Nieuwsoverzicht
Indelingen voorjaarsreeksen 2013-2014
09 januari 2014
4e klasse B04:
DVO’60 B3, Halsteren B4, Halsteren B3, MOC’17 B5, Rood-Wit W B1, Roosendaal B4, Roosendaal B6, Sprundel B2, Steenbergen B3, Tholense Boys B2, Victoria’03 B3, VVR B2
4e klasse C61:
Cluzona C3, DHV C2, Klundert C2, SC Kruisland C2, MOC’17 C8, Rood-Wit W C2G, Roosendaal C8, Roosendaal C6, Sprundel C3, Virtus C4, VVC’68 C2G, Zwaluwe C2G
1e klasse MD04:
Bavel MD1, DSE MD2, Gloria UC MD1, Rood-Wit W MD1, ST TPO/VOV MD1, Unitas’30 MD2
4e klasse D08:
De Fendert D2, Nieuw Borgvliet D1, NSV D1, Rood-Wit W D2, Virtus D2, Victoria’03 D2
5e klasse D21:
Alliance D4, Hoeven D3, Rood-Wit W D3, MOC’17 D7, Roosendaal D7, Virtus D3
1e klasse E05:
BSC E1, Cluzona E1, Hoeven E1, Rood-Wit W E1, Internos E2, VVC’68 E1
2e klasse E09:
BSC E2, DEVO E1, DVO’60 E3, SC Gastel E2, Rood-Wit W E2, De Schutters E1G
4e klasse E33:
DVO’60 E5, Hoeven E4, Kogelvangers E3G, MOC’17 E12, Rood-Wit W E3, Seolto E3
2e klasse F07:
SC Gastel F1, Grenswachters F1, Rood-Wit W F1, NVS F1, RSV F1, Tholense Boys F1
3e klasse F30:
Barinie F8, Bavel F4, Rood-Wit W F2, Groen Wit F3, JEKA F7G, Zundert F2
4e klasse F28:
DSE F4, SC Gastel F4, Rood-Wit W F3, Kogelvangers F2, Roosendaal F6, Unitas’30 F12
4e klasse F34:
DOSKO F4, De Fendert F5, Hoeven F5, SC Kruisland F2 MOC’17 F13, Rood-Wit F4
3e klasse MP11:
DSE MP1, De Fendert MP1, Rood-Wit W MP1, Seolto MP1, Sprundel MP1, Unitas’30 MP2
DVO’60 B3, Halsteren B4, Halsteren B3, MOC’17 B5, Rood-Wit W B1, Roosendaal B4, Roosendaal B6, Sprundel B2, Steenbergen B3, Tholense Boys B2, Victoria’03 B3, VVR B2
4e klasse C61:
Cluzona C3, DHV C2, Klundert C2, SC Kruisland C2, MOC’17 C8, Rood-Wit W C2G, Roosendaal C8, Roosendaal C6, Sprundel C3, Virtus C4, VVC’68 C2G, Zwaluwe C2G
1e klasse MD04:
Bavel MD1, DSE MD2, Gloria UC MD1, Rood-Wit W MD1, ST TPO/VOV MD1, Unitas’30 MD2
4e klasse D08:
De Fendert D2, Nieuw Borgvliet D1, NSV D1, Rood-Wit W D2, Virtus D2, Victoria’03 D2
5e klasse D21:
Alliance D4, Hoeven D3, Rood-Wit W D3, MOC’17 D7, Roosendaal D7, Virtus D3
1e klasse E05:
BSC E1, Cluzona E1, Hoeven E1, Rood-Wit W E1, Internos E2, VVC’68 E1
2e klasse E09:
BSC E2, DEVO E1, DVO’60 E3, SC Gastel E2, Rood-Wit W E2, De Schutters E1G
4e klasse E33:
DVO’60 E5, Hoeven E4, Kogelvangers E3G, MOC’17 E12, Rood-Wit W E3, Seolto E3
2e klasse F07:
SC Gastel F1, Grenswachters F1, Rood-Wit W F1, NVS F1, RSV F1, Tholense Boys F1
3e klasse F30:
Barinie F8, Bavel F4, Rood-Wit W F2, Groen Wit F3, JEKA F7G, Zundert F2
4e klasse F28:
DSE F4, SC Gastel F4, Rood-Wit W F3, Kogelvangers F2, Roosendaal F6, Unitas’30 F12
4e klasse F34:
DOSKO F4, De Fendert F5, Hoeven F5, SC Kruisland F2 MOC’17 F13, Rood-Wit F4
3e klasse MP11:
DSE MP1, De Fendert MP1, Rood-Wit W MP1, Seolto MP1, Sprundel MP1, Unitas’30 MP2
1e trekking jubileumactie 90 jaar Rood-Wit W
18 maart 2024
Afgelopen vrijdag was tijdens de Bierproeverij de eerste trekking onder de tot nu toe verkochte loten van het 90 jarig jubileum van…
Meer >
Paas-enveloppenactie
14 maart 2024
Tijdens het Kwalificatietoernooi 2024 op Paaszaterdag 30 maart zullen de dames van de activiteitencommissie jeugd ook aanwezig zijn met…
Meer >
Onze vereniging heeft zich al een tijd geleden aangemeld voor OnzeClubWinkel en heeft er de vruchten ook al van geplukt. Wij willen het…
Meer >
Helpende handen gezocht !
13 maart 2024
Voor Koningsdag 2024, op zaterdag 27 april, zijn we op zoek naar mensen die willen helpen met de activiteiten bij Rood-Wit. Wil je ons…
Meer >
RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307
Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer NL002595072B01