Kwalificatietoernooi U10 Tournament 2018 - 31 maart 2018 (Paaszaterdag)

Bavel
Best Vooruit
Boeimeer
Brabantia [U10]
Buitenveldert
De Valk
DSE [U10]
Halsteren
Hoeven
HVC'10
KFC Horendonk
KFC Turnhout [U10]
Laren'99
Margriet [U10]
MOC'17
RBC [U10]
Roosendaal
RSV
Seolto
Sprundel
Steenbergen
Unitas Gorinchem
Unitas'30
Victoria'03
VOAB
VVR
Wernhout
WV-HEDW
Zeelandia Middelburg
Zundert
Poule: 1A
  • Boeimeer
  • Buitenveldert
  • Laren'99
  • Roosendaal
  • Unitas Gorinchem
Poule: 1B
  • Best Vooruit
  • MOC'17
  • Unitas'30
  • WV-HEDW
  • Zeelandia Middelburg
Poule: 2A
  • Bavel
  • Halsteren
  • Hoeven
  • VOAB
  • VVR
Poule: 2B
  • De Valk
  • HVC'10
  • Steenbergen
  • Victoria'03
  • Zundert
Poule: 3A
  • KFC Horendonk
  • Margriet [U10]
  • RBC [U10]
  • Seolto
  • Sprundel
Poule: 3B
  • Brabantia [U10]
  • DSE [U10]
  • KFC Turnhout [U10]
  • RSV
  • Wernhout
Poule wedstrijden
09:30 02/04 1A A Unitas Gorinchem - Boeimeer n.t.b.
09:30 02/04 3A A Sprundel - KFC Horendonk Scheidsrechter 5
09:30 02/04 1B B Zeelandia Middelburg - Best Vooruit Scheidsrechter 12
09:30 02/04 3A B Seolto - Margriet [U10] Scheidsrechter 3
09:30 02/04 3B C Wernhout - Brabantia [U10] Scheidsrechter 11
09:30 02/04 3B D RSV - DSE [U10] Scheidsrechter 10
09:45 02/04 2A A VVR - Bavel Scheidsrechter 3
09:45 02/04 1A A Roosendaal - Buitenveldert Scheidsrechter 9
09:45 02/04 2A B VOAB - Halsteren Scheidsrechter 4
09:45 02/04 1B B WV-HEDW - MOC'17 Scheidsrechter 1
09:45 02/04 2B C Zundert - De Valk Scheidsrechter 6
09:45 02/04 2B D Victoria'03 - HVC'10 Scheidsrechter 7
10:00 02/04 1A A Laren'99 - Boeimeer Scheidsrechter 11
10:00 02/04 1B B Unitas'30 - Best Vooruit Scheidsrechter 10
10:15 02/04 1A A Buitenveldert - Unitas Gorinchem Scheidsrechter 8
10:15 02/04 3B A KFC Turnhout [U10] - Brabantia [U10] Scheidsrechter 2
10:15 02/04 3B B DSE [U10] - Wernhout Scheidsrechter 7
10:15 02/04 1B B MOC'17 - Zeelandia Middelburg n.t.b.
10:15 02/04 3A C RBC [U10] - KFC Horendonk Scheidsrechter 2
10:15 02/04 3A D Margriet [U10] - Sprundel Scheidsrechter 1
10:30 02/04 1A A Laren'99 - Roosendaal Scheidsrechter 6
10:30 02/04 2B A HVC'10 - Zundert Scheidsrechter 12
10:30 02/04 2B B Steenbergen - De Valk Scheidsrechter 4
10:30 02/04 1B B Unitas'30 - WV-HEDW Scheidsrechter 9
10:30 02/04 2A C Hoeven - VOAB Scheidsrechter 1
10:30 02/04 2A D Bavel - Halsteren Scheidsrechter 10
10:45 02/04 1A A Boeimeer - Buitenveldert Scheidsrechter 5
10:45 02/04 1B B Best Vooruit - MOC'17 Scheidsrechter 11
11:00 02/04 3A A RBC [U10] - Seolto n.t.b.
11:00 02/04 1A A Unitas Gorinchem - Laren'99 Scheidsrechter 7
11:00 02/04 1B B Zeelandia Middelburg - Unitas'30 Scheidsrechter 8
11:00 02/04 3A B Sprundel - RBC [U10] Scheidsrechter 1
11:00 02/04 3B C Wernhout - KFC Turnhout [U10] Scheidsrechter 8
11:00 02/04 3B D Brabantia [U10] - RSV n.t.b.
11:15 02/04 2A A VVR - Hoeven n.t.b.
11:15 02/04 1A A Boeimeer - Roosendaal Scheidsrechter 3
11:15 02/04 1B B Best Vooruit - WV-HEDW Scheidsrechter 6
11:15 02/04 2A B Bavel - VOAB Scheidsrechter 9
11:15 02/04 2B C De Valk - HVC'10 Scheidsrechter 12
11:15 02/04 2B D Steenbergen - Victoria'03 Scheidsrechter 10
11:30 02/04 1A A Buitenveldert - Laren'99 Scheidsrechter 4
11:30 02/04 1B B MOC'17 - Unitas'30 Scheidsrechter 5
11:45 02/04 3B A KFC Turnhout [U10] - RSV Scheidsrechter 9
11:45 02/04 1A A Roosendaal - Unitas Gorinchem Scheidsrechter 2
11:45 02/04 3B B Brabantia [U10] - DSE [U10] Scheidsrechter 1
11:45 02/04 1B B WV-HEDW - Zeelandia Middelburg Scheidsrechter 7
11:45 02/04 3A C KFC Horendonk - Margriet [U10] Scheidsrechter 9
11:45 02/04 3A D Margriet [U10] - RBC [U10] Scheidsrechter 4
12:00 02/04 2B A Zundert - Steenbergen Scheidsrechter 3
12:00 02/04 2B B Victoria'03 - Zundert Scheidsrechter 6
12:00 02/04 2A C Hoeven - Bavel Scheidsrechter 2
12:00 02/04 2A D Halsteren - VVR Scheidsrechter 12
12:30 02/04 3A A KFC Horendonk - Seolto Scheidsrechter 6
12:30 02/04 3A B Seolto - Sprundel Scheidsrechter 5
12:30 02/04 3B C DSE [U10] - KFC Turnhout [U10] Scheidsrechter 5
12:30 02/04 3B D RSV - Wernhout Scheidsrechter 4
12:45 02/04 2A A Halsteren - Hoeven Scheidsrechter 11
12:45 02/04 2A B VOAB - VVR Scheidsrechter 8
12:45 02/04 2B C HVC'10 - Steenbergen Scheidsrechter 3
12:45 02/04 2B D De Valk - Victoria'03 Scheidsrechter 12
Poule: 1A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
www.rood-wit.nlBoeimeer 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlBuitenveldert 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlLaren'99 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlRoosendaal 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlUnitas Gorinchem 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen
 
 
 
 
 
Poule: 1B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
www.rood-wit.nlBest Vooruit 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlMOC'17 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlUnitas'30 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlWV-HEDW 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlZeelandia Middelburg 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen
 
 
 
 
 
Poule: 2A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
www.rood-wit.nlBavel 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlHalsteren 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlHoeven 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlVOAB 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlVVR 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen
 
 
 
 
 
Poule: 2B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
www.rood-wit.nlDe Valk 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlHVC'10 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlSteenbergen 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlVictoria'03 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlZundert 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen
 
 
 
 
 
Poule: 3A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
www.rood-wit.nlKFC Horendonk 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlMargriet [U10] 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlRBC [U10] 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlSeolto 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlSprundel 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen
 
 
 
 
 
Poule: 3B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
www.rood-wit.nlBrabantia [U10] 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlDSE [U10] 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlKFC Turnhout [U10] 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlRSV 0 0 0 0 0 0 0 0
www.rood-wit.nlWernhout 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen
 
 
 
 
 
Deze gegevens zijn nog niet bekend
 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. 06-16538886

Banknummer NL28 RABO 014.86.17.034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Terug naar boven