0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO11-1

Teamleden

Spelers
Antheno Pinxteren Keeper      
Olaf Brouwers        
Jens Buurstede        
Lars Janssen        
Dimay Jaspers        
Timo Oosse        
Destyno v.d. Rijen        
Rafaël Roelofs        
Roy Scheepers        
Dylan Veeke        
 
Overige teamleden
Johan Wagtmans Teamleider
Jack Pinxteren Trainer / Coach
Johan Wagtmans Assistent Trainer
Arno Valentijn Coördinator Onderbouw
Aschwin van Beers Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 De Fendert JO11-1
C 28-04-2018 09:00 Zundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 05-05-2018 10:00 Virtus JO11-1 MOC'17 JO11-2
C 05-05-2018 09:00 Hoeven JO11-1 Alliance JO11-1
C 05-05-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Steenbergen JO11-1
C 05-05-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 Zundert JO11-1
C 07-05-2018 19:00 RSV JO11-1 Hoeven JO11-1
C 09-05-2018 18:30 MOC'17 JO11-2 SC Gastel JO11-1
C 09-05-2018 19:00 Steenbergen JO11-1 Virtus JO11-1
C 12-05-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 MOC'17 JO11-2
C 12-05-2018 11:00 RSV JO11-1 Alliance JO11-1
C 12-05-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 HVV'24 JO11-1
C 14-05-2018 19:00 Zundert JO11-1 Virtus JO11-1
C 15-05-2018 19:00 Alliance JO11-1 Steenbergen JO11-1
C 16-05-2018 19:00 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-2
C 16-05-2018 18:45 Rood-Wit W JO11-1 RSV JO11-1
C 17-05-2018 18:45 SC Gastel JO11-1 De Fendert JO11-1
C 19-05-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Hoeven JO11-1
C 19-05-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 Alliance JO11-1
C 19-05-2018 10:00 Virtus JO11-1 Arnemuiden JO11-1
C 19-05-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Zundert JO11-1
C 19-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 Steenbergen JO11-1
C 19-05-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 RSV JO11-1
C 23-05-2018 19:00 Hoeven JO11-1 Steenbergen JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 Baard, Jacques van den 119588 0 - 1
C 14-04-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 HVV'24 JO11-1 139807 1 - 8
C 11-04-2018 18:45 Rood-Wit W JO11-1 Arnemuiden JO11-1 Ko van Nispen (Scheidsrechter) 118919 0 - 2
C 07-04-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 Rockx, Adrie 120343 3 - 2
C 24-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Virtus JO11-1 Ko van Nispen (Scheidsrechter) 120145 1 - 3
C 10-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 121916 11 - 2
V 27-01-2018 09:00 Halsteren JO11-2 Rood-Wit W JO11-1 4 - 1
V 20-01-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Gilze JO11-1 Ko van Nispen (Scheidsrechter) 0 - 12
C 09-12-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Hoeven JO11-1 Ko van Nispen (Scheidsrechter) 74386 3 - 2
C 25-11-2017 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 J. Nijnatten 72280 7 - 1
C 18-11-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Halsteren JO11-2 Ronald Joosen (Scheidsrechter) 74080 3 - 1
C 11-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Rood-Wit W JO11-1 71464 1 - 5
C 04-11-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Unitas'30 JO11-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 69587 5 - 1
C 28-10-2017 10:00 Virtus JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 R. Vonk 72803 0 - 2
C 07-10-2017 10:15 Alliance JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 73115 9 - 1
C 30-09-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 SC Gastel JO11-1 Joop van Beers (Scheidsrechter) 73807 1 - 8
C 23-09-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 73794 2 - 0
B 16-09-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 UVV'40 JO11-1 Ronald Joosen (Scheidsrechter) 29525 1 - 3
B 02-09-2017 09:30 Rood-Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 29524 1 - 4
V 26-08-2017 10:45 Rood-Wit W JO11-1 De Fendert JO11-1 Ko van Nispen (Scheidsrechter) 4 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-04-2018 11:15 Steenbergen JO11-1 Arnemuiden JO11-1 119423 3-3
C 21-04-2018 10:15 Alliance JO11-1 Zundert JO11-1 117149 8-0
C 21-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 Hoeven JO11-1 139808 5-1
C 21-04-2018 10:00 Virtus JO11-1 SC Gastel JO11-1 121472 2-4
C 21-04-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 119588 0-1
C 21-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 RSV JO11-1 121623 2-0
C 19-04-2018 19:00 De Fendert JO11-1 RSV JO11-1 120388 1-9
C 14-04-2018 09:00 Zundert JO11-1 RSV JO11-1 121785 3-2
C 14-04-2018 10:00 Virtus JO11-1 De Fendert JO11-1 121024 2-1
C 14-04-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 MOC'17 JO11-2 117981 5-2
C 14-04-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 HVV'24 JO11-1 139807 1-8
C 14-04-2018 10:45 Hoeven JO11-1 SC Gastel JO11-1 118836 5-0
C 11-04-2018 18:45 Rood-Wit W JO11-1 Arnemuiden JO11-1 118919 0-2
C 09-04-2018 18:30 SC Gastel JO11-1 Steenbergen JO11-1 118550 8-2
C 07-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 Hoeven JO11-1 120077 4-6
C 07-04-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Alliance JO11-1 118935 0-4
C 07-04-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 120343 3-2
C 07-04-2018 11:00 RSV JO11-1 Arnemuiden JO11-1 121854 2-4
C 07-04-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 Virtus JO11-1 139806 4-3
C 07-04-2018 08:30 Steenbergen JO11-1 Zundert JO11-1 118676 4-5
C 31-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 Arnemuiden JO11-1 120953 4-3
C 31-03-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 HVV'24 JO11-1 139802 2-0
C 24-03-2018 11:00 RSV JO11-1 Steenbergen JO11-1 119656 6-1
C 24-03-2018 12:30 Zundert JO11-1 HVV'24 JO11-1 139805 2-3
C 24-03-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 SC Gastel JO11-1 117309 1-2
C 24-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 MOC'17 JO11-2 118367 11-0
C 24-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Virtus JO11-1 120145 1-3
C 24-03-2018 10:45 Hoeven JO11-1 De Fendert JO11-1 118318 4-1
C 17-03-2018 10:00 Virtus JO11-1 Alliance JO11-1 120746 0-0
C 17-03-2018 09:00 Hoeven JO11-1 Zundert JO11-1 117467 0-0
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 De Fendert JO11-1 119750 0-2
C 10-03-2018 09:00 Zundert JO11-1 SC Gastel JO11-1 121021 2-3
C 10-03-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 Hoeven JO11-1 117351 4-0
C 10-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 121916 11-2
C 10-03-2018 11:00 RSV JO11-1 Virtus JO11-1 120877 3-2
C 10-03-2018 11:15 Steenbergen JO11-1 HVV'24 JO11-1 139803 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:45 Hoeven JO11-1 SC Gastel JO11-1 73660 4-4
C 16-12-2017 10:15 MZC'11 JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 72004 0-0
C 09-12-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Hoeven JO11-1 74386 3-2
C 09-12-2017 10:15 Halsteren JO11-2 Virtus JO11-1 71182 1-5
C 09-12-2017 10:00 VVR JO11-1 MZC'11 JO11-1 72069 8-0
C 09-12-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Alliance JO11-1 70208 1-6
C 09-12-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 Unitas'30 JO11-2 72956 8-2
C 02-12-2017 10:00 Virtus JO11-1 VVR JO11-1 71333 2-3
C 02-12-2017 10:45 Hoeven JO11-1 Roosendaal JO11-2 69817 6-0
C 02-12-2017 12:15 Unitas'30 JO11-2 Steenbergen JO11-1 75181 3-4
C 25-11-2017 09:00 Hoeven JO11-1 Alliance JO11-1 70420 2-7
C 25-11-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 Virtus JO11-1 74309 5-1
C 25-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-2 72970 6-1
C 25-11-2017 10:15 Halsteren JO11-2 MZC'11 JO11-1 72426 5-3
C 25-11-2017 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 72280 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO11-1 7 6 0 1 18 22 14 8 0
2 Alliance JO11-1 5 5 0 0 15 38 5 33 0
3 Arnemuiden JO11-1 7 4 1 2 13 22 13 9 0
4 HVV'24 JO11-1 6 4 0 2 12 21 12 9 0
5 Hoeven JO11-1 5 3 0 2 9 16 14 2 0
6 RSV JO11-1 6 3 0 3 9 22 13 9 0
7 Virtus JO11-1 5 2 0 3 6 12 13 -1 0
8 Zundert JO11-1 5 2 0 3 6 12 20 -8 0
9 Steenbergen JO11-1 5 1 1 3 4 13 23 -10 0
10 MOC'17 JO11-2 5 1 0 4 3 8 24 -16 0
11 De Fendert JO11-1 6 1 0 5 3 5 20 -15 0
12 Rood-Wit W JO11-1 6 1 0 5 3 7 27 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO11-1 9 9 0 0 27 75 13 62 0
2 SC Gastel JO11-1 9 7 1 1 22 53 17 36 0
3 VVR JO11-1 10 7 1 2 22 39 26 13 0
4 Steenbergen JO11-1 10 7 0 3 21 31 25 6 0
5 Rood-Wit W JO11-1 9 5 0 4 15 21 31 -10 0
6 Hoeven JO11-1 10 4 2 4 14 39 32 7 0
7 Virtus JO11-1 10 4 1 5 13 33 37 -4 0
8 Halsteren JO11-2 10 2 2 6 8 32 42 -10 0
9 Roosendaal JO11-2 10 2 0 8 6 32 64 -32 0
10 Unitas'30 JO11-2 10 1 2 7 5 20 44 -24 0
11 MZC'11 JO11-1 9 0 1 8 1 13 57 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO11-1 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 Kogelvangers JO11-1 2 1 0 1 3 6 5 1 0
3 Rood-Wit W JO11-1 2 0 0 2 0 2 7 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-08-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 21-08-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 28-08-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 04-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 11-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 18-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 25-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 02-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 09-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 16-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 23-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 30-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 06-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 13-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 20-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 27-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 04-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 11-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 18-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 25-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 01-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 08-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 15-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 22-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 29-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 05-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 12-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 19-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 26-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 05-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 12-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 19-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 26-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 02-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 09-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 16-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 23-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 30-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 07-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 14-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 21-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 28-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 04-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 11-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 18-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 25-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 22-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 29-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 05-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 12-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 19-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 26-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 03-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 10-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 17-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 24-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 31-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 07-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 14-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 21-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 28-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 05-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 12-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 19-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 26-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 02-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 09-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 16-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 23-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 30-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 06-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 13-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 20-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 27-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 06-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 13-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 20-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 27-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 03-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 10-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 17-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 24-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 01-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 08-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 15-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 22-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 29-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 05-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 12-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 19-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 26-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
woensdag 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 16-08-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 23-08-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 30-08-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 06-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 13-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 20-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 27-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 04-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 11-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 18-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 25-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 01-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 08-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 15-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 22-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 29-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 06-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 13-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 20-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 27-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 03-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 10-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 17-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 24-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 31-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 07-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 14-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 21-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 28-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 07-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 14-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 21-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 28-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 04-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 11-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 18-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 25-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 02-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 09-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 16-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 23-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 30-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 06-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 13-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 20-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 27-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 06-16538886

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven