Kwalificatietoernooi U10 Tournament 2018 - 31 maart 2018 (Paaszaterdag)

Team 1
Team 10
Team 11
Team 12
Team 13
Team 14
Team 15
Team 16
Team 17
Team 18
Team 19
Team 2
Team 20
Team 21
Team 22
Team 23
Team 24
Team 3
Team 4
Team 5
Team 6
Team 7
Team 8
Team 9
Poule: 1A
  • Team 1
  • Team 2
  • Team 3
  • Team 4
Poule: 1B
  • Team 5
  • Team 6
  • Team 7
  • Team 8
Poule: 2A
  • Team 10
  • Team 11
  • Team 12
  • Team 9
Poule: 2B
  • Team 13
  • Team 14
  • Team 15
  • Team 16
Poule: 3A
  • Team 17
  • Team 18
  • Team 19
  • Team 20
Poule: 3B
  • Team 21
  • Team 22
  • Team 23
  • Team 24
Poule wedstrijden
09:30 02/04 3A A Team 18 - Team 19 Scheidsrechter 2
09:30 02/04 3A B Team 17 - Team 20 Scheidsrechter 8
09:30 02/04 3B C Team 24 - Team 23 Scheidsrechter 5
09:30 02/04 3B D Team 21 - Team 22 Scheidsrechter 1
09:50 02/04 2A A Team 12 - Team 9 Scheidsrechter 3
09:50 02/04 2A B Team 10 - Team 11 Scheidsrechter 4
09:50 02/04 2B C Team 15 - Team 16 Scheidsrechter 6
09:50 02/04 2B D Team 13 - Team 14 Scheidsrechter 7
10:10 02/04 1A A Team 4 - Team 2 Scheidsrechter 1
10:10 02/04 1A B Team 1 - Team 3 Scheidsrechter 2
10:10 02/04 1B C Team 7 - Team 8 Scheidsrechter 8
10:10 02/04 1B D Team 5 - Team 6 Scheidsrechter 5
10:30 02/04 3B A Team 24 - Team 22 Scheidsrechter 7
10:30 02/04 3B B Team 23 - Team 21 Scheidsrechter 3
10:30 02/04 3A C Team 18 - Team 20 Scheidsrechter 4
10:30 02/04 3A D Team 19 - Team 17 Scheidsrechter 6
10:50 02/04 2B A Team 15 - Team 14 Scheidsrechter 5
10:50 02/04 2B B Team 16 - Team 13 Scheidsrechter 1
10:50 02/04 2A C Team 12 - Team 11 Scheidsrechter 2
10:50 02/04 2A D Team 9 - Team 10 Scheidsrechter 8
11:10 02/04 1B A Team 7 - Team 6 Scheidsrechter 6
11:10 02/04 1B B Team 8 - Team 5 Scheidsrechter 7
11:10 02/04 1A C Team 4 - Team 3 Scheidsrechter 3
11:10 02/04 1A D Team 2 - Team 1 Scheidsrechter 4
11:30 02/04 3A A Team 19 - Team 20 Scheidsrechter 2
11:30 02/04 3A B Team 18 - Team 17 Scheidsrechter 5
11:30 02/04 3B C Team 23 - Team 22 Scheidsrechter 1
11:30 02/04 3B D Team 24 - Team 21 Scheidsrechter 2
11:50 02/04 2A A Team 9 - Team 11 Scheidsrechter 4
11:50 02/04 2A B Team 12 - Team 10 Scheidsrechter 6
11:50 02/04 2B C Team 16 - Team 14 Scheidsrechter 7
11:50 02/04 2B D Team 15 - Team 13 Scheidsrechter 3
12:10 02/04 1A A Team 2 - Team 3 Scheidsrechter 2
12:10 02/04 1A B Team 4 - Team 1 Scheidsrechter 8
12:10 02/04 1B C Team 8 - Team 6 Scheidsrechter 5
12:10 02/04 1B D Team 7 - Team 5 Scheidsrechter 1
Kruisfinales
13:00 02/04 A Nr. 3 van poule 3A - Nr. 4 van poule 3B Scheidsrechter 3
13:00 02/04 B Nr. 1 van poule 3A - Nr. 2 van poule 3B Scheidsrechter 4
13:00 02/04 C Nr. 2 van poule 3A - Nr. 1 van poule 3B Scheidsrechter 6
13:00 02/04 D Nr. 4 van poule 3A - Nr. 3 van poule 3B Scheidsrechter 7
13:20 02/04 A Nr. 3 van poule 2A - Nr. 4 van poule 2B Scheidsrechter 1
13:20 02/04 B Nr. 1 van poule 2A - Nr. 2 van poule 2B Scheidsrechter 2
13:20 02/04 C Nr. 2 van poule 2A - Nr. 1 van poule 2B Scheidsrechter 8
13:20 02/04 D Nr. 4 van poule 2A - Nr. 3 van poule 2B Scheidsrechter 5
13:40 02/04 A Nr. 3 van poule 1A - Nr. 4 van poule 1B Scheidsrechter 7
13:40 02/04 B Nr. 1 van poule 1A - Nr. 2 van poule 1B Scheidsrechter 3
13:40 02/04 C Nr. 2 van poule 1A - Nr. 1 van poule 1B Scheidsrechter 4
13:40 02/04 D Nr. 4 van poule 1A - Nr. 3 van poule 1B Scheidsrechter 6
Wedstrijden plaats 7 & 8
14:00 02/04 7/8 D Verliezer 3A3 - 3B4 - Verliezer 3A4 - 3B3 n.t.b.
14:20 02/04 7/8 D Verliezer 2A3 - 2B4 - Verliezer 2A4 - 2B3 n.t.b.
14:40 02/04 7/8 D Verliezer 1A3 - 1B4 - Verliezer 1A4 - 1B3 n.t.b.
Wedstrijden plaats 5 & 6
14:00 02/04 5/6 A Winnaar 3A3 - 3B4 - Winnaar 3A4 - 3B3 n.t.b.
14:20 02/04 5/6 A Winnaar 2A3 - 2B4 - Winnaar 2A4 - 2B3 n.t.b.
14:40 02/04 5/6 A Winnaar 1A3 - 1B4 - Winnaar 1A4 - 1B3 n.t.b.
Finales
14:00 02/04 1/2 B Winnaar 3A1 - 3B2 - Winnaar 3A2 - 3B1 n.t.b.
14:20 02/04 1/2 B Winnaar 2A1 - 2B2 - Winnaar 2A2 - 2B1 n.t.b.
14:40 02/04 1/2 B Winnaar 1A1 - 1B2 - Winnaar 1A2 - 1B1 n.t.b.
Wedstrijden plaats 3 & 4
14:00 02/04 3/4 C Verliezer 3A1 - 3B2 - Verliezer 3A2 - 3B1 n.t.b.
14:20 02/04 3/4 C Verliezer 2A1 - 2B2 - Verliezer 2A2 - 2B1 n.t.b.
14:40 02/04 3/4 C Verliezer 1A1 - 1B2 - Verliezer 1A2 - 1B1 n.t.b.
Poule: 1A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Team 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Team 1  
Team 2  
Team 3  
Team 4  
Poule: 1B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Team 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen Team 5 Team 6 Team 7 Team 8
Team 5  
Team 6  
Team 7  
Team 8  
Poule: 2A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Team 10 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 11 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 12 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 9 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen Team 10 Team 11 Team 12 Team 9
Team 10  
Team 11  
Team 12  
Team 9  
Poule: 2B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Team 13 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 14 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 16 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen Team 13 Team 14 Team 15 Team 16
Team 13  
Team 14  
Team 15  
Team 16  
Poule: 3A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Team 17 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 18 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 19 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 20 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen Team 17 Team 18 Team 19 Team 20
Team 17  
Team 18  
Team 19  
Team 20  
Poule: 3B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Team 21 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 22 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 23 0 0 0 0 0 0 0 0
Team 24 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen Team 21 Team 22 Team 23 Team 24
Team 21  
Team 22  
Team 23  
Team 24  
Deze gegevens zijn nog niet bekend
 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 0165-383521

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven