B-Junioren, 2e klasse B22
Rood-Wit B1
Teamleden
Spelers | |||||||
Joshua Albers | |||||||
Dylan van Camp | |||||||
Sven Konings | |||||||
Jordy Lambrechts | |||||||
Calvin Smetsers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Kevin de Jong | Trainer / Coach | ||||||
Peter Vervaart | Trainer / Coach | ||||||
Jan van Nispen | Assistent Scheidsrechter |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-05-2016 19:30 | Rood Wit W B1 | VVR B1 | Kas, A.M.J. | 32396 | 4-2 | |
C | 02-05-2016 20:00 | Zundert B1 | Rood Wit W B1 | Nelemans, F. | 33283 | 2-4 | |
C | 23-04-2016 15:00 | METO B1 | Roosendaal B2 | Elzakker, M.J.M. van | 32638 | 1-4 | |
C | 23-04-2016 14:30 | Wernhout B1 | Zundert B1 | Hereijgers, J.A.M. | 33452 | 2-2 | |
C | 23-04-2016 13:00 | DVO'60 B1 | De Fendert B1 | Hartog, H.J. | 33111 | 2-1 | |
C | 23-04-2016 12:30 | VVR B1 | Moerse Boys B1 | Utens, K. | 33144 | 4-1 | |
C | 20-04-2016 19:30 | Rood Wit W B1 | METO B1 | Kas, A.M.J. | 32395 | 3-2 | |
C | 19-04-2016 19:15 | De Fendert B1 | Unitas'30 B2 | Magielse, P.G.S. | 32956 | 3-2 | |
C | 16-04-2016 12:30 | VVR B1 | DVO'60 B1 | Dijk, M van | 33143 | 1-3 | |
C | 16-04-2016 11:30 | Zundert B1 | Yerseke B1 | 96169 | 0-0 | ||
C | 16-04-2016 13:00 | Moerse Boys B1 | Wernhout B1 | Rijsbergen, J.G.M. van | 33330 | 3-4 | |
C | 09-04-2016 14:30 | Wernhout B1 | VVR B1 | Adriaense, J. | 33451 | 0-4 | |
C | 09-04-2016 10:45 | Yerseke B1 | Moerse Boys B1 | Jouwsma, P | 96168 | 2-0 | |
C | 09-04-2016 13:00 | DVO'60 B1 | Rood Wit W B1 | Havermans, M | 33110 | 5-2 | |
C | 09-04-2016 15:00 | METO B1 | De Fendert B1 | Elzakker, M.J.M. van | 32637 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 15:45 | Unitas'30 B2 | Roosendaal B2 | Luijt, J. van | 32912 | 1-10 | |
C | 02-04-2016 13:15 | Zundert B1 | Unitas'30 B2 | Jacobs, P. | 33285 | 4-0 | |
C | 02-04-2016 12:30 | VVR B1 | Yerseke B1 | Gevers, Y. | 96167 | 0-0 | |
C | 02-04-2016 11:00 | De Fendert B1 | Roosendaal B2 | Meeberg, G vd | 32955 | 0-4 | |
C | 02-04-2016 13:00 | Moerse Boys B1 | METO B1 | Naalden, R. | 33329 | 1-1 | |
C | 02-04-2016 14:30 | Wernhout B1 | DVO'60 B1 | Adriaense, J. | 33450 | 0-11 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Moerse Boys B1 | DVO'60 B1 | Naalden, R. | 33331 | 6-5 | |
C | 26-03-2016 14:30 | Rood Wit W B1 | Yerseke B1 | Kas, A.M.J. | 96158 | 1-3 | |
C | 19-03-2016 12:30 | Yerseke B1 | Wernhout B1 | Waard, B. de | 96166 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 11:00 | De Fendert B1 | VVR B1 | Knook, P. | 32954 | 2-3 | |
C | 19-03-2016 15:00 | Roosendaal B2 | Zundert B1 | Waal, J.L.W. de | 33373 | 1-2 | |
C | 19-03-2016 15:00 | METO B1 | DVO'60 B1 | Verbrugge, B.E.J. | 32636 | 2-3 | |
C | 19-03-2016 13:15 | Unitas'30 B2 | Rood Wit W B1 | Reijne, T. | 32911 | 1-7 | |
C | 12-03-2016 12:30 | DVO'60 B1 | Yerseke B1 | Havermans, M | 96165 | 4-1 | |
C | 12-03-2016 11:00 | Moerse Boys B1 | Unitas'30 B2 | Naalden, R. | 33328 | 10-1 | |
C | 12-03-2016 12:30 | VVR B1 | FC Bergen B1 | Gevers, Y. | 33141 | 0-0 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Rood Wit W B1 | Roosendaal B2 | Vianen, J.J. | 32393 | 0-0 | |
C | 12-03-2016 13:15 | Zundert B1 | De Fendert B1 | Jacobs, P. | 33284 | 0-2 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Wernhout B1 | METO B1 | Broosus, D. | 33449 | 3-1 | |
C | 09-03-2016 19:45 | METO B1 | VVR B1 | Elzakker, M.J.M. van | 32635 | 4-7 | |
C | 05-03-2016 15:15 | Unitas'30 B2 | Yerseke B1 | Hermans, S. | 96164 | 1-4 | |
C | 05-03-2016 11:00 | De Fendert B1 | Moerse Boys B1 | Knook, P. | 32953 | 4-3 | |
C | 05-03-2016 12:15 | FC Bergen B1 | Wernhout B1 | 32536 | 0-0 | ||
C | 05-03-2016 15:00 | Roosendaal B2 | DVO'60 B1 | Deventer, J. van | 33372 | 2-2 | |
C | 27-02-2016 11:00 | De Fendert B1 | FC Bergen B1 | Tolenaars, J. | 32957 | 4-1 | |
C | 27-02-2016 14:30 | Wernhout B1 | Yerseke B1 | 96155 | 2-1 | ||
C | 27-02-2016 13:15 | Zundert B1 | METO B1 | Jacobs, P. | 33287 | 2-0 | |
C | 27-02-2016 12:30 | VVR B1 | Unitas'30 B2 | Utens, R. | 33140 | 6-1 | |
C | 24-02-2016 19:30 | Rood Wit W B1 | Wernhout B1 | Vianen, J.J. | 32391 | 2-1 | |
C | 20-02-2016 12:30 | Yerseke B1 | METO B1 | Elzinga, T. | 96163 | 2-1 | |
C | 20-02-2016 12:30 | DVO'60 B1 | FC Bergen B1 | Havermans, M | 33108 | 4-1 | |
C | 20-02-2016 15:00 | Rood Wit W B1 | De Fendert B1 | Vianen, J.J. | 32392 | 1-0 | |
C | 20-02-2016 13:00 | Moerse Boys B1 | Zundert B1 | Rijsbergen, J.G.M. van | 33327 | 2-3 | |
C | 20-02-2016 14:30 | Wernhout B1 | Roosendaal B2 | Broosus, D. | 33448 | 0-3 | |
C | 15-02-2016 20:00 | Zundert B1 | VVR B1 | Nelemans, Y. | 33282 | 3-6 | |
C | 13-02-2016 14:45 | Unitas'30 B2 | DVO'60 B1 | Willemen, R. | 32909 | 1-3 | |
C | 13-02-2016 11:45 | FC Bergen B1 | METO B1 | 32535 | 0-0 | ||
C | 13-02-2016 15:00 | Roosendaal B2 | Moerse Boys B1 | Deventer, J. van | 33371 | 9-0 | |
C | 13-02-2016 11:00 | De Fendert B1 | Yerseke B1 | Knook, P. | 96162 | 1-1 | |
C | 30-01-2016 15:00 | Roosendaal B2 | Yerseke B1 | Musters, W. | 96161 | 1-3 | |
C | 30-01-2016 14:45 | Unitas'30 B2 | Wernhout B1 | Reijne, T. | 32913 | 1-3 | |
C | 23-01-2016 11:00 | Unitas'30 B2 | De Fendert B1 | Willemen, R. | 32908 | 3-4 | |
C | 23-01-2016 15:00 | Roosendaal B2 | METO B1 | 33365 | 7-1 | ||
C | 23-01-2016 12:30 | Zundert B1 | Wernhout B1 | Michielsen, J. | 33277 | 5-2 | |
C | 19-12-2015 13:00 | Moerse Boys B1 | Rood Wit W B1 | 33326 | 3-1 | ||
C | 19-12-2015 15:00 | METO B1 | Wernhout B1 | Elzakker, M.J.M. van | 32631 | 6-4 | |
C | 12-12-2015 12:15 | FC Bergen B1 | VVR B1 | Saarloos, J.L. | 32532 | 1-1 | |
C | 12-12-2015 13:15 | Zundert B1 | Roosendaal B2 | Jacobs, P. | 33280 | 0-2 | |
C | 05-12-2015 13:30 | METO B1 | Unitas'30 B2 | Verbrugge, B.E.J. | 32634 | 2-2 | |
C | 05-12-2015 14:30 | Wernhout B1 | De Fendert B1 | Broosus, D. | 33447 | 1-2 | |
C | 05-12-2015 12:30 | VVR B1 | Roosendaal B2 | Martens, R. | 33139 | 2-1 | |
C | 05-12-2015 10:45 | Yerseke B1 | FC Bergen B1 | 96160 | 2-1 | ||
C | 05-12-2015 13:00 | DVO'60 B1 | Zundert B1 | Havermans, M | 33107 | 7-1 | |
C | 28-11-2015 14:30 | Wernhout B1 | Moerse Boys B1 | Adriaense, J. | 33446 | 1-2 | |
C | 28-11-2015 13:30 | METO B1 | Rood Wit W B1 | Verbrugge, B.E.J. | 32633 | 3-0 | |
C | 28-11-2015 12:30 | DVO'60 B1 | VVR B1 | Zuykerbuyk, W. | 33106 | 3-4 | |
C | 28-11-2015 12:15 | FC Bergen B1 | Roosendaal B2 | 32534 | 2-2 | ||
C | 28-11-2015 10:45 | Yerseke B1 | Zundert B1 | Jouwsma, P | 96159 | 3-1 | |
C | 21-11-2015 11:00 | De Fendert B1 | DVO'60 B1 | Knook, P. | 32947 | 0-3 | |
C | 21-11-2015 11:00 | Moerse Boys B1 | VVR B1 | Rijsbergen, J.G.M. van | 33321 | 1-6 | |
C | 21-11-2015 15:00 | Unitas'30 B2 | FC Bergen B1 | Reijne, T. | 32903 | 2-3 | |
C | 14-11-2015 12:30 | VVR B1 | Wernhout B1 | Aerts, J | 33138 | 9-1 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Moerse Boys B1 | Yerseke B1 | Rijsbergen, J.G.M. van | 96157 | 5-2 | |
C | 14-11-2015 13:15 | Zundert B1 | FC Bergen B1 | Jacobs, P. | 33281 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 11:00 | De Fendert B1 | METO B1 | 32951 | 3-0 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | Rood Wit W B1 | DVO'60 B1 | Vianen, J.J. | 32390 | 0-3 | |
C | 14-11-2015 15:00 | Roosendaal B2 | Unitas'30 B2 | Altuntas, Z. | 33370 | 4-0 | |
C | 11-11-2015 19:30 | DVO'60 B1 | METO B1 | Albers, M. | 33104 | 7-0 | |
C | 07-11-2015 10:45 | Yerseke B1 | VVR B1 | Hout, C. | 96156 | 2-4 | |
C | 07-11-2015 12:15 | FC Bergen B1 | Rood Wit W B1 | Talboom, I.J.E. | 32533 | 3-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Unitas'30 B2 | Zundert B1 | Reijne, T. | 32907 | 4-5 | |
C | 07-11-2015 13:00 | DVO'60 B1 | Wernhout B1 | Havermans, M | 33105 | 9-0 | |
C | 07-11-2015 15:00 | METO B1 | Moerse Boys B1 | Elzakker, M.J.M. van | 32632 | 0-9 | |
C | 07-11-2015 15:00 | Roosendaal B2 | De Fendert B1 | Bemt, E.P.W.C.J. van den | 33369 | 1-0 | |
C | 31-10-2015 14:30 | Rood Wit W B1 | Unitas'30 B2 | Vianen, J.J. | 32389 | 1-1 | |
C | 31-10-2015 13:00 | Moerse Boys B1 | FC Bergen B1 | Naalden, R. | 33324 | 2-1 | |
C | 31-10-2015 12:30 | VVR B1 | De Fendert B1 | Gevers, Y. | 33137 | 4-1 | |
C | 17-10-2015 10:45 | Yerseke B1 | DVO'60 B1 | Bos, J | 96154 | 0-8 | |
C | 17-10-2015 11:00 | De Fendert B1 | Zundert B1 | Knook, P. | 32950 | 2-3 | |
C | 17-10-2015 15:00 | Roosendaal B2 | Rood Wit W B1 | Altuntas, Z. | 33368 | 1-0 | |
C | 17-10-2015 12:00 | Unitas'30 B2 | Moerse Boys B1 | Willemen, R. | 32906 | 0-3 | |
C | 10-10-2015 14:30 | Wernhout B1 | FC Bergen B1 | Adriaense, J. | 33444 | 1-6 | |
C | 10-10-2015 12:30 | Yerseke B1 | Unitas'30 B2 | Jouwsma, P | 96153 | 12-0 | |
C | 10-10-2015 12:30 | VVR B1 | METO B1 | Gevers, Y. | 33136 | 9-3 | |
C | 10-10-2015 13:00 | DVO'60 B1 | Roosendaal B2 | Noordenne, W.D.A. van | 33103 | 0-0 | |
C | 10-10-2015 13:00 | Moerse Boys B1 | De Fendert B1 | Rijsbergen, J.G.M. van | 33323 | 2-1 | |
C | 10-10-2015 14:30 | Rood Wit W B1 | Zundert B1 | Vianen, J.J. | 32388 | 2-1 | |
C | 03-10-2015 11:15 | De Fendert B1 | Rood Wit W B1 | Berghout, F.J. | 32949 | 0-1 | |
C | 03-10-2015 11:45 | METO B1 | Yerseke B1 | Elzakker, M.J.M. van | 96152 | 3-4 | |
C | 03-10-2015 11:45 | FC Bergen B1 | DVO'60 B1 | Talboom, I.J.E. | 32531 | 1-4 | |
C | 03-10-2015 13:15 | Zundert B1 | Moerse Boys B1 | Jacobs, P. | 33279 | 5-0 | |
C | 03-10-2015 14:15 | Unitas'30 B2 | VVR B1 | Reijne, T. | 32905 | 3-9 | |
C | 03-10-2015 15:00 | Roosendaal B2 | Wernhout B1 | Deventer, J. van | 33367 | 5-0 | |
C | 26-09-2015 12:30 | VVR B1 | Zundert B1 | Gevers, Y. | 33135 | 6-1 | |
C | 26-09-2015 10:45 | Yerseke B1 | De Fendert B1 | Boone, C.J. | 96151 | 3-4 | |
C | 26-09-2015 13:00 | DVO'60 B1 | Unitas'30 B2 | Havermans, M | 33102 | 7-0 | |
C | 26-09-2015 13:00 | Moerse Boys B1 | Roosendaal B2 | Naalden, R. | 33322 | 2-2 | |
C | 26-09-2015 15:00 | METO B1 | FC Bergen B1 | Elzakker, M.J.M. van | 32629 | 1-6 | |
C | 26-09-2015 14:30 | Wernhout B1 | Rood Wit W B1 | Adriaense, J. | 33443 | 2-1 | |
C | 19-09-2015 15:00 | Roosendaal B2 | VVR B1 | 33366 | 4-2 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | De Fendert B1 | Wernhout B1 | Jong, L.N.M. de | 32948 | 4-2 | |
C | 19-09-2015 12:15 | FC Bergen B1 | Yerseke B1 | Saarloos, J.L. | 96150 | 3-3 | |
C | 19-09-2015 13:15 | Zundert B1 | DVO'60 B1 | Michielsen, J. | 33278 | 1-4 | |
C | 19-09-2015 14:30 | Rood Wit W B1 | Moerse Boys B1 | Kas, A.M.J. | 32387 | 2-4 | |
C | 19-09-2015 14:30 | Unitas'30 B2 | METO B1 | Reijne, T. | 32904 | 1-3 | |
C | 12-09-2015 12:15 | FC Bergen B1 | De Fendert B1 | Saarloos, J.L. | 32529 | 3-2 | |
C | 12-09-2015 15:00 | METO B1 | Zundert B1 | Elzakker, M.J.M. van | 32628 | 0-3 | |
C | 12-09-2015 14:30 | Wernhout B1 | Unitas'30 B2 | Broosus, D. | 33442 | 3-0 | |
C | 12-09-2015 12:00 | DVO'60 B1 | Moerse Boys B1 | Havermans, M | 33101 | 8-2 | |
C | 12-09-2015 11:00 | Tholense Boys B1 | Roosendaal B2 | 33387 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 12:30 | VVR B1 | Rood Wit W B1 | Gevers, Y. | 33134 | 3-1 | |
C | 12-09-2015 10:45 | Yerseke B1 | Roosendaal B2 | Hout, C. | 96149 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 27-02-2016 14:30 | Rood Wit W B1 ZA | Klundert B1 ZA | Hermans, W.J.S. | 104905 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-12-2015 14:30 | WVV'67 B1 ZA | Rood Wit W B1 ZA | Overbeeke, NJM | 103901 | 0-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-11-2015 19:00 | Roosendaal B3 ZA | Steenbergen B2 ZA | Methorst, E. | 7812 | 5-4 | |
B | 24-10-2015 10:15 | Zwaluwe B1 ZA | Rood Wit W B1 ZA | Schoones, A.C. | 7667 | 2-2 | |
B | 09-09-2015 19:00 | Rood Wit W B1 ZA | Roosendaal B3 ZA | Vianen, J.J. | 7311 | 6-2 | |
B | 05-09-2015 15:00 | Roosendaal B3 ZA | Zwaluwe B1 ZA | Keizer, R.C.J. de | 7386 | 5-0 | |
B | 05-09-2015 14:15 | Steenbergen B2 ZA | Rood Wit W B1 ZA | Limburg, G.E.A. | 7486 | 1-5 | |
B | 29-08-2015 10:15 | Zwaluwe B1 ZA | Steenbergen B2 ZA | Verhoeven, A.W. | 7091 | 0-8 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR B1 | 18 | 15 | 0 | 3 | 45 | 87 | 37 | 50 | 0 |
2 | DVO'60 B1 | 18 | 14 | 2 | 2 | 44 | 85 | 23 | 62 | 0 |
3 | Roosendaal B2 | 18 | 12 | 4 | 2 | 40 | 60 | 13 | 47 | 0 |
4 | Zundert B1 | 18 | 9 | 1 | 8 | 28 | 43 | 46 | -3 | 0 |
5 | Rood Wit W B1 | 18 | 8 | 2 | 8 | 26 | 32 | 34 | -2 | 0 |
6 | Moerse Boys B1 | 18 | 8 | 2 | 8 | 26 | 54 | 57 | -3 | 0 |
7 | De Fendert B1 | 18 | 7 | 0 | 11 | 21 | 30 | 37 | -7 | 0 |
8 | Wernhout B1 | 18 | 5 | 1 | 12 | 16 | 29 | 70 | -41 | 0 |
9 | METO B1 | 18 | 4 | 2 | 12 | 14 | 31 | 69 | -38 | 0 |
10 | Unitas'30 B2 | 18 | 0 | 2 | 16 | 2 | 22 | 87 | -65 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:45 | B thuis | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | B thuis | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:45 - 19:45 | C-4 | Keeperstraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|