Nieuwsoverzicht
Indeling competitie jeugd 2014-2015
20 juli 2014
Rood-Wit W A1 - 2e klasse A22:
Achtmaal A1, Klundert A1, Spundel A1, De Fendert A1, FC Bergen A1, Tholense Boys A1, Roosendaal A2, ODIO A1, Halsteren A2, DVO'60 A1, RSV A1, Rood-Wit W A1
Rood-Wit W A2 - 4e klasse A50:
Rood-Wit W A2, Halsteren A4, Zundert A2, DVO'60 A2, MOC'17 A3, Cluzona A2, Moese Boys A2, Hoeven A2, Roosendaal A4, JEKA A6, JEKA A5, BSC A3
Rood-Wit W B1 - 3e klasse B35:
DVo'60 B2, Sprundel B2, Wernhout B1, NSV B1, VVR B2, Halsteren B3, DSE B2, Unitas'30 B2, RSV B1, BSC B2, Alliance B2, Rood-Wit W B1
Rood-Wit W C1 - 2e klasse C25:
Baronie C3, Roosendaal C3, Moerse Boys C1, Zundert C1, DIA C2, Hoeven C1, Klundert C1, Internos C2, De Fendert C1, Unitas'30 C2, Advendo C1, Rood-WIt W C1
Rood-Wit W C2 - 3e klasse C34:
De Fendert C2, MOC'17 C3, Rood-Wit W C2, Roosendaal C4, Beek Vooruit C2, DVo'60 C2, Virtus C2, RSV C1, Schijf C1, BSC C2, SVC C1, Alliance C2
Rood-Wit W D1 - 2e klasse D23:
TVC Breda D1, Beek Vooruit D2, Oosterhout D1, Zundert D1, Sprundel D1, Hoeven D1, The Gunners D1, Internos D2, Klundert D1, Victoria'03 D1, WDS'19 D1, Rood-Wit W D1
Rood-Wit W D2 - 5e klasse D60:
RSV D2, Zwaluwe D2G, Sprundel D2, Hoeven D2, Internos D4, Rood-Wit W D2
Rood-Wit W MD1 - 3e klasse D12:
Rood-Wit W MD1, Madese Boys MD1, Virtus MD1, DSE MD1, Baronie MD1, Moerse Boys MD1,
Rood-Wit W E1 - 1e klasse E03:
Moerse Boys E1, Zundert E1, Hoeven E1, BSC E1, Alliance E2, Rood-Wit W E1
Rood-Wit W E2 - 3e klasse E311:
NSV E1, Hoeven E2, DIOZ E1, RSV E1, BSC E3, Rood-Wit W E2
Rood-Wit W E3 - 5e klasse E501:
Roosendaal E10, Sprundel E3, RSV E2, Schijf E2, BSC E5, Rood-Wit W E3
Rood-Wit W F1 - 2e klasse F26:
Roosendaal F3, Moerse Boys F1, Zundert F1, Sprundel F1, Victoria'03 F2, Rood-Wit W F1
Rood-Wit W F2 - 3e klasse F311:
Beek Vooruit F3, DSE F2, Internos F2, Unitas'30 F5, RSV F1, Rood-Wit W F2
Rood-Wit W F3 - 5e klasse F503:
Unitas'30 F13, Hoeven F4, JEKA F17, Sprundel F3, Internos F4, Rood-Wit W F3
Rood-Wit W MP1 - 3e klasse 190:
Unitas'30 MP1, Unitas'30 MP2, Rood-Wit W MP1, Roosendaal MP1, DSE MP1, De Fendert MP1
Rood-Wit W MP2 - 3e klasse 194:
Unitas'30 MP5, Unitas'30 MP6, Rood-Wit W MP2, TVC Breda MP3G, DSE MP2, De Fendert MP2
Achtmaal A1, Klundert A1, Spundel A1, De Fendert A1, FC Bergen A1, Tholense Boys A1, Roosendaal A2, ODIO A1, Halsteren A2, DVO'60 A1, RSV A1, Rood-Wit W A1
Rood-Wit W A2 - 4e klasse A50:
Rood-Wit W A2, Halsteren A4, Zundert A2, DVO'60 A2, MOC'17 A3, Cluzona A2, Moese Boys A2, Hoeven A2, Roosendaal A4, JEKA A6, JEKA A5, BSC A3
Rood-Wit W B1 - 3e klasse B35:
DVo'60 B2, Sprundel B2, Wernhout B1, NSV B1, VVR B2, Halsteren B3, DSE B2, Unitas'30 B2, RSV B1, BSC B2, Alliance B2, Rood-Wit W B1
Rood-Wit W C1 - 2e klasse C25:
Baronie C3, Roosendaal C3, Moerse Boys C1, Zundert C1, DIA C2, Hoeven C1, Klundert C1, Internos C2, De Fendert C1, Unitas'30 C2, Advendo C1, Rood-WIt W C1
Rood-Wit W C2 - 3e klasse C34:
De Fendert C2, MOC'17 C3, Rood-Wit W C2, Roosendaal C4, Beek Vooruit C2, DVo'60 C2, Virtus C2, RSV C1, Schijf C1, BSC C2, SVC C1, Alliance C2
Rood-Wit W D1 - 2e klasse D23:
TVC Breda D1, Beek Vooruit D2, Oosterhout D1, Zundert D1, Sprundel D1, Hoeven D1, The Gunners D1, Internos D2, Klundert D1, Victoria'03 D1, WDS'19 D1, Rood-Wit W D1
Rood-Wit W D2 - 5e klasse D60:
RSV D2, Zwaluwe D2G, Sprundel D2, Hoeven D2, Internos D4, Rood-Wit W D2
Rood-Wit W MD1 - 3e klasse D12:
Rood-Wit W MD1, Madese Boys MD1, Virtus MD1, DSE MD1, Baronie MD1, Moerse Boys MD1,
Rood-Wit W E1 - 1e klasse E03:
Moerse Boys E1, Zundert E1, Hoeven E1, BSC E1, Alliance E2, Rood-Wit W E1
Rood-Wit W E2 - 3e klasse E311:
NSV E1, Hoeven E2, DIOZ E1, RSV E1, BSC E3, Rood-Wit W E2
Rood-Wit W E3 - 5e klasse E501:
Roosendaal E10, Sprundel E3, RSV E2, Schijf E2, BSC E5, Rood-Wit W E3
Rood-Wit W F1 - 2e klasse F26:
Roosendaal F3, Moerse Boys F1, Zundert F1, Sprundel F1, Victoria'03 F2, Rood-Wit W F1
Rood-Wit W F2 - 3e klasse F311:
Beek Vooruit F3, DSE F2, Internos F2, Unitas'30 F5, RSV F1, Rood-Wit W F2
Rood-Wit W F3 - 5e klasse F503:
Unitas'30 F13, Hoeven F4, JEKA F17, Sprundel F3, Internos F4, Rood-Wit W F3
Rood-Wit W MP1 - 3e klasse 190:
Unitas'30 MP1, Unitas'30 MP2, Rood-Wit W MP1, Roosendaal MP1, DSE MP1, De Fendert MP1
Rood-Wit W MP2 - 3e klasse 194:
Unitas'30 MP5, Unitas'30 MP6, Rood-Wit W MP2, TVC Breda MP3G, DSE MP2, De Fendert MP2
1e trekking jubileumactie 90 jaar Rood-Wit W
18 maart 2024
Afgelopen vrijdag was tijdens de Bierproeverij de eerste trekking onder de tot nu toe verkochte loten van het 90 jarig jubileum van…
Meer >
Pupil van de week: Damin Rafik
18 maart 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – SC Gastel 1 is Damin Rafik.
Damin is 10 jaar en is de zoon van Saïd en…
Meer >
Pupil van de week: Badr Abarkane
18 maart 2024
Pupil van de Week bij de wedstrijd Rood-Wit W 1 – SC Gastel 1 is Badr Abarkane.
Badr is 10 jaar en is de zoon van Nora Belhaj.…
Meer >
Paas-enveloppenactie
14 maart 2024
Tijdens het Kwalificatietoernooi 2024 op Paaszaterdag 30 maart zullen de dames van de activiteitencommissie jeugd ook aanwezig zijn met…
Meer >
RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307
Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer NL002595072B01