Nieuwsoverzicht
Beker indeling jeugd 2013-2014
21 augustus 2013
De KNVB heeft de poule indelingen van de 1e ronde beker bij de jeugd bekend gemaakt. Bijgaande de indeling:
Groep 5-04:
Rood-Wit W A1, Bruse Boys A1, Cluzona A1, ST Duiveland/SKNWK A1
Groep 5-30:
Rood-Wit W B1, SC Welberg B1, Unitas’30 B4, Seolto B2
Groep 5-17:
Rood-Wit W C1, SC Kruisland C1, Cluzona C1, Klundert C1
Groep 5-49:
DOSKO C3, Hoeven C3, Rood-Wit W C2, Roosendaal C8
Groep 5-12:
Rood-Wit W D1, DSE D1, Roosendaal D2
Groep 5-32:
Rood-Wit W D2, SC Kruisland D1, Virtus D2, HZ’75 D1
Groep 5-56:
De Fendert D2, Hoeven D2, Zwaluwe D2G, Rood-Wit W D3
Groep 1-17:
Rood-Wit W E1, METO E1, Vosmeer E1
Groep 5-31:
Rood-Wit W E2, Noordhoek E1, FC Moerstraten E1G, VVC’68 E2
Groep 5-54:
Rood-Wit W E3, Alliance E6, Unitas’30 E9
Groep 5-16:
Rood-Wit W F1, RSV F1, De Fendert F2, SC Welberg F1
Groep 5-21:
Rood-Wit W F2, MOC’17 F5, Nieuw Borgvliet F1, FC Moerstraten F1G
De nummers 1 van de poule plaatsen zich voor de volgende (knock-out) ronde. Afwijkend hiervan is de A1 waar de nummers 1 en 2 van de poule zich plaatsen !!!
Groep 5-45:
Rood-Wit W F3, Klundert F3, Kogelvangers F2, Unitas’30 F9
Groep 5-04:
Rood-Wit W A1, Bruse Boys A1, Cluzona A1, ST Duiveland/SKNWK A1
Groep 5-30:
Rood-Wit W B1, SC Welberg B1, Unitas’30 B4, Seolto B2
Groep 5-17:
Rood-Wit W C1, SC Kruisland C1, Cluzona C1, Klundert C1
Groep 5-49:
DOSKO C3, Hoeven C3, Rood-Wit W C2, Roosendaal C8
Groep 5-12:
Rood-Wit W D1, DSE D1, Roosendaal D2
Groep 5-32:
Rood-Wit W D2, SC Kruisland D1, Virtus D2, HZ’75 D1
Groep 5-56:
De Fendert D2, Hoeven D2, Zwaluwe D2G, Rood-Wit W D3
Groep 1-17:
Rood-Wit W E1, METO E1, Vosmeer E1
Groep 5-31:
Rood-Wit W E2, Noordhoek E1, FC Moerstraten E1G, VVC’68 E2
Groep 5-54:
Rood-Wit W E3, Alliance E6, Unitas’30 E9
Groep 5-16:
Rood-Wit W F1, RSV F1, De Fendert F2, SC Welberg F1
Groep 5-21:
Rood-Wit W F2, MOC’17 F5, Nieuw Borgvliet F1, FC Moerstraten F1G
De nummers 1 van de poule plaatsen zich voor de volgende (knock-out) ronde. Afwijkend hiervan is de A1 waar de nummers 1 en 2 van de poule zich plaatsen !!!
Groep 5-45:
Rood-Wit W F3, Klundert F3, Kogelvangers F2, Unitas’30 F9
1e trekking jubileumactie 90 jaar Rood-Wit W
18 maart 2024
Afgelopen vrijdag was tijdens de Bierproeverij de eerste trekking onder de tot nu toe verkochte loten van het 90 jarig jubileum van…
Meer >
Pupil van de week: Damin Rafik
18 maart 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – SC Gastel 1 is Damin Rafik.
Damin is 10 jaar en is de zoon van Saïd en…
Meer >
Pupil van de week: Badr Abarkane
18 maart 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – SC Gastel 1 is Badr Abarkane.
Badr is 10 jaar en is de zoon van Nora Belhaj.…
Meer >
Paas-enveloppenactie
14 maart 2024
Tijdens het Kwalificatietoernooi 2024 op Paaszaterdag 30 maart zullen de dames van de activiteitencommissie jeugd ook aanwezig zijn met…
Meer >
RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307
Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer NL002595072B01