0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Rood-Wit W 1

Teamleden

Spelers
Andy Steging Keeper      
Bart Sweere Keeper      
Jeffrey van Baal        
Marijn van Beers        
Achraf Chouiter        
Bryan Hellemons        
Dennis Jaspers        
Edwin Jaspers        
Christian de Jong        
Angelo Kense        
Marvin Leenders        
Quincy Rijpers        
Mamadi Sidibe        
René Sprangers        
Boy van Steen        
Sander Wirix        
Jens Wirix        
Sven van Zwam        
 
Overige teamleden
Leon Evers Teamleider
André Matthijssen Teamleider
Reinald Boeren Trainer / Coach
Arjan Hellemons Assistent Trainer
Michel Jaspers Assistent Trainer
John Severijnen Assistent Scheidsrechter
Charles Blesgraaf Verzorger
Tonnie de Jong Seniorencoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 29-10-2017 14:30 Rood-Wit W 1 DESO/Van Der Horst 1 M.M.G.A. (Marijn) Pijnenburg 22203 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 05-11-2017 14:30 Alverna 1 Rood-Wit W 1 24724 Sportpark Bospad 13:00
C 19-11-2017 14:30 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 24076 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 26-11-2017 14:30 Gestel 1 Rood-Wit W 1 24290 Sportpark Dommeldal 13:00
C 03-12-2017 14:30 Rood-Wit W 1 SC 't Zand 1 23008 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 10-12-2017 14:15 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 23763 Sportpark De Gagelrijzen 12:45
C 17-12-2017 14:00 AWC 1 Rood-Wit W 1 24025 Sportpark De Wijchert 12:30
C 28-01-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Oirschot V. 1 21986 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 04-02-2018 14:30 Brabantia 1 Rood-Wit W 1 22791 Sportpark Strijp 13:00
C 25-02-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Best Vooruit 1 21962 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 04-03-2018 14:30 Nemelaer 1 Rood-Wit W 1 22162 Sportpark De Walzaad 13:00
C 11-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Alverna 1 23795 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 18-03-2018 14:30 DESO/Van Der Horst 1 Rood-Wit W 1 21914 Sportpark Rusheuvel 13:00
C 25-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 TOP 1 22262 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 01-04-2018 14:30 DOSKO 1 Rood-Wit W 1 22463 Sportpark Meilust 12:40
C 08-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 HVCH 1 23919 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 15-04-2018 14:30 Oirschot V. 1 Rood-Wit W 1 24707 Sportpark Moorland 13:00
C 22-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Rood-Wit W 1 21601 Sportpark Bijstervelden 13:00
C 13-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Gestel 1 23283 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 20-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 AWC 1 23047 Sportpark De Gagelrijzen 13:00
C 27-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 Rood-Wit W 1 22122 Sportpark Spoordijk 13:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-10-2017 14:00 AWC 1 SC 't Zand 1
C 29-10-2017 14:30 Oirschot V. 1 Best Vooruit 1
C 29-10-2017 14:30 Rood Wit W 1 DESO/Van Der Horst 1
C 29-10-2017 14:30 HVCH 1 Alverna 1
C 29-10-2017 14:30 TOP 1 DOSKO 1
C 29-10-2017 14:30 FC Tilburg 1 Nemelaer 1
C 29-10-2017 14:30 Gestel 1 Brabantia 1
C 05-11-2017 14:30 Brabantia 1 HVCH 1
C 05-11-2017 14:30 SC 't Zand 1 FC Tilburg 1
C 05-11-2017 14:30 Nemelaer 1 Oirschot V. 1
C 05-11-2017 14:30 Best Vooruit 1 AWC 1
C 05-11-2017 14:30 Alverna 1 Rood Wit W 1
C 05-11-2017 14:30 DOSKO 1 Gestel 1
C 05-11-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 TOP 1
C 19-11-2017 14:30 Gestel 1 TOP 1
C 19-11-2017 14:30 Oirschot V. 1 SC 't Zand 1
C 19-11-2017 14:30 HVCH 1 Best Vooruit 1
C 19-11-2017 14:30 FC Tilburg 1 DESO/Van Der Horst 1
C 19-11-2017 14:30 Brabantia 1 Nemelaer 1
C 19-11-2017 14:00 AWC 1 Alverna 1
C 19-11-2017 14:30 Rood Wit W 1 DOSKO 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-10-2017 14:30 SV TOP 1 Rood-Wit W 1 J.P.M. (Jean Pierre) Loontjens 21876 2 - 1
C 15-10-2017 14:30 Best Vooruit 1 Rood-Wit W 1 R.A.H.J. (Rob) Souwen 21726 1 - 5
C 08-10-2017 14:30 Rood-Wit W 1 Nemelaer 1 H.C.A. (Haico) Michielsen 22935 2 - 4
C 01-10-2017 14:30 HVCH 1 Rood-Wit W 1 J.H. (Joost) Bezemer 23978 1 - 1
C 24-09-2017 14:30 Rood-Wit W 1 Brabantia 1 21382 1 - 2
B 16-09-2017 17:00 Rood-Wit W 1 Nieuwdorp 1 3083 3 - 1
V 12-09-2017 20:00 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 2-2
B 09-09-2017 19:30 Rood-Wit W 1 Cluzona 1 2791 2 - 3
V 05-09-2017 20:00 Sliedrecht 1 Rood-Wit W 1 2 - 1
B 02-09-2017 17:00 Bruse Boys 1 Rood-Wit W 1 2684 4 - 4
V 29-08-2017 19:30 Kloetinge 1 Rood-Wit W 1 1 - 0
V 20-08-2017 13:00 Dubbeldam 1 Rood-Wit W 1 2 - 5
V 15-08-2017 20:00 Rood-Wit W 1 Steenbergen 1 4 - 0
V 13-08-2017 12:00 MOC'17 1 Rood-Wit W 1 4 - 3
V 08-08-2017 20:00 Rood-Wit W 1 Alliance 1 7 - 3
V 11-07-2017 20:00 RBC 1 Rood-Wit W 1 0 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-10-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 AWC 1 23056 3-3
C 22-10-2017 14:30 Alverna 1 Oirschot Vooruit 1 22352 5-6
C 22-10-2017 14:30 SC 't Zand 1 Brabantia 1 22380 5-5
C 22-10-2017 14:30 Nemelaer 1 HVCH 1 22387 0-2
C 22-10-2017 14:30 SV TOP 1 Rood-Wit W 1 21876 2-1
C 22-10-2017 14:30 DOSKO 1 FC Tilburg 1 21903 2-0
C 22-10-2017 14:30 Best Vooruit 1 Gestel 1 22521 3-2
C 15-10-2017 14:30 Brabantia 1 Oirschot Vooruit 1 24115 5-3
C 15-10-2017 14:30 Nemelaer 1 AWC 1 21839 1-2
C 15-10-2017 14:30 Alverna 1 Gestel 1 23397 0-1
C 15-10-2017 14:30 SC 't Zand 1 SV TOP 1 21381 0-0
C 15-10-2017 14:30 HVCH 1 FC Tilburg 1 23960 3-1
C 15-10-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 DOSKO 1 22428 4-0
C 15-10-2017 14:30 Best Vooruit 1 Rood-Wit W 1 21726 1-5
C 08-10-2017 14:30 DOSKO 1 SC 't Zand 1 22763 6-1
C 08-10-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 HVCH 1 21413 0-0
C 08-10-2017 14:30 Rood-Wit W 1 Nemelaer 1 22935 2-4
C 08-10-2017 14:30 SV TOP 1 Alverna 1 23928 0-0
C 08-10-2017 14:30 Gestel 1 DESO/Van Der Horst 1 23895 0-3
C 08-10-2017 14:30 FC Tilburg 1 Best Vooruit 1 23340 1-1
C 08-10-2017 14:00 AWC 1 Brabantia 1 24574 3-0
C 01-10-2017 14:30 Nemelaer 1 Gestel 1 24362 3-1
C 01-10-2017 14:30 Alverna 1 DOSKO 1 24207 1-0
C 01-10-2017 14:30 SC 't Zand 1 DESO/Van Der Horst 1 23709 0-2
C 01-10-2017 14:30 HVCH 1 Rood-Wit W 1 23978 1-1
C 01-10-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 AWC 1 23249 0-2
C 01-10-2017 14:30 Brabantia 1 FC Tilburg 1 23525 1-0
C 01-10-2017 14:30 Best Vooruit 1 SV TOP 1 22530 2-0
C 24-09-2017 14:30 DOSKO 1 Best Vooruit 1 22345 0-3
C 24-09-2017 14:30 Rood Wit W 1 Brabantia 1 21382 1-2
C 24-09-2017 14:30 Gestel 1 SC 't Zand 1 21921 1-4
C 24-09-2017 14:30 TOP 1 Nemelaer 1 24228 1-1
C 24-09-2017 14:30 FC Tilburg 1 Oirschot V. 1 22502 2-1
C 24-09-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 Alverna 1 21740 2-0
C 24-09-2017 14:00 AWC 1 HVCH 1 21736 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 18:00 Cluzona 1 Bruse Boys 1 2963 1-2
B 16-09-2017 17:00 Rood Wit W 1 Nieuwdorp 1 3083 3-1
b 09-09-2017 14:30 Nieuwdorp 1 Bruse Boys 1 2866 2-3
b 09-09-2017 19:30 Rood Wit W 1 Cluzona 1 2791 2-3
B 02-09-2017 17:00 Bruse Boys 1 Rood Wit W 1 2684 4-4
B 02-09-2017 17:00 Cluzona 1 Nieuwdorp 1 2573 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESO/Van Der Horst 1 5 4 1 0 13 14 3 11 0
2 HVCH 1 5 3 2 0 11 7 2 5 0
3 AWC 1 5 3 1 1 10 10 5 5 0
4 Best Vooruit 1 5 3 1 1 10 10 8 2 0
5 Brabantia 1 5 3 1 1 10 13 12 1 0
6 DOSKO 1 5 2 0 3 6 8 9 -1 0
7 SC 't Zand 1 5 1 2 2 5 10 14 -4 0
8 Rood-Wit W 1 4 1 1 2 4 9 8 1 0
9 Nemelaer 1 4 1 1 2 4 6 7 -1 0
10 Alverna 1 5 1 1 3 4 6 9 -3 0
11 Oirschot Vooruit 1 5 1 1 3 4 10 14 -4 0
12 FC Tilburg 1 5 1 1 3 4 4 8 -4 0
13 SV TOP 1 4 0 3 1 3 1 3 -2 0
14 Gestel 1 4 1 0 3 3 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bruse Boys 1 3 2 1 0 7 9 7 2 0
2 Cluzona 1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 Rood Wit W 1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
4 Nieuwdorp 1 3 0 0 3 0 4 11 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:30 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 22-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 29-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 03-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 10-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 17-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 24-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 31-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 07-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 14-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 21-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 28-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 02-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 09-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 16-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 23-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 30-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 06-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 13-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 20-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 27-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 06-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 13-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 20-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 27-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 03-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 10-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 17-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 24-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 01-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 08-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 15-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 22-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 29-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 05-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 12-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 19-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
di 26-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
dinsdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 22-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 29-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 03-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 10-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 17-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 24-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 31-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 07-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 14-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 21-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 28-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 02-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 09-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 16-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 23-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 30-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 06-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 13-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 20-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 27-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 06-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 13-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 20-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 27-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 03-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 10-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 17-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 24-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 01-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 08-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 15-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 22-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 29-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 05-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 12-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 19-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
di 26-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
donderdag 19:30 D Keepers training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 24-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 31-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 05-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 12-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 19-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 26-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 02-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 09-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 16-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 23-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 30-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 04-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 11-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 18-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 25-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 01-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 08-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 15-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 22-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 01-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 08-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 15-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 22-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 29-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 05-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 12-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 19-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 26-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 03-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 10-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 17-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 24-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 31-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 07-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 14-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 21-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
do 28-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 1
donderdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 24-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 31-08-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-09-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 05-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 12-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 19-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 26-10-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 02-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 09-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 16-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 23-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 30-11-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-12-17 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 04-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 11-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 18-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 25-01-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 01-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 08-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 15-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 22-02-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 01-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 08-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 15-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 22-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 29-03-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 05-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 12-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 19-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 26-04-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 03-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 10-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 17-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 24-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 31-05-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 07-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 14-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 21-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1
do 28-06-18 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training Rood-Wit W 1

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 0165-383521

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven