Nieuwsoverzicht
Indeling voorjaarsreeksen 2015-2016
04 januari 2016
3e klasse 3.4:
Rood-Wit W A1, BSC A2, Noordhoek A1, SC Welberg A1, Hoeven A2, HSC'28 A1, Unitas'30 A3, Cluzona A2, Seolto A2, De Schutters A1, MOC'17 A4, Lepelstraatse Boys A2
5e klasse 5.2:
Nieuw Borgvliet B1, Beek Vooruit B4, Internos B4, Roosendaal B5, SC Gastel B2, Sprundel B2, SC Welberg B2, De Fendert B2, Rood-Wit W B2, ST Alliance/DIOZ B3, VVC'68 B2G, Noordhoek B1G
2e klasse 2.6:
Rood-Wit W MC1, DVO'60 MC1, Oosterhout MC1, Bavel MC2, ODIO MC1, SAB MC1
5e klasse 5.13:
De Fendert D2, BSC D2, Rood-Wit W D2, Hoeven D2, Spundel D2, Zundert D2
2e klasse 2.5:
Rood-Wit W E1, MOC'17 E2, METO E1, Unitas'30 E2, DOSKO E1, Tholense Boys E1
4e klasse 4.12:
Rood-Wit W E2, DIOZ E1, Virtus E2, DHV E1, MOC'17 E6, NSV E1
5e klasse 5,12:
Rood-Wit W E3, Romboe E1G, BSC E5, MOC'17 E10, Prinsenland E4, Virtus E5G
1e klasse 1.04:
Rood-Wit W F1, BSC F1, SC Gastel F1, Unitas'30 F2, Hoeven F1, RBC F1
4e klasse 4.35:
Rood-Wit W F2, Advendo F2, The Gunners F3, Gloria UC F3, Rijen F4, Groen Wit F4
5e klasse 5.19:
Rood-Wit W F3, BSC F4, SC Gastel F6, NSV F3, MOC'17 F14
3e klasse 1.18:
Rood-Wit W MP1, SVC MP1, DIOZ MP1, Seolto MP2, Sprundel MP1, Rimboe MP1G
Rood-Wit W A1, BSC A2, Noordhoek A1, SC Welberg A1, Hoeven A2, HSC'28 A1, Unitas'30 A3, Cluzona A2, Seolto A2, De Schutters A1, MOC'17 A4, Lepelstraatse Boys A2
5e klasse 5.2:
Nieuw Borgvliet B1, Beek Vooruit B4, Internos B4, Roosendaal B5, SC Gastel B2, Sprundel B2, SC Welberg B2, De Fendert B2, Rood-Wit W B2, ST Alliance/DIOZ B3, VVC'68 B2G, Noordhoek B1G
2e klasse 2.6:
Rood-Wit W MC1, DVO'60 MC1, Oosterhout MC1, Bavel MC2, ODIO MC1, SAB MC1
5e klasse 5.13:
De Fendert D2, BSC D2, Rood-Wit W D2, Hoeven D2, Spundel D2, Zundert D2
2e klasse 2.5:
Rood-Wit W E1, MOC'17 E2, METO E1, Unitas'30 E2, DOSKO E1, Tholense Boys E1
4e klasse 4.12:
Rood-Wit W E2, DIOZ E1, Virtus E2, DHV E1, MOC'17 E6, NSV E1
5e klasse 5,12:
Rood-Wit W E3, Romboe E1G, BSC E5, MOC'17 E10, Prinsenland E4, Virtus E5G
1e klasse 1.04:
Rood-Wit W F1, BSC F1, SC Gastel F1, Unitas'30 F2, Hoeven F1, RBC F1
4e klasse 4.35:
Rood-Wit W F2, Advendo F2, The Gunners F3, Gloria UC F3, Rijen F4, Groen Wit F4
5e klasse 5.19:
Rood-Wit W F3, BSC F4, SC Gastel F6, NSV F3, MOC'17 F14
3e klasse 1.18:
Rood-Wit W MP1, SVC MP1, DIOZ MP1, Seolto MP2, Sprundel MP1, Rimboe MP1G
1e trekking jubileumactie 90 jaar Rood-Wit W
18 maart 2024
Afgelopen vrijdag was tijdens de Bierproeverij de eerste trekking onder de tot nu toe verkochte loten van het 90 jarig jubileum van…
Meer >
Pupil van de week: Damin Rafik
18 maart 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – SC Gastel 1 is Damin Rafik.
Damin is 10 jaar en is de zoon van Saïd en…
Meer >
Pupil van de week: Badr Abarkane
18 maart 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – SC Gastel 1 is Badr Abarkane.
Badr is 10 jaar en is de zoon van Nora Belhaj.…
Meer >
Paas-enveloppenactie
14 maart 2024
Tijdens het Kwalificatietoernooi 2024 op Paaszaterdag 30 maart zullen de dames van de activiteitencommissie jeugd ook aanwezig zijn met…
Meer >
RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307
Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer NL002595072B01