Nieuwsoverzicht
Indeling beker jeugd 2014-2015
30 juli 2014
Rood-Wit W A1 - Groep 5 02:
Oostburg A1, ODIO A1, Steen A1, Rood-Wit W A1
Rood-Wit W A2 - Groep 6 13:
Rood-Wit W A2, Schutters A1, MOC'17 A2, DIOZ A1
Rood-Wit W B1 - Groep 5 15:
DSE B1, Nieuw Borgvliet B1, METO B1, Rood-Wit W B1
Rood-Wit W C1 - Groep 5 15:
Nieuw Borgvliet C1, Schijf C1, METO C1, Rood-Wit W C1
Rood-Wit W C2 - Groep 5 23:
Grenswachters C2, DVO'60 C2, Rood-Wit W C2
Rood-Wit W D1 - Groep 5 11:
Cluzona D1, METO D1, Rood-Wit W D1
Rood-Wit W D2 - Griep 7 10:
Cluzona D2, MOC'17 D5, FC Bergen D2, Rood-Wit W D2
Rood-Wit W MD1 - Groep 1 03:
Halsteren MD1, Yerseke MD1, SC Gastel MD1, Rood-Wit W MD1
Rood-Wit W E1 - Groep 1 08:
Virtus E2, Unitas'30 E2, Rood-Wit W E1
Rood-Wit W E2 - Groep 2 26:
Roosendaal E5, DOSKO E2, Unitas'30 E5, Rood-Wit W E2
Rood-Wit W E3 - Groep 3 26:
VVC'68 E2, Nieuw Borgvliet E2, METO E3, Rood-Wit W E3
Rood-Wit W F1 - Groep 2 15:
Klundert F1, Alliance F2, FC Bergen F1, Rood-Wit W F1
Rood-Wit W F2 - Groep 2 23:
Halsteren F3, Hoeven F2, MOC'17 F4, Rood-Wit W F2
Rood-Wit W F3 - Groep 3 21:
NVS F2, DOSKO F2, Alliance F4, Rood-Wit W F3
Oostburg A1, ODIO A1, Steen A1, Rood-Wit W A1
Rood-Wit W A2 - Groep 6 13:
Rood-Wit W A2, Schutters A1, MOC'17 A2, DIOZ A1
Rood-Wit W B1 - Groep 5 15:
DSE B1, Nieuw Borgvliet B1, METO B1, Rood-Wit W B1
Rood-Wit W C1 - Groep 5 15:
Nieuw Borgvliet C1, Schijf C1, METO C1, Rood-Wit W C1
Rood-Wit W C2 - Groep 5 23:
Grenswachters C2, DVO'60 C2, Rood-Wit W C2
Rood-Wit W D1 - Groep 5 11:
Cluzona D1, METO D1, Rood-Wit W D1
Rood-Wit W D2 - Griep 7 10:
Cluzona D2, MOC'17 D5, FC Bergen D2, Rood-Wit W D2
Rood-Wit W MD1 - Groep 1 03:
Halsteren MD1, Yerseke MD1, SC Gastel MD1, Rood-Wit W MD1
Rood-Wit W E1 - Groep 1 08:
Virtus E2, Unitas'30 E2, Rood-Wit W E1
Rood-Wit W E2 - Groep 2 26:
Roosendaal E5, DOSKO E2, Unitas'30 E5, Rood-Wit W E2
Rood-Wit W E3 - Groep 3 26:
VVC'68 E2, Nieuw Borgvliet E2, METO E3, Rood-Wit W E3
Rood-Wit W F1 - Groep 2 15:
Klundert F1, Alliance F2, FC Bergen F1, Rood-Wit W F1
Rood-Wit W F2 - Groep 2 23:
Halsteren F3, Hoeven F2, MOC'17 F4, Rood-Wit W F2
Rood-Wit W F3 - Groep 3 21:
NVS F2, DOSKO F2, Alliance F4, Rood-Wit W F3
2e trekking jubileumactie 90 jaar Rood-Wit W
25 april 2024
De prijswinnaars van de trekking afgelopen donderdag tijdens de U10 sponsoravond bij 't Pleintje zijn André en Laura Matthijssen.…
Meer >
U10 Ticket shop geopend
21 april 2024
De Ticket shop voor het Rood-Wit International U10 Tournament is geopend, koop alvast uw toegangstickets (en munten) voor het toernooi…
Meer >
Handjes gezocht U10 Tournament 2024
19 april 2024
Ons mooie U10 Tournament staat weer voor de deur. Hierbij zou jouw hulp enorm welkom zijn.
We zoeken nog vrijwilligers bij…
Meer >
Pupil van de week: Savio Pedersen
13 april 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – Breskens 1 is Savio Pedersen.
Savio is 11 jaar en is de zoon van Paul en…
Meer >
RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307
Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer NL002595072B01