0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 3

Teamleden

Spelers
Dani Tielemans Keeper      
Jimmy Aarts        
Yassin Barakat        
Ricky Bastiaanse        
Denice Damen        
Davin Eland        
Jorg Elsten        
Rick Hoendervangers        
Reinhard Koevoets        
Davey Plasmans        
Jimmy Ritzen        
Nick Rommers        
Marijn Suijkerbuijk        
Werner Zwart        
 
Overige teamleden
Davin Eland Teamleider
Peter de Koning Trainer / Coach
Tonnie de Jong Seniorencoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-04-2018 20:00 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3
C 29-04-2018 11:00 Virtus 3 Dubbeldam 3
C 29-04-2018 09:30 Roosendaal 5 IFC 3
C 29-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Victoria'03 3
C 29-04-2018 10:30 Unitas'30 3 MOC'17 4
C 29-04-2018 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 3
C 29-04-2018 11:00 RKsv RCD 4 UVV'40 4
C 06-05-2018 12:00 UVV'40 4 Beek Vooruit 4
C 06-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 Roosendaal 5
C 06-05-2018 10:00 Victoria'03 3 Virtus 3
C 06-05-2018 12:00 IFC 3 Unitas'30 3
C 06-05-2018 12:00 MOC'17 4 DSE 3
C 06-05-2018 12:00 Dubbeldam 3 RKsv RCD 4
C 09-05-2018 19:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4
C 10-05-2018 12:00 MOC'17 4 RKsv RCD 4
C 10-05-2018 12:00 Dubbeldam 3 Virtus 3
C 13-05-2018 12:00 IFC 3 Virtus 3
C 13-05-2018 12:00 DSE 3 Roosendaal 5
C 13-05-2018 10:30 Unitas'30 3 UVV'40 4
C 13-05-2018 10:00 Victoria'03 3 Dubbeldam 3
C 13-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 RKsv RCD 4
C 13-05-2018 12:00 MOC'17 4 Beek Vooruit 4
C 16-05-2018 19:30 Virtus 3 Rood-Wit W 3
C 17-05-2018 19:15 UVV'40 4 Roosendaal 5
C 20-05-2018 09:30 Beek Vooruit 4 RKsv RCD 4
C 20-05-2018 10:00 Victoria'03 3 DSE 3
C 20-05-2018 11:00 Virtus 3 Roosendaal 5
C 20-05-2018 12:00 Dubbeldam 3 Unitas'30 3
C 20-05-2018 12:00 UVV'40 4 IFC 3
C 20-05-2018 12:00 MOC'17 4 Rood-Wit W 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-04-2018 20:00 Rood-Wit W 3 Victoria'03 3 Hermans, Wim 44623 3 - 2
C 08-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 Kolmeijer, Roy 49121 3 - 1
C 25-03-2018 10:00 Rood-Wit W 3 Dubbeldam 3 Verstijlen, M. (Ries)… (+1) 46027 4 - 2
C 22-03-2018 19:30 Rood-Wit W 3 Unitas'30 3 Verstijlen, M. (Ries) 39320 2 - 5
C 11-03-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 Shirzadeh, Jawid 44796 3 - 2
C 18-02-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 Busch, James 40130 1 - 5
C 04-02-2018 10:30 Unitas'30 3 Rood-Wit W 3 Willemen, Ricardo 38800 6 - 2
C 28-01-2018 10:00 Rood-Wit W 3 MOC'17 4 Verstijlen, Ries 46596 1 - 6
B 17-12-2017 12:00 Rood-Wit W 3 Terheijden 3 Verstijlen, Ries 100340 0 - 2
C 26-11-2017 12:00 Dubbeldam 3 Rood-Wit W 3 Meerkerk, Harry van 43654 4 - 1
C 19-11-2017 12:00 Rood-Wit W 3 Virtus 3 Verstijlen, Ries 43257 5 - 1
C 12-11-2017 11:00 RKsv RCD 4 Rood-Wit W 3 Butter, Peter den 49196 4 - 3
C 05-11-2017 10:30 Rood-Wit W 3 IFC 3 Hermans, Wim 48961 7 - 4
B 22-10-2017 11:00 DEVO 2 Rood-Wit W 3 Peer, Carlo van 96715 3 - 5
C 15-10-2017 12:00 Rood-Wit W 3 DSE 3 44166 4 - 1
C 08-10-2017 09:30 Roosendaal 5 Rood-Wit W 3 Bemt, Edwin van den 41140 2 - 6
C 24-09-2017 10:00 Victoria'03 3 Rood-Wit W 3 38823 0 - 2
B 17-09-2017 12:00 Zundert 3 Rood-Wit W 3 4958 4 - 4
B 10-09-2017 12:00 FC Bergen 2 Rood-Wit W 3 16800 0 - 12
B 03-09-2017 12:00 Rood-Wit W 3 NSV 2 Ries Verstijlen (Scheidsrechter) 3998 4 - 0
V 31-08-2017 19:30 DIOZ 2 Rood-Wit W 3
V 29-08-2017 20:00 BSC 3 Rood-Wit W 3 2 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-04-2018 12:00 UVV'40 4 Victoria'03 3 41010 4-0
C 22-04-2018 12:00 Dubbeldam 3 MOC'17 4 38896 3-1
C 22-04-2018 11:00 RKsv RCD 4 IFC 3 45465 3-2
C 22-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 DSE 3 41117 2-0
C 22-04-2018 09:30 Roosendaal 5 Unitas'30 3 41291 1-5
C 18-04-2018 20:00 Rood-Wit W 3 Victoria'03 3 44623 3-2
C 15-04-2018 09:30 Roosendaal 5 RKsv RCD 4 40402 8-3
C 15-04-2018 10:00 Unitas'30 3 DSE 3 40663 5-3
C 15-04-2018 12:00 IFC 3 Beek Vooruit 4 41525 5-0
C 15-04-2018 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 39523 3-1
C 15-04-2018 10:00 MOC'17 4 Virtus 3 48283 3-0
C 12-04-2018 19:30 RKsv RCD 4 Virtus 3 39210 0-5
C 08-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 49121 3-1
C 08-04-2018 10:00 Victoria'03 3 MOC'17 4 46451 0-2
C 08-04-2018 11:00 Virtus 3 UVV'40 4 48950 3-2
C 08-04-2018 11:00 RKsv RCD 4 Unitas'30 3 46188 0-4
C 08-04-2018 11:00 DSE 3 IFC 3 41637 4-1
C 08-04-2018 12:00 Dubbeldam 3 Roosendaal 5 48485 4-6
C 25-03-2018 09:30 Roosendaal 5 Beek Vooruit 4 43648 1-1
C 25-03-2018 10:30 Unitas'30 3 Virtus 3 38236 6-3
C 25-03-2018 11:00 DSE 3 RKsv RCD 4 43361 1-5
C 25-03-2018 10:00 Rood-Wit W 3 Dubbeldam 3 46027 4-2
C 25-03-2018 12:00 IFC 3 Victoria'03 3 39895 4-1
C 25-03-2018 12:00 MOC'17 4 UVV'40 4 38018 1-1
C 22-03-2018 19:30 Rood-Wit W 3 Unitas'30 3 39320 2-5
C 18-03-2018 12:00 MOC'17 4 IFC 3 45102 0-0
C 18-03-2018 12:00 Dubbeldam 3 DSE 3 48363 0-0
C 18-03-2018 11:00 Virtus 3 Beek Vooruit 4 39127 0-0
C 18-03-2018 10:00 Victoria'03 3 RKsv RCD 4 37634 0-0
C 11-03-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 44796 3-2
C 11-03-2018 11:00 DSE 3 UVV'40 4 43772 1-2
C 11-03-2018 10:30 Unitas'30 3 Victoria'03 3 42113 3-1
C 11-03-2018 09:30 Roosendaal 5 MOC'17 4 38453 2-5
C 11-03-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3 44334 1-1
C 18-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Unitas'30 3 48056 1-3
C 18-02-2018 10:00 Victoria'03 3 Roosendaal 5 40776 3-1
C 18-02-2018 11:00 Virtus 3 DSE 3 43987 1-0
C 18-02-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 40130 1-5
C 18-02-2018 12:00 Dubbeldam 3 IFC 3 39705 3-1
C 04-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 MOC'17 4 101106 1-7
C 04-02-2018 10:30 Unitas'30 3 Rood-Wit W 3 38800 6-2
C 04-02-2018 12:00 Dubbeldam 3 Victoria'03 3 38854 1-0
C 28-01-2018 10:00 Rood-Wit W 3 MOC'17 4 46596 1-6
C 28-01-2018 12:00 IFC 3 UVV'40 4 45560 1-2
C 28-01-2018 10:30 Unitas'30 3 Dubbeldam 3 46661 3-3
C 21-01-2018 10:30 DSE 3 Unitas'30 3 48894 0-2
C 17-12-2017 09:30 Beek Vooruit 4 MOC'17 4 38745 0-0
C 17-12-2017 10:30 Unitas'30 3 Roosendaal 5 44380 4-1
C 03-12-2017 09:30 Roosendaal 5 Virtus 3 37899 5-2
C 03-12-2017 11:00 DSE 3 Victoria'03 3 45617 4-2
C 03-12-2017 11:00 RKsv RCD 4 Beek Vooruit 4 38556 1-1
C 26-11-2017 10:00 Victoria'03 3 IFC 3 39531 7-1
C 26-11-2017 11:00 Virtus 3 Unitas'30 3 49035 1-2
C 26-11-2017 12:00 UVV'40 4 MOC'17 4 48931 1-1
C 26-11-2017 12:00 Dubbeldam 3 Rood-Wit W 3 43654 4-1
C 26-11-2017 11:00 RKsv RCD 4 DSE 3 41540 2-1
C 26-11-2017 09:30 Beek Vooruit 4 Roosendaal 5 39262 3-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-12-2017 12:00 Rood-Wit W 3 Terheijden 3 100340 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 3 17 15 1 1 46 63 26 37 0
2 MOC'17 4 15 10 2 3 32 50 18 32 0
3 Dubbeldam 3 14 10 1 3 31 46 22 24 0
4 UVV'40 4 16 9 2 5 29 45 29 16 0
5 Rood-Wit W 3 15 8 0 7 24 48 44 4 0
6 IFC 3 16 6 1 9 19 37 47 -10 0
7 Roosendaal 5 16 5 1 10 16 47 55 -8 0
8 Victoria'03 3 16 5 1 10 16 29 37 -8 0
9 Virtus 3 14 5 0 9 15 35 50 -15 0
10 Beek Vooruit 4 14 4 3 7 15 18 43 -25 0
11 RKsv RCD 4 15 4 3 8 15 28 54 -26 0
12 DSE 3 16 3 1 12 10 20 41 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Rood-Wit W 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 22-08-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 29-08-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 05-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 12-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 19-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 26-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 03-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 10-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 17-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 24-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 31-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 07-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 14-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 21-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 28-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 05-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 12-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 19-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 26-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 02-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 09-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 16-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 23-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 30-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 06-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 13-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 20-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 27-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 06-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 13-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 20-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 27-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 03-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 10-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 17-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 24-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 01-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 08-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 15-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 22-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 29-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 05-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 12-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 19-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
di 26-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
donderdag 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 24-08-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 31-08-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 07-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 14-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 21-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 28-09-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 05-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 12-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 19-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 26-10-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 02-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 09-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 16-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 23-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 30-11-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 07-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 14-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 21-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 28-12-17 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 04-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 11-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 18-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 25-01-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 01-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 08-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 15-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 22-02-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 01-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 08-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 15-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 22-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 29-03-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 05-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 12-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 19-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 26-04-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 03-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 10-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 17-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 24-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 31-05-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 07-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 14-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 21-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3
do 28-06-18 19:30 - 21:00 E C-1 Team training Rood-Wit W 3

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 06-16538886

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven