0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO9-2

Teamleden

Spelers
Joshua van Beers        
Nicky Damink        
Bryan Heeren        
Jim de Jong        
Dorano Leander        
Daniël Palings        
Driek Vissenberg        
 
Overige teamleden
René Palings Teamleider
John van Beers Trainer / Coach
René Palings Assistent Trainer
Arno Valentijn Coördinator Onderbouw
Lucas Maas Stagiair
Aschwin van Beers Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 09:30 DIOZ JO9-1 NSV JO9-4
C 28-04-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Wernhout JO9-1G
C 28-04-2018 08:45 VVR JO9-3 RSV JO9-1
C 28-04-2018 10:00 Sprundel JO9-1 DSE JO9-4
C 28-04-2018 10:15 Victoria'03 JO9-3 Unitas'30 JO9-7
C 28-04-2018 10:00 Zundert JO9-3 Schijf JO9-1G
C 05-05-2018 09:45 Wernhout JO9-1G Victoria'03 JO9-3
C 05-05-2018 09:30 Schijf JO9-1G Sprundel JO9-1
C 05-05-2018 10:00 NSV JO9-4 Rood-Wit W JO9-2
C 05-05-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 DIOZ JO9-1
C 05-05-2018 09:30 RSV JO9-1 Zundert JO9-3
C 09-05-2018 18:30 DIOZ JO9-1 Rood-Wit W JO9-2
C 12-05-2018 09:30 RSV JO9-1 Schijf JO9-1G
C 12-05-2018 09:45 Wernhout JO9-1G Zundert JO9-3
C 12-05-2018 10:00 NSV JO9-4 Sprundel JO9-1
C 12-05-2018 09:00 Victoria'03 JO9-3 DSE JO9-4
C 12-05-2018 11:00 Unitas'30 JO9-7 VVR JO9-3
C 16-05-2018 18:30 Zundert JO9-3 VVR JO9-3
C 19-05-2018 10:00 VVR JO9-3 Sprundel JO9-1
C 19-05-2018 10:00 Zundert JO9-3 Rood-Wit W JO9-2
C 19-05-2018 09:30 Schijf JO9-1G Victoria'03 JO9-3
C 19-05-2018 09:30 RSV JO9-1 DIOZ JO9-1
C 19-05-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 NSV JO9-4
C 19-05-2018 10:15 DSE JO9-4 Wernhout JO9-1G
C 23-05-2018 18:30 DSE JO9-4 Rood-Wit W JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-3 128181 17-2
C 14-04-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Sprundel JO9-1 129830 2-10
C 07-04-2018 vervallen Schijf JO9-1G Rood-Wit W JO9-2 128502 1-9
C 24-03-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-2 VVR JO9-3 128014 9-2
C 10-03-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-7 Joop van Beers (Scheidsrechter) 127220 8-3
V 17-02-2018 10:00 Madese-Boys JO9-2 Rood-Wit W JO9-2
C 09-12-2017 09:00 Groen Wit JO9-3 Rood-Wit W JO9-2 80389 8 - 0
C 02-12-2017 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Gilze JO9-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 93482 1 - 5
C 25-11-2017 vervallen Internos JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 77930 4 - 1
C 18-11-2017 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Moerse Boys JO9-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 79122 7 - 3
C 11-11-2017 vervallen RSV JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 79353 4 - 3
C 28-10-2017 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Zundert JO9-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 78023 4 - 6
C 14-10-2017 vervallen BSC JO9-4 Rood-Wit W JO9-2 79853 7 - 1
C 30-09-2017 10:00 Achtmaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 82053 10 - 2
C 23-09-2017 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-3 René Palings (Scheidsrechter) 81614 2 - 5
B 09-09-2017 10:30 Rood-Wit W JO9-2 RSV JO9-1 16019 2 - 9
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO9-5 Rood-Wit W JO9-2 13660 0 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-04-2018 10:00 Zundert JO9-3 NSV JO9-4 142057 0-0
C 21-04-2018 09:30 Schijf JO9-1G Unitas'30 JO9-7 125075 0-0
C 21-04-2018 10:30 Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-3 128181 0-0
C 21-04-2018 09:45 Wernhout JO9-2 NSV JO9-4 126539 0-0
C 21-04-2018 10:00 Sprundel JO9-1 Wernhout JO9-1G 125516 0-0
C 21-04-2018 09:00 VVR JO9-3 DIOZ JO9-1 125446 0-0
C 21-04-2018 10:15 DSE JO9-4 RSV JO9-1 127259 0-0
C 14-04-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Sprundel JO9-1 129830 0-0
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Wernhout JO9-2 128400 0-0
C 14-04-2018 09:45 Wernhout JO9-1G VVR JO9-3 125606 0-0
C 14-04-2018 10:00 NSV JO9-4 RSV JO9-1 128284 0-0
C 14-04-2018 10:15 DSE JO9-4 Schijf JO9-1G 127069 0-0
C 14-04-2018 10:15 Victoria'03 JO9-3 DIOZ JO9-1 125438 0-0
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Zundert JO9-3 142056 0-0
C 07-04-2018 10:00 Zundert JO9-3 DSE JO9-4 142055 0-0
C 07-04-2018 10:00 Sprundel JO9-1 Victoria'03 JO9-3 128461 0-0
C 07-04-2018 09:45 Wernhout JO9-2 DSE JO9-4 128278 0-0
C 07-04-2018 09:30 Schijf JO9-1G Rood-Wit W JO9-2 128502 0-0
C 07-04-2018 09:30 DIOZ JO9-1 Wernhout JO9-1G 125394 0-0
C 07-04-2018 09:30 RSV JO9-1 Unitas'30 JO9-7 127660 0-0
C 07-04-2018 10:00 VVR JO9-3 NSV JO9-4 127274 0-0
C 31-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Wernhout JO9-1G 128570 0-0
C 31-03-2018 10:15 DSE JO9-4 VVR JO9-3 126658 0-0
C 31-03-2018 09:30 Schijf JO9-1G DIOZ JO9-1 125803 0-0
C 31-03-2018 09:30 RSV JO9-1 Sprundel JO9-1 129680 0-0
C 31-03-2018 09:45 Wernhout JO9-2 VVR JO9-3 125585 0-0
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 DSE JO9-4 129829 0-0
C 24-03-2018 09:30 DIOZ JO9-1 Sprundel JO9-1 126723 0-0
C 24-03-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-2 VVR JO9-3 128014 0-0
C 24-03-2018 09:15 Wernhout JO9-1G RSV JO9-1 124890 0-0
C 24-03-2018 10:00 NSV JO9-4 Schijf JO9-1G 126457 0-0
C 24-03-2018 10:15 Victoria'03 JO9-3 Wernhout JO9-2 127838 0-0
C 17-03-2018 10:00 NSV JO9-4 Victoria'03 JO9-3 127089 0-0
C 10-03-2018 09:00 Victoria'03 JO9-3 RSV JO9-1 128636 0-0
C 10-03-2018 10:00 VVR JO9-3 Schijf JO9-1G 125977 0-0
C 10-03-2018 10:00 Sprundel JO9-1 Wernhout JO9-2 127489 0-0
C 10-03-2018 09:45 Wernhout JO9-1G NSV JO9-4 129910 0-0
C 10-03-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-7 127220 0-0
C 10-03-2018 09:30 DIOZ JO9-1 DSE JO9-4 126564 0-0
C 03-03-2018 09:30 RSV JO9-1 Wernhout JO9-2 129569 0-0
C 24-02-2018 09:45 Wernhout JO9-2 Schijf JO9-1G 126476 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 08:30 JEKA JO9-12G Rood-Wit W JO9-2 79699 0-0
C 16-12-2017 10:00 Zundert JO9-2 Achtmaal JO9-1 79255 0-0
C 16-12-2017 09:30 RSV JO9-1 Groen Wit JO9-3 81721 0-0
C 09-12-2017 10:45 Moerse Boys JO9-2 DSE JO9-3 78843 0-0
C 09-12-2017 09:00 Groen Wit JO9-3 Rood-Wit W JO9-2 80389 0-0
C 09-12-2017 08:30 Gilze JO9-2 RSV JO9-1 93483 0-0
C 09-12-2017 10:30 JEKA JO9-12G BSC JO9-4 79277 0-0
C 02-12-2017 10:15 DSE JO9-3 Zundert JO9-2 79297 0-0
C 02-12-2017 10:00 Achtmaal JO9-1 JEKA JO9-12G 77701 0-0
C 02-12-2017 09:30 Rood Wit W JO9-2 Gilze JO9-2 93482 0-0
C 02-12-2017 09:30 Internos JO9-2 Moerse Boys JO9-2 82265 0-0
C 25-11-2017 09:30 Internos JO9-2 Rood Wit W JO9-2 77930 0-0
C 25-11-2017 09:30 Moerse Boys JO9-2 RSV JO9-1 77916 0-0
C 25-11-2017 10:00 Zundert JO9-2 BSC JO9-4 81761 0-0
C 25-11-2017 08:30 Gilze JO9-2 Achtmaal JO9-1 93481 0-0
C 25-11-2017 08:30 Groen Wit JO9-3 DSE JO9-3 81267 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIOZ JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NSV JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schijf JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sprundel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Victoria'03 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VVR JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wernhout JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wernhout JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 Zundert JO9-2 3 2 1 0 7 22 10 12 0
3 JEKA JO9-12G 3 2 1 0 7 18 9 9 0
4 Internos JO9-2 3 2 0 1 6 16 14 2 0
5 BSC JO9-4 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
6 DSE JO9-3 3 1 0 2 3 10 14 -4 0
7 Moerse Boys JO9-2 3 1 0 2 3 9 13 -4 0
8 RSV JO9-1 3 1 0 2 3 10 21 -11 0
9 Gilze JO9-2 2 0 1 1 1 6 8 -2 0
10 Groen Wit JO9-3 2 0 1 1 1 5 12 -7 0
11 Rood Wit W JO9-2 2 0 0 2 0 4 15 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-08-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 21-08-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 28-08-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 04-09-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 11-09-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 18-09-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 25-09-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 02-10-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 09-10-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 16-10-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 23-10-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 30-10-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 06-11-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 13-11-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 20-11-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 27-11-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 04-12-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 11-12-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 18-12-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 25-12-17 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 01-01-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 08-01-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 15-01-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 22-01-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 29-01-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 05-02-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 12-02-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 19-02-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 26-02-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 05-03-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 12-03-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 19-03-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 26-03-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 02-04-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 09-04-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 16-04-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 23-04-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 30-04-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 07-05-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 14-05-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 21-05-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 28-05-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 04-06-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 11-06-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 18-06-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
ma 25-06-18 18:15 - 19:15 B Team training Rood-Wit W JO9-2
woensdag 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 16-08-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 23-08-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 30-08-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 06-09-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 13-09-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 20-09-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 27-09-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 04-10-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 11-10-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 18-10-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 25-10-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 01-11-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 08-11-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 15-11-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 22-11-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 29-11-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 06-12-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 13-12-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 20-12-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 27-12-17 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 03-01-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 10-01-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 17-01-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 24-01-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 31-01-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 07-02-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 14-02-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 21-02-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 28-02-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 07-03-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 14-03-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 21-03-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 28-03-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 04-04-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 11-04-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 18-04-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 25-04-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 02-05-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 09-05-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 16-05-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 23-05-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 30-05-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 06-06-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 13-06-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 20-06-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
wo 27-06-18 14:00 - 15:10 C Team training Rood-Wit W JO9-2
dinsdag 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-09-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Even weken Rood-Wit W JO9-2
di 19-09-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Even weken Rood-Wit W JO9-2
di 26-09-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 03-10-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 10-10-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 17-10-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 24-10-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 31-10-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 07-11-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 14-11-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 21-11-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 28-11-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 05-12-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 12-12-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 19-12-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 26-12-17 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 02-01-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 09-01-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 16-01-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 23-01-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 30-01-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 06-02-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 13-02-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 20-02-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 27-02-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 06-03-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 13-03-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 20-03-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 27-03-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 03-04-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 10-04-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 17-04-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 24-04-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 01-05-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 08-05-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 15-05-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 22-05-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 29-05-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken Rood-Wit W JO9-2
di 05-06-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Rood-Wit W JO9-2
di 12-06-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Rood-Wit W JO9-2
di 19-06-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Rood-Wit W JO9-2
di 26-06-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Rood-Wit W JO9-2

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 06-16538886

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven