0265 Onder 11 competitie (najaar)

Rood-Wit W JO11-1

Teamleden

Spelers
Antheno Pinxteren Keeper      
Olaf Brouwers        
Jens Buurstede        
Dimay Jaspers        
Timo Oosse        
Destyno v.d. Rijen        
Rafaël Roelofs        
Roy Scheepers        
Dylan Veeke        
 
Overige teamleden
Johan Wagtmans Teamleider
Jack Pinxteren Trainer / Coach
Johan Wagtmans Assistent Trainer
Arno Valentijn Coördinator Onderbouw
Aschwin van Beers Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO11-2 VVR JO11-1
C 28-10-2017 10:00 Virtus JO11-1 Rood Wit W JO11-1
C 28-10-2017 10:15 Alliance JO11-1 Halsteren JO11-2
C 28-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Steenbergen JO11-1
C 28-10-2017 10:45 Hoeven JO11-1 SC Gastel JO11-1
C 04-11-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Unitas'30 JO11-2
C 04-11-2017 10:15 Halsteren JO11-2 Roosendaal JO11-2
C 04-11-2017 10:15 MZC'11 JO11-1 Virtus JO11-1
C 04-11-2017 08:45 VVR JO11-1 Alliance JO11-1
C 04-11-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Hoeven JO11-1
C 11-11-2017 09:00 Hoeven JO11-1 MZC'11 JO11-1
C 11-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Rood-Wit W JO11-1
C 11-11-2017 10:15 Halsteren JO11-2 SC Gastel JO11-1
C 11-11-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Virtus JO11-1
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-2 Alliance JO11-1
C 18-11-2017 09:00 MZC'11 JO11-1 Steenbergen JO11-1
C 18-11-2017 10:00 Virtus JO11-1 Hoeven JO11-1
C 18-11-2017 10:15 Alliance JO11-1 Roosendaal JO11-2
C 18-11-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 Halsteren JO11-2
C 18-11-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 VVR JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 69862 0-0
C 14-10-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 Roosendaal JO11-2 72011 11-2
C 14-10-2017 10:15 Halsteren JO11-2 Steenbergen JO11-1 69721 1-3
C 14-10-2017 10:00 Virtus JO11-1 Unitas'30 JO11-2 73848 3-6
C 14-10-2017 10:00 MZC'11 JO11-1 Alliance JO11-1 72766 0-12
C 14-10-2017 10:00 VVR JO11-1 Hoeven JO11-1 72156 4-2
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 JO11-2 MZC'11 JO11-1 70980 2-2
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 VVR JO11-1 69475 4-6
C 07-10-2017 10:15 Alliance JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 73115 9-1
C 07-10-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Virtus JO11-1 74748 0-0
C 07-10-2017 10:45 Hoeven JO11-1 Halsteren JO11-2 75222 6-5
C 07-10-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 SC Gastel JO11-1 74099 2-1
C 30-09-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 SC Gastel JO11-1 73807 1-8
C 30-09-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Hoeven JO11-1 71481 0-0
C 30-09-2017 10:00 Virtus JO11-1 Alliance JO11-1 74809 3-11
C 30-09-2017 10:30 MZC'11 JO11-1 Roosendaal JO11-2 71261 6-9
C 30-09-2017 08:45 VVR JO11-1 Steenbergen JO11-1 70117 4-2
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO11-2 Halsteren JO11-2 71621 3-3
C 23-09-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Virtus JO11-1 70485 3-6
C 23-09-2017 10:15 Alliance JO11-1 Kogelvangers JO11-1 74662 7-0
C 23-09-2017 10:15 Halsteren JO11-2 VVR JO11-1 73711 3-3
C 23-09-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 MZC'11 JO11-1 71433 4-1
C 23-09-2017 10:45 Hoeven JO11-1 Unitas'30 JO11-2 71288 3-2
C 23-09-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Rood Wit W JO11-1 73794 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:30 JEKA JO11-2G GVV'63 JO11-1G 11683 0-0
B 16-09-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 RKDVC JO11-1 11881 0-0
B 16-09-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 UVV'40 JO11-1 29525 1-3
B 09-09-2017 09:00 RKDVC JO11-1 GVV'63 JO11-1G 11415 0-0
B 09-09-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 JEKA JO11-2G 11133 0-0
b 09-09-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 UVV'40 JO11-1 11457 2-4
B 02-09-2017 00:00 JEKA JO11-2G RKDVC JO11-1 10695 0-0
B 02-09-2017 00:00 GVV'63 JO11-1G Rood Wit W JO11-1 10742 0-0
B 02-09-2017 09:30 Rood Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 29524 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO11-1 4 3 1 0 10 17 11 6 0
2 Alliance JO11-1 3 3 0 0 9 32 4 28 0
3 SC Gastel JO11-1 4 3 0 1 9 24 6 18 0
4 Steenbergen JO11-1 4 3 0 1 9 9 6 3 0
5 Hoeven JO11-1 3 2 0 1 6 11 11 0 0
6 Unitas'30 JO11-2 4 1 2 1 5 13 11 2 0
7 Virtus JO11-1 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
8 Roosendaal JO11-2 4 1 0 3 3 18 29 -11 0
9 Halsteren JO11-2 4 0 2 2 2 12 15 -3 0
10 MZC'11 JO11-1 4 0 1 3 1 9 27 -18 0
11 Rood-Wit W JO11-1 3 0 0 3 0 2 19 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO11-1 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 Kogelvangers JO11-1 2 1 0 1 3 6 5 1 0
3 Rood-Wit W JO11-1 2 0 0 2 0 2 7 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-08-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 21-08-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 28-08-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 04-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 11-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 18-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 25-09-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 02-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 09-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 16-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 23-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 30-10-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 06-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 13-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 20-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 27-11-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 04-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 11-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 18-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 25-12-17 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 01-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 08-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 15-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 22-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 29-01-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 05-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 12-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 19-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 26-02-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 05-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 12-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 19-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 26-03-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 02-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 09-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 16-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 23-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 30-04-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 07-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 14-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 21-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 28-05-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 04-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 11-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 18-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
ma 25-06-18 18:15 - 19:15 B C-2 Team training Rood-Wit W JO11-1
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 22-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 29-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 05-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 12-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 19-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 26-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 03-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 10-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 17-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 24-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 31-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 07-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 14-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 21-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 28-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 05-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 12-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 19-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 26-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 02-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 09-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 16-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 23-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 30-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 06-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 13-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 20-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 27-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 06-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 13-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 20-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 27-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 03-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 10-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 17-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 24-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 01-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 08-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 15-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 22-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 29-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 05-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 12-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 19-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
di 26-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training Rood-Wit W JO11-1
woensdag 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 16-08-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 23-08-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 30-08-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 06-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 13-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 20-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 27-09-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 04-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 11-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 18-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 25-10-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 01-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 08-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 15-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 22-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 29-11-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 06-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 13-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 20-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 27-12-17 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 03-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 10-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 17-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 24-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 31-01-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 07-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 14-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 21-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 28-02-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 07-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 14-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 21-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 28-03-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 04-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 11-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 18-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 25-04-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 02-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 09-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 16-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 23-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 30-05-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 06-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 13-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 20-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1
wo 27-06-18 15:30 - 16:40 C C-3 Team training Rood-Wit W JO11-1

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 0165-383521

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven