 09-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 16-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 23-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 30-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 06-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 13-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 20-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 27-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1
donderdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 23-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 30-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 06-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 13-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 20-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 27-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 04-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 11-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 18-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 25-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 01-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 08-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 15-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 22-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 29-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 06-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 13-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 20-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 27-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 03-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 10-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 17-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 24-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 31-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 04-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 11-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 18-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 25-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 02-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 09-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 16-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 23-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 30-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 06-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 13-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 20-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 27-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 06-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 06-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 06-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 13-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 13-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 13-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 29-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 29-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 29-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven