0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde

Rood-Wit W 1

Teamleden

Spelers
Andy Steging Keeper      
Marijn van Beers        
Bryan Hellemons        
Dennis Jaspers        
Edwin Jaspers        
Christian de Jong        
Marvin Leenders        
Quincy Rijpers        
Mamadi Sidibe        
Boy van Steen        
Sven van Zwam        
 
Overige teamleden
Leon Evers Teammanager
André Matthijssen Teammanager
Arjan Hellemons Assistent Trainer
Michel Jaspers Assistent Trainer
John Severijnen Assistent Scheidsrechter
Tonnie de Jong Seniorencoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 10-06-2018 14:00 Alcides 1 Rohda Raalte 1 8385 2-1
n 10-06-2018 14:00 JOS Watergraafsmeer 1 HVCH 1 8386 1-2
n 10-06-2018 14:00 DEM (RKVV) 1 VOC 1 8387 4-0
n 10-06-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Hoogland 1 8388 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 03-06-2018 14:00 Hoogland 1 Longa '30 1 8296 1-0
n 03-06-2018 14:00 Juliana '31 DEM (RKVV) 1 8298 0-2
n 03-06-2018 14:00 VOC 1 BVC '12 8345 4-3
n 03-06-2018 14:00 Alcides 1 Geldrop 1 8365 1-0
n 03-06-2018 14:00 SWZ Boso Sneek Rohda Raalte 1 8366 1-2
n 03-06-2018 14:00 JOS Watergraafsmeer 1 Chevremont 8363 5-3
n 03-06-2018 14:30 HVCH 1 DHC 8297 3-1
n 03-06-2018 14:30 Rood-Wit W 1 WVV 1 8364 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 31-05-2018 20:00 WVV 1 Emmen 1 8253 2-1
n 31-05-2018 20:30 Legmeervogels 1 JOS Watergraafsmeer 1 8291 1-2
n 31-05-2018 20:00 Nieuwerkerk 1 VOC 1 8293 0-0
n 31-05-2018 20:00 SV TOP 1 Rood-Wit W 1 8292 0-1
n 31-05-2018 20:00 Bekkerveld 1 Geldrop 1 8294 2-6
n 31-05-2018 20:00 Rohda Raalte 1 NEC 1 8295 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 31-05-2018 19:30 Best Vooruit 1 Alverna 1 143130 0-1
C 27-05-2018 19:30 AWC 1 Gestel 1 143137 6-0
C 27-05-2018 14:30 Nemelaer 1 SC 't Zand 1 23611 2-2
C 27-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 Rood-Wit W 1 22122 0-1
C 27-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 Alverna 1 24245 0-0
C 27-05-2018 14:30 AWC 1 Gestel 1 23785 6-0
C 27-05-2018 14:30 HVCH 1 DOSKO 1 21757 4-1
C 27-05-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV TOP 1 23060 0-2
C 20-05-2018 14:30 DOSKO 1 Brabantia 1 22629 0-1
C 20-05-2018 14:30 SV TOP 1 HVCH 1 24542 2-1
C 20-05-2018 14:30 SC 't Zand 1 Best Vooruit 1 24548 2-0
C 20-05-2018 14:30 Gestel 1 Oirschot Vooruit 1 24049 2-5
C 20-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 AWC 1 23047 1-2
C 20-05-2018 14:30 Alverna 1 FC Tilburg 1 24332 1-0
C 13-05-2018 14:30 AWC 1 DOSKO 1 23367 0-4
C 13-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 SV TOP 1 23407 3-2
C 13-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Best Vooruit 1 22166 1-2
C 13-05-2018 14:30 HVCH 1 SC 't Zand 1 22189 0-1
C 13-05-2018 14:30 Brabantia 1 Alverna 1 21979 0-0
C 13-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Gestel 1 23283 3-0
C 10-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1 22371 2-0
C 10-05-2018 14:30 Brabantia 1 Gestel 1 23577 2-1
C 10-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Alverna 1 23169 2-1
C 10-05-2018 14:30 SV TOP 1 Rood-Wit W 1 100900 3-1
C 06-05-2018 14:30 Brabantia 1 AWC 1 22824 1-2
C 06-05-2018 14:30 HVCH 1 Oirschot Vooruit 1 22320 1-4
C 06-05-2018 14:30 Alverna 1 SV TOP 1 22114 1-2
C 06-05-2018 14:30 SC 't Zand 1 DOSKO 1 21633 3-2
C 06-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Rood-Wit W 1 22162 2-0
C 06-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 FC Tilburg 1 23518 1-1
C 29-04-2018 14:30 DOSKO 1 SV TOP 1 23897 6-2
C 29-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Brabantia 1 23034 1-0
C 29-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Best Vooruit 1 21962 2-2
C 29-04-2018 14:30 AWC 1 Nemelaer 1 24048 2-3
C 22-04-2018 14:30 SV TOP 1 AWC 1 21720 2-3
C 22-04-2018 14:30 Best Vooruit 1 Brabantia 1 21540 3-0
C 22-04-2018 14:30 Gestel 1 FC Tilburg 1 21365 2-1
C 22-04-2018 14:30 Alverna 1 Nemelaer 1 24443 1-2
C 22-04-2018 14:30 DOSKO 1 Oirschot Vooruit 1 24604 0-2
C 22-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Rood-Wit W 1 21601 1-1
C 15-04-2018 14:30 Brabantia 1 SV TOP 1 22140 0-1
C 15-04-2018 14:30 Nemelaer 1 DOSKO 1 23343 1-0
C 15-04-2018 14:30 Alverna 1 SC 't Zand 1 21664 1-0
C 15-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Rood-Wit W 1 24707 2-4
C 15-04-2018 14:30 HVCH 1 Gestel 1 23451 7-5
C 15-04-2018 14:30 FC Tilburg 1 AWC 1 22076 0-2
C 12-04-2018 19:00 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 141294 3-0
C 08-04-2018 14:30 DOSKO 1 Alverna 1 23200 0-1
C 08-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 HVCH 1 23919 0-1
C 08-04-2018 14:30 Gestel 1 Nemelaer 1 22697 0-0
C 08-04-2018 14:30 SV TOP 1 Best Vooruit 1 22612 2-2
C 08-04-2018 14:30 FC Tilburg 1 Brabantia 1 23148 1-1
C 08-04-2018 14:00 AWC 1 Oirschot Vooruit 1 22514 2-0
C 02-04-2018 14:30 SV TOP 1 Gestel 1 24532 6-2
C 01-04-2018 14:30 Alverna 1 AWC 1 24217 1-2
C 01-04-2018 14:30 DOSKO 1 Rood-Wit W 1 22463 1-2
C 01-04-2018 14:30 Nemelaer 1 Brabantia 1 24478 2-2
C 01-04-2018 14:30 Best Vooruit 1 HVCH 1 24205 1-2
C 01-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Oirschot Vooruit 1 22316 0-2
C 25-03-2018 14:30 Gestel 1 Best Vooruit 1 23246 2-0
C 25-03-2018 14:30 HVCH 1 Nemelaer 1 21819 2-1
C 25-03-2018 14:30 Brabantia 1 SC 't Zand 1 23908 2-3
C 25-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Alverna 1 23932 1-1
C 25-03-2018 14:30 FC Tilburg 1 DOSKO 1 23015 0-2
C 25-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 SV TOP 1 22262 3-2
C 18-03-2018 14:30 SC 't Zand 1 AWC 1 22524 3-2
C 18-03-2018 14:30 Alverna 1 HVCH 1 22326 1-2
C 18-03-2018 14:30 Nemelaer 1 FC Tilburg 1 23667 4-1
C 11-03-2018 14:00 AWC 1 Best Vooruit 1 22925 3-0
C 11-03-2018 14:30 Gestel 1 DOSKO 1 21465 1-7
C 11-03-2018 14:30 HVCH 1 Brabantia 1 23481 1-2
C 11-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Nemelaer 1 24303 1-1
C 11-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Alverna 1 23795 2-1
C 11-03-2018 14:30 FC Tilburg 1 SC 't Zand 1 24467 0-0
C 25-02-2018 14:30 FC Tilburg 1 HVCH 1 21433 4-1
C 25-02-2018 14:30 SV TOP 1 SC 't Zand 1 24256 2-1
C 25-02-2018 14:30 Gestel 1 Alverna 1 24530 1-2
C 18-02-2018 14:30 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 23763 0-0
C 18-02-2018 14:30 DOSKO 1 HVCH 1 23228 3-0
C 18-02-2018 14:30 Alverna 1 Best Vooruit 1 21935 1-1
C 18-02-2018 14:30 SV TOP 1 Oirschot Vooruit 1 24125 0-1
C 18-02-2018 14:30 SC 't Zand 1 Nemelaer 1 21897 1-0
C 18-02-2018 14:30 Gestel 1 AWC 1 22484 0-3
C 04-02-2018 14:30 Brabantia 1 Rood-Wit W 1 22791 1-1
C 04-02-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 FC Tilburg 1 22435 0-0
C 04-02-2018 14:30 Best Vooruit 1 DOSKO 1 24334 0-0
C 04-02-2018 14:30 Nemelaer 1 SV TOP 1 24463 1-2
C 04-02-2018 14:30 HVCH 1 AWC 1 23129 1-1
C 04-02-2018 14:30 SC 't Zand 1 Gestel 1 23344 1-1
C 28-01-2018 14:30 Gestel 1 HVCH 1 21565 1-3
C 28-01-2018 14:30 DOSKO 1 Nemelaer 1 23426 3-3
C 28-01-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Oirschot Vooruit 1 21986 1-1
C 28-01-2018 14:00 AWC 1 FC Tilburg 1 23539 0-2
C 28-01-2018 14:30 SV TOP 1 Brabantia 1 23974 3-1
C 28-01-2018 14:30 SC 't Zand 1 Alverna 1 22108 1-0
C 17-12-2017 14:00 AWC 1 Rood-Wit W 1 24025 2-0
C 17-12-2017 14:00 FC Tilburg 1 Alverna 1 23614 2-1
C 17-12-2017 14:15 Brabantia 1 DOSKO 1 21487 4-3
C 17-12-2017 14:15 HVCH 1 SV TOP 1 24328 4-2
C 17-12-2017 14:15 Oirschot Vooruit 1 Gestel 1 21492 2-2
C 17-12-2017 14:15 Best Vooruit 1 SC 't Zand 1 23240 2-1
C 03-12-2017 14:00 AWC 1 SV TOP 1 22057 6-1
C 03-12-2017 14:30 Rood-Wit W 1 SC 't Zand 1 23008 4-0
C 03-12-2017 14:30 Brabantia 1 Best Vooruit 1 24294 0-1
C 03-12-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 DOSKO 1 21616 0-2
C 03-12-2017 14:30 FC Tilburg 1 Gestel 1 24320 2-1
C 26-11-2017 14:30 SC 't Zand 1 HVCH 1 23827 1-1
C 26-11-2017 14:30 Gestel 1 Rood-Wit W 1 24290 1-2
C 26-11-2017 14:30 Best Vooruit 1 Nemelaer 1 22465 0-2
C 26-11-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 Oirschot Vooruit 1 22412 0-0
C 26-11-2017 14:30 Alverna 1 Brabantia 1 24188 2-0
C 26-11-2017 14:30 SV TOP 1 FC Tilburg 1 22589 2-1
C 26-11-2017 14:30 DOSKO 1 AWC 1 24490 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEM (RKVV) 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Alcides 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
3 Hoogland 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 HVCH 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 JOS Watergraafsmeer 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
6 Rohda Raalte 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
7 Rood-Wit W 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
8 VOC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JOS Watergraafsmeer 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 HVCH 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
3 DEM (RKVV) 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
4 VOC 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 Rohda Raalte 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Alcides 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
7 Hoogland 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
8 Rood-Wit W 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
9 BVC '12 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
10 SWZ Boso Sneek 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
12 Longa '30 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
13 WVV 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
14 Chevremont 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
15 DHC 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
16 Juliana '31 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geldrop 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 JOS Watergraafsmeer 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
3 WVV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 Rood-Wit W 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 NEC 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
6 Rohda Raalte 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
7 Nieuwerkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Emmen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 Legmeervogels 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 SV TOP 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
12 Bekkerveld 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AWC 1 24 16 1 7 49 52 29 23 0
2 HVCH 1 24 12 5 7 41 43 38 5 0
3 SV TOP 1 24 12 4 8 40 47 42 5 0
4 Rood-Wit W 1 24 11 5 8 38 44 32 12 0
5 Nemelaer 1 24 10 6 8 36 41 35 6 0
6 SC 't Zand 1 24 9 7 8 34 35 39 -4 0
7 Oirschot Vooruit 1 24 9 6 9 33 35 36 -1 0
8 Best Vooruit 1 24 9 6 9 33 32 35 -3 0
9 Brabantia 1 24 9 5 10 32 39 41 -2 0
10 DOSKO 1 24 9 3 12 30 49 39 10 0
11 Alverna 1 24 8 5 11 29 27 29 -2 0
12 FC Tilburg 1 24 7 5 12 26 25 37 -12 0
13 Gestel 1 24 4 4 16 16 37 74 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bruse Boys 1 3 2 1 0 7 9 7 2 0
2 Cluzona 1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 Rood-Wit W 1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
4 Nieuwdorp 1 3 0 0 3 0 4 11 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:30 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 22-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 29-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 03-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 10-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 17-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 24-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 31-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 07-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 14-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 21-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 28-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 02-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 09-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 16-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 23-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 30-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 06-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 13-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 20-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 27-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 06-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 13-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 20-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 27-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 03-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 10-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 17-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 24-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 01-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 08-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 15-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 22-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 29-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
dinsdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 22-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 29-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 03-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 10-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 17-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 24-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 31-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 07-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 14-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 21-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 28-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 02-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 09-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 16-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 23-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 30-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 06-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 13-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 20-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 27-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 06-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 13-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 20-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 27-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 03-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 10-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 17-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 24-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 01-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 08-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 15-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 22-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 29-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
donderdag 19:30 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 24-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 31-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 05-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 12-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 19-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 26-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 02-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 09-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 16-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 23-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 30-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 04-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 11-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 18-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 25-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 01-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 08-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 15-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 22-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 01-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 08-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 15-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 22-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 29-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 05-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 12-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 19-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 26-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 03-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 10-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 17-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 24-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 31-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
donderdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 24-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 31-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 05-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 12-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 19-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 26-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 02-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 09-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 16-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 23-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 30-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 04-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 11-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 18-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 25-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 01-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 08-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 15-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 22-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 01-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 08-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 15-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 22-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 29-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 05-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 12-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 19-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 26-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 03-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 10-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 17-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 24-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 31-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven