0214 Mannen Zaterdag reserve
Rood-Wit W 2 zat
Teamleden
Spelers | |||||||
Andres van Beers | |||||||
Robbie Gordeijns | |||||||
Marno Heeren | |||||||
Johan Hellemons | |||||||
Kevin de Jong | |||||||
Nicky Kas | |||||||
Bonny Luijkx | |||||||
Corné van Meer | |||||||
Mark van Oosterhout | |||||||
Arnoud Scheepers | |||||||
Pierre Steyaert | |||||||
Antoine Verlaar | |||||||
Joey Waayenberg | |||||||
Corné van Zundert | |||||||
Overige teamleden | |||||||
André Mol | Teamleider | ||||||
Bert Nagtzaam | Teamleider | ||||||
André Mol | Assistent Scheidsrechter | ||||||
Tonnie de Jong | Seniorencoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 13:00 | Steenbergen 3 | SC Gastel 3 | 33265 | 2-2 | ||
C | 02-06-2018 14:30 | BSC 2 | SC Welberg 4 | 33455 | 2-1 | ||
C | 02-06-2018 15:00 | DVO'60 6 | Rood-Wit W 2 | 30247 | 0-3 | ||
C | 26-05-2018 15:30 | SC Welberg 4 | DVO'60 6 | 33036 | 1-5 | ||
C | 26-05-2018 14:00 | Internos 5 | Steenbergen 3 | 35335 | 0-5 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | SC Gastel 3 | BSC 2 | 31352 | 0-3 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Klundert 3 | Prinsenland 5 | 30372 | 1-5 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | De Fendert 3 | 33972 | 5-1 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | VVC'68 4 | Halsteren 3 | 32246 | 4-2 | ||
C | 24-05-2018 19:30 | VVC'68 4 | Klundert 3 | 30271 | 3-2 | ||
C | 24-05-2018 19:30 | De Fendert 3 | SC Gastel 3 | 100353 | 3-3 | ||
C | 19-05-2018 15:00 | DVO'60 6 | Klundert 3 | 35688 | 5-1 | ||
C | 19-05-2018 11:00 | De Fendert 3 | Internos 5 | 30356 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | Steenbergen 3 | Rood-Wit W 2 | 31557 | 1-2 | ||
C | 19-05-2018 15:00 | Halsteren 3 | SC Welberg 4 | 34091 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Prinsenland 5 | SC Gastel 3 | 32839 | 6-0 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | BSC 2 | VVC'68 4 | 32048 | 2-4 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | VVC'68 4 | SC Gastel 3 | 30408 | 7-3 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | BSC 2 | Prinsenland 5 | 30664 | 5-3 | ||
C | 12-05-2018 15:30 | SC Welberg 4 | De Fendert 3 | 30757 | 2-5 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | Steenbergen 3 | DVO'60 6 | 34259 | 7-0 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | Internos 5 | 31642 | 5-1 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Klundert 3 | Halsteren 3 | 33830 | 1-3 | ||
C | 09-05-2018 20:00 | Internos 5 | SC Welberg 4 | 30520 | 3-2 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | Halsteren 3 | Prinsenland 5 | 35530 | 4-2 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | DVO'60 6 | SC Gastel 3 | 31361 | 4-2 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | Steenbergen 3 | De Fendert 3 | 31967 | 7-1 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | BSC 2 | Rood-Wit W 2 | 35348 | 0-3 | ||
C | 05-05-2018 14:00 | SC Welberg 4 | Klundert 3 | 35489 | 1-3 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | VVC'68 4 | Internos 5 | 30648 | 4-0 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Prinsenland 5 | Steenbergen 3 | 31284 | 3-4 | ||
C | 28-04-2018 11:00 | De Fendert 3 | DVO'60 6 | 30730 | 4-3 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Klundert 3 | BSC 2 | 31758 | 3-2 | ||
C | 28-04-2018 14:00 | SC Gastel 3 | Halsteren 3 | 31832 | 0-9 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | Rood-Wit W 2 | VVC'68 4 | 35273 | 1-1 | ||
C | 21-04-2018 15:00 | DVO'60 6 | BSC 2 | 31383 | 0-7 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | SC Gastel 3 | SC Welberg 4 | 34396 | 2-4 | ||
C | 21-04-2018 14:00 | Internos 5 | Klundert 3 | 31000 | 4-2 | ||
C | 21-04-2018 15:00 | Halsteren 3 | Steenbergen 3 | 30644 | 4-2 | ||
C | 21-04-2018 11:00 | De Fendert 3 | VVC'68 4 | 33607 | 0-4 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Prinsenland 5 | Rood-Wit W 2 | 35135 | 3-2 | ||
C | 18-04-2018 19:30 | Halsteren 3 | Internos 5 | 34444 | 1-2 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | BSC 2 | De Fendert 3 | 31983 | 3-1 | ||
C | 14-04-2018 16:00 | SC Welberg 4 | Prinsenland 5 | 33877 | 1-5 | ||
C | 14-04-2018 14:00 | Internos 5 | SC Gastel 3 | 35586 | 3-6 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Klundert 3 | Rood-Wit W 2 | 30745 | 3-5 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | VVC'68 4 | Steenbergen 3 | 35386 | 1-2 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | Halsteren 3 | DVO'60 6 | 35613 | 2-2 | ||
C | 10-04-2018 19:00 | Rood-Wit W 2 | SC Welberg 4 | 142520 | 10-1 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | Prinsenland 5 | VVC'68 4 | 35292 | 1-1 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | SC Gastel 3 | Klundert 3 | 30550 | 0-1 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | Steenbergen 3 | BSC 2 | 33939 | 4-2 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | DVO'60 6 | Internos 5 | 33959 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | SC Welberg 4 | 31804 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | De Fendert 3 | Halsteren 3 | 33420 | 3-1 | ||
C | 31-03-2018 13:00 | De Fendert 3 | Prinsenland 5 | 32699 | 4-3 | ||
C | 31-03-2018 16:00 | BSC 2 | Halsteren 3 | 33232 | 7-6 | ||
C | 24-03-2018 15:30 | SC Welberg 4 | Steenbergen 3 | 32465 | 4-9 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | VVC'68 4 | DVO'60 6 | 30643 | 3-0 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Klundert 3 | De Fendert 3 | 31369 | 0-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | SC Gastel 3 | 33050 | 5-1 | ||
C | 24-03-2018 14:00 | Internos 5 | Prinsenland 5 | 33353 | 4-3 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Internos 5 | BSC 2 | 35398 | 1-6 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Prinsenland 5 | DVO'60 6 | 32744 | 3-0 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SC Gastel 3 | De Fendert 3 | 30714 | 4-3 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Klundert 3 | Steenbergen 3 | 34414 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | Halsteren 3 | 33178 | 4-0 | ||
C | 10-03-2018 13:30 | SC Welberg 4 | VVC'68 4 | 30558 | 2-5 | ||
C | 17-02-2018 13:00 | SC Welberg 4 | Halsteren 3 | 32252 | 1-3 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | Prinsenland 5 | Klundert 3 | 32494 | 1-2 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | Steenbergen 3 | 31732 | 1-0 | ||
C | 17-02-2018 15:00 | DVO'60 6 | De Fendert 3 | 31858 | 2-4 | ||
C | 03-02-2018 11:00 | De Fendert 3 | Rood-Wit W 2 | 35402 | 1-1 | ||
C | 27-01-2018 11:00 | De Fendert 3 | SC Welberg 4 | 30440 | 8-3 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | Klundert 3 | DVO'60 6 | 30734 | 10-2 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | SC Gastel 3 | Prinsenland 5 | 34477 | 1-2 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | BSC 2 | SC Gastel 3 | 32685 | 11-0 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | Halsteren 3 | VVC'68 4 | 31310 | 0-2 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | DVO'60 6 | SC Welberg 4 | 31374 | 3-1 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | Steenbergen 3 | Internos 5 | 30860 | 8-1 | ||
C | 02-12-2017 15:00 | VVC'68 4 | BSC 2 | 32943 | 2-2 | ||
C | 02-12-2017 14:00 | Internos 5 | De Fendert 3 | 35126 | 2-4 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | De Fendert 3 | Klundert 3 | 31091 | 3-3 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | SC Gastel 3 | Rood-Wit W 2 | 32083 | 2-5 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | Halsteren 3 | BSC 2 | 32368 | 2-2 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | DVO'60 6 | VVC'68 4 | 33454 | 1-4 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | Steenbergen 3 | SC Welberg 4 | 32703 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | Prinsenland 5 | Internos 5 | 32675 | 2-4 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | BSC 2 | DVO'60 6 | 30637 | 8-2 | ||
C | 18-11-2017 15:00 | VVC'68 4 | De Fendert 3 | 34508 | 1-4 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Rood-Wit W 2 | Prinsenland 5 | 31969 | 6-0 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Klundert 3 | Internos 5 | 31028 | 3-1 | ||
C | 18-11-2017 15:00 | Steenbergen 3 | Halsteren 3 | 33866 | 8-0 | ||
C | 18-11-2017 12:00 | SC Welberg 4 | SC Gastel 3 | 35018 | 5-3 | ||
C | 11-11-2017 13:15 | Halsteren 3 | Klundert 3 | 33658 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 15:00 | DVO'60 6 | Steenbergen 3 | 34310 | 1-6 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Prinsenland 5 | BSC 2 | 33632 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 14:00 | Internos 5 | Rood-Wit W 2 | 34367 | 0-1 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | SC Gastel 3 | VVC'68 4 | 34724 | 1-4 | ||
C | 08-11-2017 19:30 | Steenbergen 3 | Klundert 3 | 33403 | 5-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W 2 | 22 | 17 | 3 | 2 | 54 | 85 | 27 | 58 | 0 |
2 | VVC'68 4 | 22 | 16 | 3 | 3 | 51 | 79 | 34 | 45 | 0 |
3 | Steenbergen 3 | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 | 92 | 33 | 59 | 0 |
4 | BSC 2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 42 | 85 | 47 | 38 | 0 |
5 | De Fendert 3 | 22 | 13 | 3 | 6 | 42 | 63 | 56 | 7 | 0 |
6 | Halsteren 3 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 56 | 55 | 1 | 0 |
7 | Internos 5 | 22 | 9 | 0 | 13 | 27 | 52 | 72 | -20 | 0 |
8 | Klundert 3 | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | 47 | 59 | -12 | 0 |
9 | Prinsenland 5 | 22 | 8 | 1 | 13 | 25 | 53 | 63 | -10 | 0 |
10 | DVO'60 6 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 43 | 84 | -41 | 0 |
11 | SC Gastel 3 | 22 | 2 | 3 | 17 | 9 | 36 | 93 | -57 | 0 |
12 | SC Welberg 4 | 22 | 2 | 1 | 19 | 7 | 35 | 103 | -68 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 5 | 5 | 0 |
2 | Rood-Wit W 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 |
3 | DSE 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0 |
4 | Internos 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 20:30 | C-1 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|