0214 Mannen Zaterdag reserve

Rood-Wit W 2 zat

Teamleden

Spelers
Freddy de Bruijn Keeper      
Andres van Beers        
Ricky van Beers        
Robbie Gordeijns        
Marno Heeren        
Johan Hellemons        
Dave de Jong        
Kevin de Jong        
Nicky Kas        
Stefan Konings        
Koen Kuijstermans        
Bonny Luijkx        
Corné van Meer        
John Mol        
Mark van Oosterhout        
Richard Sanne        
Arnoud Scheepers        
Pierre Steyaert        
Antoine Verlaar        
Joey Waayenberg        
Fabian Wijnings        
Corné van Zundert        
Ferdy Zweere        
 
Overige teamleden
André Mol Teamleider
Bert Nagtzaam Teamleider
André Mol Assistent Scheidsrechter
Tonnie de Jong Seniorencoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 26-04-2018 19:00 Rood-Wit W 2 zat VVC'68 4 35273 Sportpark De Gagelrijzen 18:15
C 05-05-2018 14:30 BSC 2 Rood-Wit W 2 zat 35348 Sportpark Vierhoeven 13:30
C 12-05-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Internos 5 31642 Sportpark De Gagelrijzen 13:45
C 19-05-2018 13:00 Steenbergen 3 Rood-Wit W 2 zat 31557 Sportpark Seringenlaan 11:50
C 26-05-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat De Fendert 3 33972 Sportpark De Gagelrijzen 13:45
C 02-06-2018 15:00 DVO'60 6 Rood-Wit W 2 zat 30247 Sportpark Hulsdonk 14:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-04-2018 19:00 Rood-Wit W 2 VVC'68 4
C 28-04-2018 11:00 De Fendert 3 DVO'60 6
C 28-04-2018 14:30 Klundert 3 BSC 2
C 28-04-2018 14:30 Prinsenland 5 Steenbergen 3
C 28-04-2018 14:30 SC Gastel 3 Halsteren 3
C 05-05-2018 14:00 SC Welberg 4 Klundert 3
C 05-05-2018 15:00 Halsteren 3 Prinsenland 5
C 05-05-2018 15:00 VVC'68 4 Internos 5
C 05-05-2018 15:00 DVO'60 6 SC Gastel 3
C 05-05-2018 15:00 Steenbergen 3 De Fendert 3
C 05-05-2018 14:30 BSC 2 Rood-Wit W 2
C 09-05-2018 20:00 Internos 5 SC Welberg 4
C 12-05-2018 15:00 VVC'68 4 SC Gastel 3
C 12-05-2018 15:00 Steenbergen 3 DVO'60 6
C 12-05-2018 14:30 BSC 2 Prinsenland 5
C 12-05-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Internos 5
C 12-05-2018 14:30 Klundert 3 Halsteren 3
C 12-05-2018 14:00 SC Welberg 4 De Fendert 3
C 19-05-2018 15:00 Halsteren 3 SC Welberg 4
C 19-05-2018 14:30 Prinsenland 5 SC Gastel 3
C 19-05-2018 14:30 BSC 2 VVC'68 4
C 19-05-2018 13:00 Steenbergen 3 Rood-Wit W 2
C 19-05-2018 11:00 De Fendert 3 Internos 5
C 19-05-2018 15:00 DVO'60 6 Klundert 3
C 24-05-2018 19:30 De Fendert 3 SC Gastel 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 14:30 Prinsenland 5 Rood-Wit W 2 zat Agtmaal, Dennis van 35135 3 - 2
C 14-04-2018 14:30 Klundert 3 Rood-Wit W 2 zat Veenman, Thieu 30745 3 - 5
C 10-04-2018 19:00 Rood-Wit W 2 zat SC Welberg 4 Vianen, Maico 142520 10 - 1
C 07-04-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat SC Welberg 4 Vianen, Maico… (+1) 31804 -
C 24-03-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat SC Gastel 3 Vianen, Maico… (+1) 33050 5 - 1
C 10-03-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Halsteren 3 Vianen, Maico… (+1) 33178 4 - 0
C 17-02-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Steenbergen 3 Vianen, Maico… (+1) 31732 1 - 0
C 03-02-2018 11:00 De Fendert 3 Rood-Wit W 2 zat Meeberg, G (Gert) vd 35402 1 - 1
C 25-11-2017 14:30 SC Gastel 3 Rood-Wit W 2 zat Doormaal, Patrick van 32083 2 - 5
C 18-11-2017 14:30 Rood-Wit W 2 zat Prinsenland 5 Vianen, Maico 31969 6 - 0
C 11-11-2017 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 zat Verhaeren, Joost 34367 0 - 1
C 04-11-2017 15:00 Halsteren 3 Rood-Wit W 2 zat Bakx, Rien 31656 1 - 6
C 28-10-2017 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 6 Vianen, Maico 33254 5 - 1
C 14-10-2017 15:00 VVC'68 4 Rood-Wit W 2 zat Awad el Ajouri, Nesim 34498 6 - 2
C 07-10-2017 14:30 Rood-Wit W 2 zat BSC 2 Vianen, Maico 30695 4 - 4
C 30-09-2017 15:30 SC Welberg 4 Rood-Wit W 2 zat Tunders, G.M.J. (Gidion) 32303 0 - 7
C 23-09-2017 14:30 Rood-Wit W 2 zat Klundert 3 34233 2 - 0
B 16-09-2017 14:00 Internos 4 Rood-Wit W 2 zat 5076 2 - 4
B 09-09-2017 14:30 DSE 4 Rood-Wit W 2 zat 4637 2 - 3
B 02-09-2017 14:30 Rood-Wit W 2 zat Unitas'30 3 Maico Vianen (Scheidsrechter) 3995 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-04-2018 11:00 De Fendert 3 VVC'68 4 33607 0-4
C 21-04-2018 15:00 Halsteren 3 Steenbergen 3 30644 4-2
C 21-04-2018 15:00 DVO'60 6 BSC 2 31383 0-7
C 21-04-2018 14:30 SC Gastel 3 SC Welberg 4 34396 2-4
C 21-04-2018 14:30 Prinsenland 5 Rood-Wit W 2 35135 3-2
C 21-04-2018 14:00 Internos 5 Klundert 3 31000 4-2
C 18-04-2018 19:30 Halsteren 3 Internos 5 34444 1-2
C 14-04-2018 14:30 BSC 2 De Fendert 3 31983 3-1
C 14-04-2018 14:30 Klundert 3 Rood-Wit W 2 30745 3-5
C 14-04-2018 15:00 Halsteren 3 DVO'60 6 35613 2-2
C 14-04-2018 16:00 SC Welberg 4 Prinsenland 5 33877 1-5
C 14-04-2018 15:00 VVC'68 4 Steenbergen 3 35386 1-2
C 14-04-2018 14:00 Internos 5 SC Gastel 3 35586 3-6
C 10-04-2018 19:00 Rood-Wit W 2 SC Welberg 4 142520 10-1
C 07-04-2018 11:00 De Fendert 3 Halsteren 3 33420 3-1
C 07-04-2018 15:00 Prinsenland 5 VVC'68 4 35292 1-1
C 07-04-2018 14:30 Rood-Wit W 2 SC Welberg 4 31804 0-0
C 07-04-2018 14:30 SC Gastel 3 Klundert 3 30550 0-1
C 07-04-2018 15:00 DVO'60 6 Internos 5 33959 2-1
C 07-04-2018 15:00 Steenbergen 3 BSC 2 33939 4-2
C 31-03-2018 16:00 BSC 2 Halsteren 3 33232 7-6
C 31-03-2018 13:00 De Fendert 3 Prinsenland 5 32699 4-3
C 24-03-2018 15:30 SC Welberg 4 Steenbergen 3 32465 4-9
C 24-03-2018 15:00 VVC'68 4 DVO'60 6 30643 3-0
C 24-03-2018 14:30 Klundert 3 De Fendert 3 31369 0-1
C 24-03-2018 14:30 Rood-Wit W 2 SC Gastel 3 33050 5-1
C 24-03-2018 14:00 Internos 5 Prinsenland 5 33353 4-3
C 17-03-2018 14:30 BSC 2 SC Welberg 4 33455 0-0
C 17-03-2018 15:00 Steenbergen 3 SC Gastel 3 33265 0-0
C 17-03-2018 15:00 DVO'60 6 Rood-Wit W 2 30247 0-0
C 17-03-2018 15:00 VVC'68 4 Klundert 3 30271 0-0
C 10-03-2018 13:30 SC Welberg 4 VVC'68 4 30558 2-5
C 10-03-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Halsteren 3 33178 4-0
C 10-03-2018 14:30 Klundert 3 Steenbergen 3 34414 1-3
C 10-03-2018 14:30 SC Gastel 3 De Fendert 3 30714 4-3
C 10-03-2018 14:30 Prinsenland 5 DVO'60 6 32744 3-0
C 10-03-2018 14:00 Internos 5 BSC 2 35398 1-6
C 17-02-2018 15:00 DVO'60 6 De Fendert 3 31858 2-4
C 17-02-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Steenbergen 3 31732 1-0
C 17-02-2018 13:00 SC Welberg 4 Halsteren 3 32252 1-3
C 17-02-2018 14:30 Prinsenland 5 Klundert 3 32494 1-2
C 03-02-2018 11:00 De Fendert 3 Rood-Wit W 2 35402 1-1
C 27-01-2018 11:00 De Fendert 3 SC Welberg 4 30440 8-3
C 16-12-2017 14:30 SC Gastel 3 Prinsenland 5 34477 1-2
C 16-12-2017 14:30 Klundert 3 DVO'60 6 30734 10-2
C 09-12-2017 14:30 BSC 2 SC Gastel 3 32685 11-0
C 09-12-2017 15:00 Steenbergen 3 Internos 5 30860 8-1
C 09-12-2017 15:00 Halsteren 3 VVC'68 4 31310 0-2
C 09-12-2017 14:30 DVO'60 6 SC Welberg 4 31374 3-1
C 02-12-2017 15:00 VVC'68 4 BSC 2 32943 2-2
C 02-12-2017 14:00 Internos 5 De Fendert 3 35126 2-4
C 25-11-2017 15:00 Prinsenland 5 Internos 5 32675 2-4
C 25-11-2017 11:00 De Fendert 3 Klundert 3 31091 3-3
C 25-11-2017 14:30 SC Gastel 3 Rood-Wit W 2 32083 2-5
C 25-11-2017 15:00 Halsteren 3 BSC 2 32368 2-2
C 25-11-2017 14:30 DVO'60 6 VVC'68 4 33454 1-4
C 25-11-2017 15:00 Steenbergen 3 SC Welberg 4 32703 4-1
C 18-11-2017 14:30 Klundert 3 Internos 5 31028 3-1
C 18-11-2017 14:30 BSC 2 DVO'60 6 30637 8-2
C 18-11-2017 15:00 Steenbergen 3 Halsteren 3 33866 8-0
C 18-11-2017 12:00 SC Welberg 4 SC Gastel 3 35018 5-3
C 18-11-2017 14:30 Rood-Wit W 2 Prinsenland 5 31969 6-0
C 18-11-2017 15:00 VVC'68 4 De Fendert 3 34508 1-4
C 11-11-2017 15:00 DVO'60 6 Steenbergen 3 34310 1-6
C 11-11-2017 14:30 SC Gastel 3 VVC'68 4 34724 1-4
C 11-11-2017 13:15 Halsteren 3 Klundert 3 33658 1-3
C 11-11-2017 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 34367 0-1
C 11-11-2017 14:30 Prinsenland 5 BSC 2 33632 1-3
C 08-11-2017 19:30 Steenbergen 3 Klundert 3 33403 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 16 12 2 2 38 66 23 43 0
2 Steenbergen 3 16 12 0 4 36 66 25 41 0
3 VVC'68 4 16 11 2 3 35 56 24 32 0
4 BSC 2 16 10 3 3 33 71 33 38 0
5 De Fendert 3 16 10 2 4 32 45 35 10 0
6 Internos 5 17 8 0 9 24 47 52 -5 0
7 Klundert 3 16 6 2 8 20 36 40 -4 0
8 Prinsenland 5 17 6 1 10 19 34 49 -15 0
9 Halsteren 3 17 5 3 9 18 34 47 -13 0
10 DVO'60 6 16 4 1 11 13 26 66 -40 0
11 SC Gastel 3 15 2 1 12 7 26 59 -33 0
12 SC Welberg 4 16 2 1 13 7 27 81 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 3 3 2 0 1 6 10 5 5 0
2 Rood-Wit W 2 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 DSE 4 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 Internos 4 3 1 0 2 3 5 9 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 16-08-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 23-08-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 30-08-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 06-09-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 13-09-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 20-09-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 27-09-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 04-10-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 11-10-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 18-10-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 25-10-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 01-11-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 08-11-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 15-11-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 22-11-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 29-11-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 06-12-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 13-12-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 20-12-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 27-12-17 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 03-01-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 10-01-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 17-01-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 24-01-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 31-01-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 07-02-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 14-02-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 21-02-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 28-02-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 07-03-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 14-03-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 21-03-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 28-03-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 04-04-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 11-04-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 18-04-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 25-04-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 02-05-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 09-05-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 16-05-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 23-05-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 30-05-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 06-06-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 13-06-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 20-06-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat
wo 27-06-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training Rood-Wit W 2 zat

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 06-16538886

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven