0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO13-1

Teamleden

Spelers
Sven Jacobs Keeper      
Salim Abarkane        
Dylan de Bruijn        
Jason Bulkmans        
DiĆ«go Jaspers        
Dennis Koevoets        
Sem Koevoets        
Wally van Riel        
Daan Ros        
Miko Sikorski        
Tom Valentijn        
Nick Verstraaten        
Jayson van Vessem        
 
Overige teamleden
Leon Jacobs Teammanager
Maurice Koevoets Teammanager
Jeffrey Bulkmans Trainer / Coach
Matthew Sanne Assistent Trainer
Johan Bulkmans Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-06-2018 18:30 Moerse Boys JO13-1 BSC JO13-1 143243 0-0
C 02-06-2018 13:00 NVS JO13-1 BSC JO13-1 115221 1-1
C 26-05-2018 09:00 Halsteren JO13-2 Cluzona JO13-1 112927 0-1
C 26-05-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 115711 5-2
C 26-05-2018 10:00 Klundert JO13-1 Groen Wit JO13-1 115090 0-5
C 26-05-2018 13:00 BSC JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 115034 5-0
C 26-05-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Zundert JO13-1 115522 0-7
C 26-05-2018 11:30 DSE JO13-1 NVS JO13-1 112541 0-2
C 24-05-2018 19:00 BSC JO13-1 Klundert JO13-1 112141 5-1
C 24-05-2018 19:30 Groen Wit JO13-1 Cluzona JO13-1 113465 0-3
C 22-05-2018 19:30 DSE JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 113665 1-1
C 19-05-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115913 8-1
C 19-05-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 Klundert JO13-1 114250 0-0
C 19-05-2018 11:15 Zundert JO13-1 Halsteren JO13-2 115634 2-3
C 19-05-2018 13:30 Groen Wit JO13-1 DSE JO13-1 115751 7-0
C 19-05-2018 12:00 Rood-Wit W JO13-1 BSC JO13-1 115401 1-6
C 19-05-2018 13:00 NVS JO13-1 De Fendert JO13-1 115478 4-2
C 16-05-2018 19:30 Moerse Boys JO13-1 De Fendert JO13-1 112165 0-3
C 16-05-2018 19:30 Zundert JO13-1 Groen Wit JO13-1 114075 3-1
C 15-05-2018 19:00 Klundert JO13-1 NVS JO13-1 115949 1-4
C 14-05-2018 19:30 Cluzona JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 114623 2-0
C 14-05-2018 19:00 Rood-Wit W JO13-1 Groen Wit JO13-1 111846 3-1
C 12-05-2018 09:30 De Fendert JO13-1 DSE JO13-1 115819 1-2
C 12-05-2018 10:00 Klundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 112725 1-2
C 12-05-2018 11:30 BSC JO13-1 Zundert JO13-1 114880 4-4
C 12-05-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Halsteren JO13-2 114053 2-0
C 12-05-2018 13:00 NVS JO13-1 Groen Wit JO13-1 113607 3-4
C 09-05-2018 18:30 Rood-Wit W JO13-1 Cluzona JO13-1 114226 2-5
C 07-05-2018 19:00 Halsteren JO13-2 BSC JO13-1 114571 0-9
C 05-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-2 DSE JO13-1 111838 0-5
C 05-05-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Halsteren JO13-2 113638 6-2
C 05-05-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Zundert JO13-1 114016 4-2
C 05-05-2018 13:00 NVS JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115801 7-0
C 21-04-2018 11:30 DSE JO13-1 BSC JO13-1 113711 0-2
C 21-04-2018 10:45 Groen Wit JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115896 7-1
C 21-04-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 NVS JO13-1 112687 0-5
C 21-04-2018 10:00 Zundert JO13-1 De Fendert JO13-1 113135 2-3
C 21-04-2018 10:15 Halsteren JO13-2 Klundert JO13-1 114508 1-1
C 18-04-2018 19:00 Moerse Boys JO13-1 BSC JO13-1 113144 0-0
C 14-04-2018 11:30 BSC JO13-1 Groen Wit JO13-1 112110 2-0
C 14-04-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 112502 4-1
C 14-04-2018 10:15 Halsteren JO13-2 DSE JO13-1 112067 0-0
C 14-04-2018 10:00 Klundert JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115599 4-1
C 14-04-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Cluzona JO13-1 114602 4-3
C 14-04-2018 13:00 NVS JO13-1 Zundert JO13-1 113633 3-0
C 11-04-2018 18:30 Rood-Wit W JO13-1 Halsteren JO13-2 114923 1-6
C 11-04-2018 19:00 Cluzona JO13-1 DSE JO13-1 115215 1-0
C 11-04-2018 18:30 De Fendert JO13-1 Klundert JO13-1 115771 2-1
C 11-04-2018 19:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 114695 3-0
C 07-04-2018 11:45 Cluzona JO13-1 NVS JO13-1 114775 0-1
C 07-04-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Halsteren JO13-2 112493 6-0
C 07-04-2018 09:00 Zundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 112290 1-1
C 07-04-2018 11:30 DSE JO13-1 Klundert JO13-1 115089 1-0
C 07-04-2018 11:30 Groen Wit JO13-1 De Fendert JO13-1 113894 5-1
C 31-03-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 Moerse Boys JO13-1 114051 2-1
C 24-03-2018 13:00 NVS JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 113998 8-0
C 24-03-2018 10:00 Klundert JO13-1 Zundert JO13-1 114385 2-5
C 24-03-2018 10:15 Halsteren JO13-2 Groen Wit JO13-1 114424 0-2
C 24-03-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 112286 2-0
C 24-03-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 DSE JO13-1 114187 0-4
C 24-03-2018 11:30 BSC JO13-1 Cluzona JO13-1 114875 1-2
C 10-03-2018 11:30 BSC JO13-1 De Fendert JO13-1 115807 3-0
C 10-03-2018 10:00 Klundert JO13-1 Cluzona JO13-1 113078 1-3
C 10-03-2018 10:15 Halsteren JO13-2 NVS JO13-1 113210 0-4
C 10-03-2018 11:30 DSE JO13-1 Zundert JO13-1 113102 2-1
C 10-03-2018 13:05 Groen Wit JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 115601 3-1
C 10-03-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 115236 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 13:15 Roosendaal JO13-5 Victoria'03 JO13-1 65188 0-6
C 16-12-2017 09:00 Alliance JO13-2 De Fendert JO13-1 65547 0-6
C 16-12-2017 09:30 MZC'11 JO13-2 Victoria'03 JO13-1 67278 0-7
C 16-12-2017 10:00 BSC JO13-1 Halsteren JO13-2 66032 0-0
C 09-12-2017 10:30 Victoria'03 JO13-1 Cluzona JO13-1 66192 3-0
C 09-12-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Halsteren JO13-2 64516 3-1
C 09-12-2017 09:30 De Fendert JO13-1 BSC JO13-1 65171 1-2
C 09-12-2017 09:00 Alliance JO13-2 Roosendaal JO13-5 64914 1-3
C 09-12-2017 10:30 MZC'11 JO13-2 Zundert JO13-1 65314 2-3
C 02-12-2017 09:30 BSC JO13-1 MZC'11 JO13-2 67798 0-0
C 02-12-2017 11:00 VVC'68 JO13-1 De Fendert JO13-1 68163 0-4
C 02-12-2017 11:15 Zundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 64578 5-0
C 02-12-2017 11:45 Cluzona JO13-1 Alliance JO13-2 67395 11-0
C 25-11-2017 10:00 Victoria'03 JO13-1 BSC JO13-1 67399 3-0
C 25-11-2017 09:00 Alliance JO13-2 Zundert JO13-1 64755 0-14
C 25-11-2017 09:30 MZC'11 JO13-2 Halsteren JO13-2 66537 1-8
C 25-11-2017 09:30 De Fendert JO13-1 Roosendaal JO13-5 68316 2-0
C 25-11-2017 10:30 VVC'68 JO13-1 Cluzona JO13-1 64562 0-7
C 18-11-2017 09:00 Alliance JO13-2 Rood-Wit W JO13-1 66975 0-12
C 18-11-2017 11:45 Cluzona JO13-1 De Fendert JO13-1 64734 1-2
C 18-11-2017 10:00 BSC JO13-1 Roosendaal JO13-5 66255 4-2
C 18-11-2017 10:15 Halsteren JO13-2 Victoria'03 JO13-1 68084 0-5
C 18-11-2017 11:15 Zundert JO13-1 VVC'68 JO13-1 66667 7-0
C 11-11-2017 11:45 Roosendaal JO13-5 Cluzona JO13-1 67328 1-3
C 11-11-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-1 BSC JO13-1 64446 3-4
C 11-11-2017 11:00 VVC'68 JO13-1 Halsteren JO13-2 67153 1-1
C 11-11-2017 10:15 Victoria'03 JO13-1 Zundert JO13-1 65007 2-0
C 11-11-2017 11:15 MZC'11 JO13-2 Alliance JO13-2 66120 7-2
C 04-11-2017 11:30 Rood-Wit W JO13-1 Cluzona JO13-1 68402 3-0
C 04-11-2017 11:45 Halsteren JO13-2 Zundert JO13-1 65984 1-5
C 04-11-2017 10:15 MZC'11 JO13-2 De Fendert JO13-1 65739 0-13
C 04-11-2017 09:00 Alliance JO13-2 BSC JO13-1 65798 0-12
C 04-11-2017 12:00 Victoria'03 JO13-1 VVC'68 JO13-1 66527 4-0
C 28-10-2017 09:30 De Fendert JO13-1 Victoria'03 JO13-1 65644 2-2
C 28-10-2017 11:00 VVC'68 JO13-1 Alliance JO13-2 66453 4-1
C 28-10-2017 11:45 Roosendaal JO13-5 Rood-Wit W JO13-1 65385 1-6
C 21-10-2017 11:45 Cluzona JO13-1 MZC'11 JO13-2 67827 8-0
C 14-10-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-1 VVC'68 JO13-1 65709 4-2
C 14-10-2017 11:15 Zundert JO13-1 Roosendaal JO13-5 66866 1-2
C 14-10-2017 09:00 Halsteren JO13-2 Cluzona JO13-1 67790 0-1
C 07-10-2017 09:30 De Fendert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 66976 2-2
C 07-10-2017 09:30 BSC JO13-1 Zundert JO13-1 64438 4-1
C 07-10-2017 10:30 VVC'68 JO13-1 MZC'11 JO13-2 66812 3-0
C 07-10-2017 11:15 Victoria'03 JO13-1 Alliance JO13-2 67468 8-0
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO13-5 Halsteren JO13-2 65484 1-2
C 30-09-2017 10:15 Halsteren JO13-2 De Fendert JO13-1 65378 3-6
C 30-09-2017 10:00 BSC JO13-1 VVC'68 JO13-1 67789 9-0
C 30-09-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Victoria'03 JO13-1 64940 4-2
C 30-09-2017 11:15 Zundert JO13-1 Cluzona JO13-1 67374 2-2
C 30-09-2017 11:45 Roosendaal JO13-5 MZC'11 JO13-2 67426 2-2
C 23-09-2017 11:45 Cluzona JO13-1 BSC JO13-1 67388 2-2
C 23-09-2017 11:15 MZC'11 JO13-2 Rood Wit W JO13-1 66278 0-2
C 23-09-2017 10:30 VVC'68 JO13-1 Roosendaal JO13-5 64477 1-0
C 23-09-2017 09:30 De Fendert JO13-1 Zundert JO13-1 66465 6-1
C 23-09-2017 09:00 Alliance JO13-2 Halsteren JO13-2 66249 0-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NVS JO13-1 11 9 1 1 28 42 8 34 0
2 Cluzona JO13-1 11 9 0 2 27 32 12 20 0
3 Groen Wit JO13-1 11 7 0 4 21 35 17 18 0
4 De Fendert JO13-1 11 7 0 4 21 29 24 5 0
5 BSC JO13-1 9 6 2 1 20 33 9 24 0
6 DSE JO13-1 11 5 2 4 17 15 15 0 0
7 Zundert JO13-1 11 4 2 5 14 30 23 7 0
8 Rood-Wit W JO13-1 11 4 2 5 14 19 35 -16 0
9 Halsteren JO13-2 11 2 2 7 8 12 34 -22 0
10 Beek Vooruit JO13-2 10 2 1 7 7 10 25 -15 0
11 Klundert JO13-1 11 1 2 8 5 12 29 -17 0
12 Moerse Boys JO13-1 10 1 0 9 3 6 44 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO13-1 3 2 0 1 6 18 6 12 0
2 Internos JO13-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 Rood-Wit W JO13-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 TVC Breda JO13-1 3 1 0 2 3 3 17 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO13-1 10 8 1 1 25 42 6 36 0
2 De Fendert JO13-1 10 7 2 1 23 44 11 33 0
3 Rood-Wit W JO13-1 10 7 1 2 22 39 17 22 0
4 BSC JO13-1 9 6 2 1 20 37 12 25 0
5 Cluzona JO13-1 10 5 2 3 17 35 13 22 0
6 Zundert JO13-1 10 5 1 4 16 39 19 20 0
7 Halsteren JO13-2 10 3 2 5 11 27 23 4 0
8 VVC'68 JO13-1 10 3 1 6 10 11 37 -26 0
9 Roosendaal JO13-5 10 2 1 7 7 12 28 -16 0
10 MZC'11 JO13-2 9 1 1 7 4 12 48 -36 0
11 Alliance JO13-2 10 0 0 10 0 4 88 -84 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-08-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 22-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 29-08-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-09-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 03-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 10-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 17-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 24-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 31-10-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-11-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-12-17 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-01-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 06-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 13-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 20-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 27-02-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 06-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 13-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 20-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 27-03-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 03-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 10-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 17-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 24-04-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 01-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 08-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 15-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 22-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 29-05-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-06-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-08-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 21-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door
do 28-06-18 18:00 - 19:15 B-links C-3 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven