A-Junioren (voorjaar), 4e klasse A51
Rood-Wit A2
Teamleden
Spelers | |||||||
Diƫgo Rokx | Keeper | ||||||
Jacco Heeren | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Werner de Bont | Assistent Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2015 14:30 | DSE A2 | JEKA A5 | Keep, W. van | 104156 | 0-0 | |
C | 16-05-2015 11:30 | Roosendaal A3 | WDS'19 A1 | Musters, W. | 136787 | 3-2 | |
C | 02-05-2015 13:30 | WDS'19 A1 | Beek Vooruit A2 | Reniers, C.L.M. | 104096 | 1-4 | |
C | 02-05-2015 14:30 | Rood Wit W A2 | MOC'17 A3 | Vianen, J.J. | 105107 | 5-0 | |
C | 02-05-2015 14:30 | Cluzona A2 | Baronie A4 | Sluijs, W.M.G. | 104836 | 4-4 | |
C | 02-05-2015 12:45 | Moerse Boys A2 | DVO'60 A2 | Rijsbergen, J.G.M. van | 104746 | 5-1 | |
C | 02-05-2015 13:15 | Roosendaal A4 | Roosendaal A3 | Keizer, R.C.J. de | 104594 | 0-2 | |
C | 25-04-2015 15:00 | Roosendaal A3 | Rood Wit W A2 | Deventer, J. van | 104397 | 0-1 | |
C | 25-04-2015 15:00 | JEKA A5 | Moerse Boys A2 | Rensen, M. | 104516 | 2-1 | |
C | 25-04-2015 13:15 | Roosendaal A4 | Cluzona A2 | Keizer, K.W.J.F. de | 104598 | 3-1 | |
C | 25-04-2015 15:00 | MOC'17 A3 | DVO'60 A2 | Eck, M. van | 104879 | 5-3 | |
C | 25-04-2015 12:30 | Baronie A4 | WDS'19 A1 | Frijters, B.J.A.L. | 104977 | 4-3 | |
C | 25-04-2015 15:00 | Beek Vooruit A2 | DSE A2 | Kuijer, S. | 104348 | 7-0 | |
C | 18-04-2015 14:30 | DSE A2 | Roosendaal A4 | Oussiali, A. | 104160 | 5-2 | |
C | 18-04-2015 13:30 | WDS'19 A1 | MOC'17 A3 | Domenie, M. | 104101 | 1-0 | |
C | 18-04-2015 14:45 | Moerse Boys A2 | Baronie A4 | Gommers, A. | 104751 | 4-1 | |
C | 18-04-2015 14:30 | Cluzona A2 | Roosendaal A3 | Sluijs, W.M.G. | 104841 | 3-2 | |
C | 18-04-2015 14:30 | Rood Wit W A2 | JEKA A5 | Kas, A.M.J. | 105112 | 4-4 | |
C | 18-04-2015 15:00 | DVO'60 A2 | Beek Vooruit A2 | Wagtmans, A.A.C. | 104933 | 1-1 | |
C | 11-04-2015 14:30 | DSE A2 | Rood Wit W A2 | Kustermans, E. | 104159 | 0-2 | |
C | 11-04-2015 15:00 | Roosendaal A3 | WDS'19 A1 | 104396 | 0-0 | ||
C | 11-04-2015 16:30 | JEKA A5 | DVO'60 A2 | Zwijsen, H.G.E. | 104515 | 5-0 | |
C | 11-04-2015 13:15 | Roosendaal A4 | Moerse Boys A2 | Deventer, J. van | 104597 | 4-0 | |
C | 11-04-2015 14:30 | Cluzona A2 | Beek Vooruit A2 | Sluijs, W.M.G. | 104839 | 3-4 | |
C | 11-04-2015 13:00 | Baronie A4 | MOC'17 A3 | Leeuw, H.C. de | 104976 | 5-1 | |
C | 04-04-2015 14:15 | WDS'19 A1 | JEKA A5 | Reniers, C.L.M. | 104100 | 0-3 | |
C | 04-04-2015 15:00 | Beek Vooruit A2 | MOC'17 A3 | Kuijer, S. | 104347 | 1-1 | |
C | 04-04-2015 14:45 | Moerse Boys A2 | Roosendaal A3 | Rijsbergen, J.G.M. van | 104750 | 1-3 | |
C | 04-04-2015 14:30 | Cluzona A2 | DSE A2 | Sluijs, W.M.G. | 104840 | 2-1 | |
C | 04-04-2015 15:00 | DVO'60 A2 | Baronie A4 | Zijlstra, J. | 104932 | 2-1 | |
C | 01-04-2015 19:00 | Rood Wit W A2 | Roosendaal A4 | Kas, A.M.J. | 105111 | 0-3 | |
C | 28-03-2015 14:30 | Rood Wit W A2 | Cluzona A2 | Vianen, J.J. | 105110 | 4-5 | |
C | 28-03-2015 15:00 | DVO'60 A2 | Roosendaal A3 | Akkeren, F.J.C. van | 104931 | 1-0 | |
C | 28-03-2015 15:00 | MOC'17 A3 | JEKA A5 | Baltussen, O. | 104878 | 3-1 | |
C | 28-03-2015 14:45 | Moerse Boys A2 | DSE A2 | Gommers, A. | 104749 | 2-1 | |
C | 28-03-2015 15:00 | Beek Vooruit A2 | Baronie A4 | Verschuren, M.L.C. | 104346 | 2-2 | |
C | 28-03-2015 14:45 | WDS'19 A1 | Roosendaal A4 | Domenie, M. | 104099 | 7-2 | |
C | 21-03-2015 14:30 | Rood Wit W A2 | Beek Vooruit A2 | Hermans, W.J.S. | 105109 | 0-3 | |
C | 21-03-2015 14:30 | Cluzona A2 | Moerse Boys A2 | Sluijs, W.M.G. | 104838 | 8-2 | |
C | 21-03-2015 13:15 | Roosendaal A4 | DVO'60 A2 | Schellingerhout, P. | 104596 | 0-2 | |
C | 21-03-2015 16:15 | JEKA A5 | Baronie A4 | Zwijsen, H.G.E. | 104514 | 3-1 | |
C | 21-03-2015 15:00 | Roosendaal A3 | MOC'17 A3 | Heijden, R.B.C. van der | 104395 | 1-0 | |
C | 21-03-2015 14:30 | DSE A2 | WDS'19 A1 | Lambregts, M. | 104158 | 4-3 | |
C | 14-03-2015 13:00 | Beek Vooruit A2 | Roosendaal A4 | Hoeven, L. van der | 104343 | 4-1 | |
C | 14-03-2015 15:30 | JEKA A5 | Cluzona A2 | Prent, W. | 104512 | 4-1 | |
C | 14-03-2015 15:00 | MOC'17 A3 | Moerse Boys A2 | Jansen, H.E.A.M. | 104875 | 1-3 | |
C | 14-03-2015 15:00 | DVO'60 A2 | WDS'19 A1 | Vries, D.R. de | 104928 | 2-2 | |
C | 14-03-2015 13:00 | Baronie A4 | Rood Wit W A2 | Frijters, B.J.A.L. | 104973 | 4-1 | |
C | 14-03-2015 15:00 | Roosendaal A3 | DSE A2 | Hoogendoorn, O. | 104393 | 3-2 | |
C | 07-03-2015 14:45 | WDS'19 A1 | Cluzona A2 | Zuidema, J. | 104098 | 2-4 | |
C | 07-03-2015 15:00 | Beek Vooruit A2 | JEKA A5 | Klerk, J. de | 104345 | 3-2 | |
C | 07-03-2015 14:45 | Moerse Boys A2 | Rood Wit W A2 | Daamen, A | 104748 | 0-1 | |
C | 07-03-2015 15:00 | MOC'17 A3 | Roosendaal A4 | As, W. van | 104877 | 2-2 | |
C | 07-03-2015 15:00 | DVO'60 A2 | DSE A2 | Hartog, H.J. | 104930 | 2-3 | |
C | 07-03-2015 13:30 | Baronie A4 | Roosendaal A3 | Dieleman, W.M. | 104975 | 1-2 | |
C | 28-02-2015 14:30 | DSE A2 | MOC'17 A3 | Visser, G | 104157 | 2-2 | |
C | 28-02-2015 15:00 | Roosendaal A3 | JEKA A5 | Deventer, J. van | 104394 | 3-1 | |
C | 28-02-2015 13:15 | Roosendaal A4 | Baronie A4 | Buijk, F. | 104595 | 1-4 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Cluzona A2 | DVO'60 A2 | Sluijs, W.M.G. | 104837 | 6-2 | |
C | 28-02-2015 12:45 | Moerse Boys A2 | Beek Vooruit A2 | Rijsbergen, J.G.M. van | 104747 | 2-4 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Rood Wit W A2 | WDS'19 A1 | Kas, A.M.J. | 105108 | 1-1 | |
C | 21-02-2015 15:15 | JEKA A5 | Roosendaal A4 | Knibbeler, T.M. | 104513 | 3-2 | |
C | 21-02-2015 13:30 | Baronie A4 | DSE A2 | Dieleman, W.M. | 104974 | 10-3 | |
C | 21-02-2015 15:00 | DVO'60 A2 | Rood Wit W A2 | Hellemons, S.J. | 104929 | 1-0 | |
C | 21-02-2015 15:00 | MOC'17 A3 | Cluzona A2 | As, W. van | 104876 | 5-1 | |
C | 21-02-2015 15:00 | Beek Vooruit A2 | Roosendaal A3 | Foesenek, A.C.P. | 104344 | 1-4 | |
C | 21-02-2015 14:45 | WDS'19 A1 | Moerse Boys A2 | Zuidema, J. | 104097 | 5-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit A2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 34 | 17 | 17 | 0 |
2 | Roosendaal A3 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 23 | 13 | 10 | 0 |
3 | JEKA A5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 28 | 18 | 10 | 0 |
4 | Cluzona A2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 38 | 33 | 5 | 0 |
5 | Baronie A4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 37 | 26 | 11 | 0 |
6 | Rood Wit W A2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 19 | 21 | -2 | 0 |
7 | DVO'60 A2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 17 | 28 | -11 | 0 |
8 | MOC'17 A3 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 20 | 25 | -5 | 0 |
9 | Moerse Boys A2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 21 | 31 | -10 | 0 |
10 | WDS'19 A1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 27 | 28 | -1 | 0 |
11 | DSE A2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 21 | 35 | -14 | 0 |
12 | Roosendaal A4 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 20 | 30 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:15 | Keeperstraining | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
maandag | 19:30 - 21:00 | C-4 | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | C-4 | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|